Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Phi!
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 września 2025, 09:58
Nie no, są miejsca, gdzie wszystko (może poza burżujami) się łączy
Odpisz
8 lutego 2021, 06:40
Jako że jestem z Wildy to która część ?
Odpisz
8 lutego 2021, 10:17
@PyraJejanska: jeb*ą legie
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2021, 10:19
@Butla: Właściwie mój wuj j.... legie bo jest lubiłem Lech Poznań ( sam na imię ma Lech XD)
Odpisz
8 lutego 2021, 10:18
o jestem burżuje
Odpisz
7 lutego 2021, 21:19
Jako że jestem amebą w programach graficznych i nie umiem tak przerabiać to tu zaprezentuję wam mapę Warszawy
Białołęka - czasami można się zastanowić czy ktoś tam wgl mieszka
Bielany - jeżdżą tam chyba tylko z lewej strony Wisły, z prawej to za daleko
Targówek - taka większa Praga Północ
Praga Północ - dresy, kamienice, żule, to miejsce się zatrzymało w czasie
Praga Południe - w miarę cywilizowana część, fajny park, no chyba najlepsza część Warszawy
Rembertów - coś na wzór takiego Otwocka
Żoliborz - po Śródmieściu najbardziej cywilizowana część Warszawy po lewej stronie Wisły
Bemowo - to jest wieś nie część miasta
Ursus - o boże o ku*wa normalnie koniec województwa
Wola - no daleko dosyć
Śródmieście - cywilizacja, tu jest dosłownie wszystko
Wesoła - mmm lasy
Wawer - mmm więcej lasów
Ochota - wsm cywilizowane nawet
Włochy - no niby Włochy ale jednak zadupie
Mokotów - coś pomiędzy Pragą Południe a Pragą Północ
Wilanów - pół wiocha pół miasto
Ursynów - podobne do Wilanowa
Jak jakąś dzielnicę pominąłem to mówię że po prostu nie znam wszystkich na pamięć
Odpisz
8 lutego 2021, 08:54
mogłeś napisać o szmulkombat
Odpisz
8 lutego 2021, 07:34
Jakie ciekawe miasto
Odpisz
8 lutego 2021, 01:59
Jest jeszcze taka zajebista herbaciarnia ,,Kwietna" się chyba nazywa. Super atmosfera i od cholery herbat, naparów itp. Polecam.
Odpisz
8 lutego 2021, 01:12
U mnie w mieście po prostu wszędzie wpierd*l, Łódź
Odpisz
7 lutego 2021, 20:22
Chyba jestem Burżujem (Stare Miasto)
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2021, 22:52
@Szaptor: Ja jestem podpoznaniakiem
Odpisz
7 lutego 2021, 21:05
U mnie całe miasto to naprzemienne paski zielone i brązowe (no ewentualnie zamiast Legii to obie Wisły - Kraków i Płock)
Odpisz
5 lutego 2021, 16:20
O moje miasto...
Odpisz
5 lutego 2021, 14:31
Nie chodźcie po Żyrardowie w nocy
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2021, 15:22
@Krem00fka: dlaczego? Bo ja *nie z Żyrardowa właśnie
Odpisz
5 lutego 2021, 15:51
@rysiu311: bo tam mozna łatwo wpie.... dostać
Odpisz
5 lutego 2021, 14:57
Nie do końca. Legię jeb*ą w całym Poznaniu i jego okolicach.
Odpisz
5 lutego 2021, 15:22
@WarriorsCatsPolishFan: to fakt
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2021, 15:22
Pyrlandia, w sumie jest nią cała wielkopolska
Odpisz
5 lutego 2021, 14:23
niech wielkopolanie się wypowiedzą bo ja nie wiem lol
Odpisz
5 lutego 2021, 14:24
Tak jest.
Odpisz
5 lutego 2021, 14:25
@czarny_luczmik: ok
Odpisz
5 lutego 2021, 14:23
Czy Warszawiak ma przesrane w każdej części, czy u Burżujów przeżyje ?
Odpisz
5 lutego 2021, 14:23
@Darwidx: w calej wielkopolsce jest wpie....
Odpisz
5 lutego 2021, 14:24
@Darwidx: Raczej bym do Biedy szedł jak jesteś Warszawiakiem.
Odpisz