Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
A, okej
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego 2021, 20:35
W ogóle ogląda już ktoś WandaVision?
Odpisz
5 lutego 2021, 20:55
@rozwalgo: Nie mamy jwszcze w Pilsce Disney +
Odpisz
5 lutego 2021, 21:33
@DinoSummer: VPN istnieje
Odpisz
5 lutego 2021, 21:37
@rozwalgo: Ale nie chcę wydawać kasy na kolejną platformę streamingową.
Odpisz
7 lutego 2021, 11:43
@rozwalgo: na filman.cc jest
Odpisz
1 lutego 2024, 14:24
@rozwalgo: Piractwo też.
Skoro korporacje mają Polskę w dupach, to piractwo jest moralnie poprawne.
Odpisz
5 lutego 2021, 20:29
On na to wydał tyle że willę można za to kupić XD
Odpisz
12 lutego 2021, 16:58
@toster77: Willa Travisa Scotta kosztowała pół miliona mniej niż diament Uziego
Odpisz
7 lutego 2021, 11:27
Jakim trzeba być z...em, żeby wszczepić sobie cholerny diament na środku czoła? ,,Gucci gang, ja bogaty, wy biedni, wy nie wierzyć, ja mieć diament w głowa, uga uga, nibba nibba"
Odpisz
8 lutego 2021, 00:44
@Figarus: Morty: *Udaje, że o niczym nie wie*
Odpisz
7 lutego 2021, 14:50
O nie... Zaczyna się...
Odpisz
7 lutego 2021, 13:44
czekałem na tego mema
Odpisz
7 lutego 2021, 12:04
A jakby tak dużego magnezu użyć?
Odpisz
7 lutego 2021, 11:47
Marvel to nie anime
Odpisz
7 lutego 2021, 10:31
Odpisz
5 lutego 2021, 20:25
Odpisz
7 lutego 2021, 10:11
@Kapitalista: gdy ktoś ci wyciska tego wielkiego pryszcza:
Odpisz
6 lutego 2021, 01:19
Niepotrzebny nikomu reboot zrobiony przez Cartoon Network:
Odpisz
5 lutego 2021, 20:22
*komiks i film
Odpisz
5 lutego 2021, 20:27
@kwiato99: ch.. z tym, że w oryginalnym szablonie zawsze było "manga/anime" trzeba zmienić, bo jestem pingwiniarzem i mi sie nie podoba!
Odpisz
5 lutego 2021, 20:29
@NothingWhitee: nie. Po prostu jestem fanem marvela
Odpisz
5 lutego 2021, 20:30
@kwiato99:
Odpisz
5 lutego 2021, 20:31
@kwiato99: omg, ja też! I wiesz co? Nie przypi.....am się z tego powodu do takich szczegółów w memie, nie jestem aż takim z...em.
Odpisz
5 lutego 2021, 20:32
@Kapitalista: jakby ktoś zrobił tak jak proponowałem to ty też byś pisała ze powinno być anime
Odpisz
5 lutego 2021, 20:33
@kwiato99: Bo na tym polega ten szablon? xD
Odpisz
5 lutego 2021, 20:34
@NothingWhitee: który z najważniejszych xmenow umarł przez inhumans?
Odpisz
5 lutego 2021, 20:34
@kwiato99: nie wiem, do kogo to była odpowiedź, bo odpowiedziałeś niby Kapitaliscie, a jednak użyłeś "sama", a nie sam
Nie czepiałabym się,bo jak już mówiłam, nie jestem aż takim z...em
Odpisz
5 lutego 2021, 20:35
@kwiato99: co ty mnie sprawdzasz? XDD
Odpisz
5 lutego 2021, 20:36
@kwiato99: Hehe Skrytykuję OPa, bo jak można używać słowa w memie czymś czego nie lubię!!111!!!11
Odpisz
5 lutego 2021, 20:38
@NothingWhitee: -Też jestem fanem Marvela.
-UdOwOdNiJ.
Odpisz
5 lutego 2021, 20:39
@Kapitalista: Po co marnujecie na takiego zje*a czas?
Odpisz
5 lutego 2021, 20:40
@kwiato99: szczerze? To zabawne xDDDD
Odpisz
5 lutego 2021, 20:41
@kwiato99: Sprawdzamy jak nisko możesz upaść.
Odpisz
5 lutego 2021, 20:41
@kwiato99: "jakby ktoś zrobił tak jak proponowałem to ty też byś pisała ze powinno być anime"
Przeszukaj parę memów na internecie i powiedz mi czy taki typ mema jest napisany inaczej czy tak samo. Ten mem pochodzi z lipca 2020 roku:
Odpisz
5 lutego 2021, 20:41
@kwiato99: zabawnie się to czyta
Odpisz
5 lutego 2021, 20:42
@kwiato99: Nudzi nam się a ty rozweselasz nam humor
Odpisz
5 lutego 2021, 20:43
@Kapitalista: upadałem już niżej niż Ty spadająca z łóżka i robiąc dziurę w podłodze
Odpisz
5 lutego 2021, 20:44
@kwiato99: Ok?
Tylko że taka sytuacja jest fizycznie niemożliwa.
Odpisz
5 lutego 2021, 20:46
@Kapitalista: Najwidoczniej grawitacja nie ogarnia kim on do jasnej anielki jest że takie wypociny wymyśla. Chyba że to o tobie mowa to wtedy ty masz rację
Odpisz
5 lutego 2021, 20:49
@Kapitalista: Chciałem sprawdzić jak nisko upadł i przebiłem się na Hawaje
Odpisz
5 lutego 2021, 20:51
@Kapitalista: jeżeli było to na piętrze, podłoga cała popsuta a on/ona wyjątkowo szybko by spadał to zgaduję że jest szansa
Odpisz
5 lutego 2021, 20:54
@Bright32:
Odpisz
5 lutego 2021, 20:55
@kwiato99: Ogólnie może zaprzestańmy takich bezsensownych kłótni?
To nie ma najmniejszego sensu.
Jedyne co taka kłótnia wnosi to nienawiść.
Odpisz
5 lutego 2021, 20:55
@makaron10: No i właśnie o to chodzi?
Odpisz
5 lutego 2021, 20:55
@Planktoniarz: waży po prostu 170 kg
Odpisz
5 lutego 2021, 20:57
@kwiato99: Kwiato99 przestań się zachowywać żenująco
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2021, 20:57
@kwiato99: Ło k...a to żeś mi pocisnął xD
K...a myślałem że to jakieś bardziej rozbudowana riposta.
Nie mogłeś po prostu napisać "jesteś gruby lol"?
Odpisz
5 lutego 2021, 20:59
@kwiato99: Wypij melisę, bo widzę, że się niepotrzebnie denerwujesz.
Odpisz
5 lutego 2021, 21:02
@makaron10: zawsze jestem żenujący.
Odpisz
5 lutego 2021, 21:03
@kwiato99: Więc przestań taki być
Odpisz
5 lutego 2021, 21:03
@makaron10: taki się urodziłem. Taki talent
Odpisz
5 lutego 2021, 21:04
@kwiato99: Nadal jest to niemożliwe. Aby podłoga się zawaliła to potrzeba do tego kilku ton by podłoga runęła i to jeszcze zależy jak taka podłoga została skonstruowana
Odpisz
5 lutego 2021, 21:04
@kwiato99: Talent w byciu trollem chciałeś powiedzieć?
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2021, 03:18
@Kapitalista: Ku*wa Ty to lubisz XDDD Rozmawialiśmy o tym xD
Odpisz