Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MyszkaMikiDisney

8 lutego 2021, 13:58

Jedyne co osiągnąłeś to bycie człowiekiem 2006 roku w tygodniku "Times" :(

Avatar MyszkaMikiDisney

8 lutego 2021, 13:58

Ale rel

Avatar Po_Prostu_Ktos

7 lutego 2021, 23:07

Na konkursach recytatorskich zawsze wygrywa typiara, która ciągle mówi ten sam wiersz

Avatar WielkiSpod

8 lutego 2021, 07:01

@Po_Prostu_Ktos: Pewnie ma go dobrze wyćwiczony i ma doświadczenie w wygłaszaniu go przed widownią

Avatar NikusiaFox

8 lutego 2021, 06:44

Hej Opie chcesz pogadac? B)

Avatar Figarus

8 lutego 2021, 02:02

Dzięki...

Avatar Mr_AdiX17

7 lutego 2021, 22:46

+1

Avatar starmagedon

31 stycznia 2021, 19:15

Kiedy twoi dawni znajomi osiągają sukcesy, a twoim największym osiągnięciem jest wysoka pozycja w jakimś rankingu.

Avatar Memyzphotoshopaipainta

7 lutego 2021, 21:52

@starmagedon: no to zacne osiągnięcie

Avatar bartton

7 lutego 2021, 21:14

Lepiej mieć żylaki niż być politykiem

Avatar Ulanus

7 lutego 2021, 20:59

To ja się pochwalę, że przeszedłem do 3 etapu konkursu kuratoryjnego z matmy. A najlepsze, że jestem z niej średni

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2021, 19:08

Nigdy nie wygrałam żadnego konkursu
Brałam w każdym możliwym konkursie udział i żadnego nie wygrałam :')
#nbc

Avatar
COWALSKY

31 stycznia 2021, 19:13

gdyby się ciągle wygrywało to nie byłoby frajdy z przegrywania

A nawet za sam udział w konkusie jest jakaś kox ocena z kox wagą więc opłaca się chodzić

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

31 stycznia 2021, 19:15

Ja w podstawówce w wielu konkursach brałam udział, ale dobrze mi poszło tylko w dwóch - jakimś z plastyki i z Wiedzy O Sienkiewiczu.

Z Wiedzy O Sienkiewiczu zajęłam trzecie miejsce (a udział brały tylko cztery osoby), a z tym z plastyki to pierwsze, ale nawet praca nie była moja, tylko matka mi zrobiła (bo wówczas konkursy wygrywała jakaś typiara, co jej nie lubiłam i akurat moja matka uważała, ze jej matka robi prace za nie, więc żeby nie być gorszym za mnie też zrobiła)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 31 stycznia 2021, 19:18

Nie umnie, żeby dostać 5 musisz przejść do następnego etapu

Avatar
COWALSKY

Edytowano - 31 stycznia 2021, 19:22

@BardzoOryginalnaNazwa: ja raz zająłem 1 miejsce w konkursie z francuskiego w województwie ale to było jeszcze w gimbie

Avatar polska_cebulka

31 stycznia 2021, 19:17

>Bądź mną Anon lvl 14
>Zapisz się na konkurs informatyczny
>Akurat zaczynają się ponownie koronaferie
>chuiteraztomisieodechcialo.txt
>napisz że jesteś chory i nie przyjedź na konkurs
>Siedź w piwnicy i przeglądaj jeja
>twojapozycjawrankingustulejarzy wzrosła.txt
>czuj dobrze i zle zarazem

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

31 stycznia 2021, 19:20

@polska_cebulka: To mi przypomina jak w gimnazjum mogłam wziąć udział w konkursie na napisanie opowiadania, ale z własnego lenistwa nie zrobiłam tego

Teraz w sumie żałuje, bo mogłam pochwalić sie swoją twórczością i pewnie taka okazja więcej się nie powtórzy (niby w liceum mogły być konkursy tego typu, ale moja szkoła woli albo konkursy z recenzjami albo jakieś z wiedzy także...zmarnowałam szansę)

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2021, 19:20

To odezwij się, odnów kontakt, może poprzez kontakt z kimś komu dużo się udaj i wiele osiąga postanowisz sam taki być i tez ci się zacznie coś tam udawać

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

Edytowano - 31 stycznia 2021, 19:09

Nie rel
W podstawówce nie miałam przyjaciół
A moja była najlepsza przyjaciółka została patuską (w sumie...każdy później został patusem, ja cudem tego uniknęłam i byłam grzeczna). Znaczy nie wiem czy została patuską, bo kontakt się z nią urwał, ale mój kuzyn chodził z nią do klasy i mówił, ze została patuską
I niby ja trafiłam do najlepszego liceum w mieście (podczas gdy z tego co wiem reszta pokończyła w jakiś zawodówkach), ale i tak pewnie osiągnęłam mniej niż oni

Avatar OwOcomedy

Edytowano - 31 stycznia 2021, 19:09

I teraz będziesz się nad tym użalał do końca życia jak p*zda zamiast się wziąść za siebie
\__/ wiadro na czerwone

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Co za przypadek

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka