Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Co za przypadek
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lutego 2021, 13:58
Jedyne co osiągnąłeś to bycie człowiekiem 2006 roku w tygodniku "Times" :(
Odpisz
8 lutego 2021, 13:58
Ale rel
Odpisz
7 lutego 2021, 23:07
Na konkursach recytatorskich zawsze wygrywa typiara, która ciągle mówi ten sam wiersz
Odpisz
8 lutego 2021, 07:01
@Po_Prostu_Ktos: Pewnie ma go dobrze wyćwiczony i ma doświadczenie w wygłaszaniu go przed widownią
Odpisz
8 lutego 2021, 06:44
Hej Opie chcesz pogadac? B)
Odpisz
8 lutego 2021, 02:02
Dzięki...
Odpisz
7 lutego 2021, 22:46
+1
Odpisz
31 stycznia 2021, 19:15
Kiedy twoi dawni znajomi osiągają sukcesy, a twoim największym osiągnięciem jest wysoka pozycja w jakimś rankingu.
Odpisz
7 lutego 2021, 21:52
@starmagedon: no to zacne osiągnięcie
Odpisz
7 lutego 2021, 21:14
Lepiej mieć żylaki niż być politykiem
Odpisz
7 lutego 2021, 20:59
To ja się pochwalę, że przeszedłem do 3 etapu konkursu kuratoryjnego z matmy. A najlepsze, że jestem z niej średni
Odpisz
31 stycznia 2021, 19:08
Nigdy nie wygrałam żadnego konkursu
Brałam w każdym możliwym konkursie udział i żadnego nie wygrałam :')
#nbc
Odpisz
31 stycznia 2021, 19:13
gdyby się ciągle wygrywało to nie byłoby frajdy z przegrywania
A nawet za sam udział w konkusie jest jakaś kox ocena z kox wagą więc opłaca się chodzić
Odpisz
31 stycznia 2021, 19:15
Ja w podstawówce w wielu konkursach brałam udział, ale dobrze mi poszło tylko w dwóch - jakimś z plastyki i z Wiedzy O Sienkiewiczu.
Z Wiedzy O Sienkiewiczu zajęłam trzecie miejsce (a udział brały tylko cztery osoby), a z tym z plastyki to pierwsze, ale nawet praca nie była moja, tylko matka mi zrobiła (bo wówczas konkursy wygrywała jakaś typiara, co jej nie lubiłam i akurat moja matka uważała, ze jej matka robi prace za nie, więc żeby nie być gorszym za mnie też zrobiła)
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2021, 19:18
Nie umnie, żeby dostać 5 musisz przejść do następnego etapu
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2021, 19:22
@BardzoOryginalnaNazwa: ja raz zająłem 1 miejsce w konkursie z francuskiego w województwie ale to było jeszcze w gimbie
Odpisz
31 stycznia 2021, 19:17
>Bądź mną Anon lvl 14
>Zapisz się na konkurs informatyczny
>Akurat zaczynają się ponownie koronaferie
>chuiteraztomisieodechcialo.txt
>napisz że jesteś chory i nie przyjedź na konkurs
>Siedź w piwnicy i przeglądaj jeja
>twojapozycjawrankingustulejarzy wzrosła.txt
>czuj dobrze i zle zarazem
Odpisz
31 stycznia 2021, 19:20
@polska_cebulka: To mi przypomina jak w gimnazjum mogłam wziąć udział w konkursie na napisanie opowiadania, ale z własnego lenistwa nie zrobiłam tego
Teraz w sumie żałuje, bo mogłam pochwalić sie swoją twórczością i pewnie taka okazja więcej się nie powtórzy (niby w liceum mogły być konkursy tego typu, ale moja szkoła woli albo konkursy z recenzjami albo jakieś z wiedzy także...zmarnowałam szansę)
Odpisz
31 stycznia 2021, 19:20
To odezwij się, odnów kontakt, może poprzez kontakt z kimś komu dużo się udaj i wiele osiąga postanowisz sam taki być i tez ci się zacznie coś tam udawać
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2021, 19:09
Nie rel
W podstawówce nie miałam przyjaciół
A moja była najlepsza przyjaciółka została patuską (w sumie...każdy później został patusem, ja cudem tego uniknęłam i byłam grzeczna). Znaczy nie wiem czy została patuską, bo kontakt się z nią urwał, ale mój kuzyn chodził z nią do klasy i mówił, ze została patuską
I niby ja trafiłam do najlepszego liceum w mieście (podczas gdy z tego co wiem reszta pokończyła w jakiś zawodówkach), ale i tak pewnie osiągnęłam mniej niż oni
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2021, 19:09
I teraz będziesz się nad tym użalał do końca życia jak p*zda zamiast się wziąść za siebie
\__/ wiadro na czerwone
Odpisz