Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Traktor_is_back

14 września 2025, 09:58

Nie no, są miejsca, gdzie wszystko (może poza burżujami) się łączy

Avatar PyraJejanska

8 lutego 2021, 06:40

Jako że jestem z Wildy to która część ?

Avatar Butla

8 lutego 2021, 10:17

@PyraJejanska: jeb*ą legie

Avatar PyraJejanska

Edytowano - 8 lutego 2021, 10:19

@Butla: Właściwie mój wuj j.... legie bo jest lubiłem Lech Poznań ( sam na imię ma Lech XD)

Avatar Butla

8 lutego 2021, 10:18

o jestem burżuje

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2021, 21:19

Jako że jestem amebą w programach graficznych i nie umiem tak przerabiać to tu zaprezentuję wam mapę Warszawy
Białołęka - czasami można się zastanowić czy ktoś tam wgl mieszka
Bielany - jeżdżą tam chyba tylko z lewej strony Wisły, z prawej to za daleko
Targówek - taka większa Praga Północ
Praga Północ - dresy, kamienice, żule, to miejsce się zatrzymało w czasie
Praga Południe - w miarę cywilizowana część, fajny park, no chyba najlepsza część Warszawy
Rembertów - coś na wzór takiego Otwocka
Żoliborz - po Śródmieściu najbardziej cywilizowana część Warszawy po lewej stronie Wisły
Bemowo - to jest wieś nie część miasta
Ursus - o boże o ku*wa normalnie koniec województwa
Wola - no daleko dosyć
Śródmieście - cywilizacja, tu jest dosłownie wszystko
Wesoła - mmm lasy
Wawer - mmm więcej lasów
Ochota - wsm cywilizowane nawet
Włochy - no niby Włochy ale jednak zadupie
Mokotów - coś pomiędzy Pragą Południe a Pragą Północ
Wilanów - pół wiocha pół miasto
Ursynów - podobne do Wilanowa
Jak jakąś dzielnicę pominąłem to mówię że po prostu nie znam wszystkich na pamięć

Avatar VIGEE

8 lutego 2021, 08:54

mogłeś napisać o szmulkombat

Avatar Burgerchinski

8 lutego 2021, 07:34

Jakie ciekawe miasto

Avatar Figarus

8 lutego 2021, 01:59

Jest jeszcze taka zajebista herbaciarnia ,,Kwietna" się chyba nazywa. Super atmosfera i od cholery herbat, naparów itp. Polecam.

Avatar TheKielbasa

8 lutego 2021, 01:12

U mnie w mieście po prostu wszędzie wpierd*l, Łódź

Avatar Szaptor

7 lutego 2021, 20:22

Chyba jestem Burżujem (Stare Miasto)

Avatar Halo_Rene234

Edytowano - 7 lutego 2021, 22:52

@Szaptor: Ja jestem podpoznaniakiem

Avatar onui2

7 lutego 2021, 21:05

U mnie całe miasto to naprzemienne paski zielone i brązowe (no ewentualnie zamiast Legii to obie Wisły - Kraków i Płock)

Avatar makaron10

5 lutego 2021, 16:20

O moje miasto...

Avatar Krem00fka

5 lutego 2021, 14:31

Nie chodźcie po Żyrardowie w nocy

Avatar rysiu311

Edytowano - 5 lutego 2021, 15:22

@Krem00fka: dlaczego? Bo ja *nie z Żyrardowa właśnie

Avatar Krem00fka

5 lutego 2021, 15:51

@rysiu311: bo tam mozna łatwo wpie.... dostać

Avatar WarriorsCatsPolishFan

5 lutego 2021, 14:57

Nie do końca. Legię jeb*ą w całym Poznaniu i jego okolicach.

Avatar rysiu311

5 lutego 2021, 15:22

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 5 lutego 2021, 15:22

Pyrlandia, w sumie jest nią cała wielkopolska

Avatar
COWALSKY

5 lutego 2021, 14:23

niech wielkopolanie się wypowiedzą bo ja nie wiem lol

Avatar czarny_luczmik

5 lutego 2021, 14:24

Tak jest.

Avatar
COWALSKY

5 lutego 2021, 14:25

Avatar Darwidx

5 lutego 2021, 14:23

Czy Warszawiak ma przesrane w każdej części, czy u Burżujów przeżyje ?

Avatar Bober2069

5 lutego 2021, 14:23

@Darwidx: w calej wielkopolsce jest wpie....

Avatar czarny_luczmik

5 lutego 2021, 14:24

@Darwidx: Raczej bym do Biedy szedł jak jesteś Warszawiakiem.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Znak czasów

Niezniszczalne

Chciał tylko pomóc

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka