Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Znak czasów
Niezniszczalne
Chciał tylko pomóc
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 września 2025, 09:58
Nie no, są miejsca, gdzie wszystko (może poza burżujami) się łączy
Odpisz
8 lutego 2021, 06:40
Jako że jestem z Wildy to która część ?
Odpisz
8 lutego 2021, 10:17
@PyraJejanska: jeb*ą legie
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2021, 10:19
@Butla: Właściwie mój wuj j.... legie bo jest lubiłem Lech Poznań ( sam na imię ma Lech XD)
Odpisz
8 lutego 2021, 10:18
o jestem burżuje
Odpisz
7 lutego 2021, 21:19
Jako że jestem amebą w programach graficznych i nie umiem tak przerabiać to tu zaprezentuję wam mapę Warszawy
Białołęka - czasami można się zastanowić czy ktoś tam wgl mieszka
Bielany - jeżdżą tam chyba tylko z lewej strony Wisły, z prawej to za daleko
Targówek - taka większa Praga Północ
Praga Północ - dresy, kamienice, żule, to miejsce się zatrzymało w czasie
Praga Południe - w miarę cywilizowana część, fajny park, no chyba najlepsza część Warszawy
Rembertów - coś na wzór takiego Otwocka
Żoliborz - po Śródmieściu najbardziej cywilizowana część Warszawy po lewej stronie Wisły
Bemowo - to jest wieś nie część miasta
Ursus - o boże o ku*wa normalnie koniec województwa
Wola - no daleko dosyć
Śródmieście - cywilizacja, tu jest dosłownie wszystko
Wesoła - mmm lasy
Wawer - mmm więcej lasów
Ochota - wsm cywilizowane nawet
Włochy - no niby Włochy ale jednak zadupie
Mokotów - coś pomiędzy Pragą Południe a Pragą Północ
Wilanów - pół wiocha pół miasto
Ursynów - podobne do Wilanowa
Jak jakąś dzielnicę pominąłem to mówię że po prostu nie znam wszystkich na pamięć
Odpisz
8 lutego 2021, 08:54
mogłeś napisać o szmulkombat
Odpisz
8 lutego 2021, 07:34
Jakie ciekawe miasto
Odpisz
8 lutego 2021, 01:59
Jest jeszcze taka zajebista herbaciarnia ,,Kwietna" się chyba nazywa. Super atmosfera i od cholery herbat, naparów itp. Polecam.
Odpisz
8 lutego 2021, 01:12
U mnie w mieście po prostu wszędzie wpierd*l, Łódź
Odpisz
7 lutego 2021, 20:22
Chyba jestem Burżujem (Stare Miasto)
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2021, 22:52
@Szaptor: Ja jestem podpoznaniakiem
Odpisz
7 lutego 2021, 21:05
U mnie całe miasto to naprzemienne paski zielone i brązowe (no ewentualnie zamiast Legii to obie Wisły - Kraków i Płock)
Odpisz
5 lutego 2021, 16:20
O moje miasto...
Odpisz
5 lutego 2021, 14:31
Nie chodźcie po Żyrardowie w nocy
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2021, 15:22
@Krem00fka: dlaczego? Bo ja *nie z Żyrardowa właśnie
Odpisz
5 lutego 2021, 15:51
@rysiu311: bo tam mozna łatwo wpie.... dostać
Odpisz
5 lutego 2021, 14:57
Nie do końca. Legię jeb*ą w całym Poznaniu i jego okolicach.
Odpisz
5 lutego 2021, 15:22
@WarriorsCatsPolishFan: to fakt
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2021, 15:22
Pyrlandia, w sumie jest nią cała wielkopolska
Odpisz
5 lutego 2021, 14:23
niech wielkopolanie się wypowiedzą bo ja nie wiem lol
Odpisz
5 lutego 2021, 14:24
Tak jest.
Odpisz
5 lutego 2021, 14:25
@czarny_luczmik: ok
Odpisz
5 lutego 2021, 14:23
Czy Warszawiak ma przesrane w każdej części, czy u Burżujów przeżyje ?
Odpisz
5 lutego 2021, 14:23
@Darwidx: w calej wielkopolsce jest wpie....
Odpisz
5 lutego 2021, 14:24
@Darwidx: Raczej bym do Biedy szedł jak jesteś Warszawiakiem.
Odpisz