Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Traktor_is_back

14 września 2025, 09:58

Nie no, są miejsca, gdzie wszystko (może poza burżujami) się łączy

Avatar PyraJejanska

8 lutego 2021, 06:40

Jako że jestem z Wildy to która część ?

Avatar Butla

8 lutego 2021, 10:17

@PyraJejanska: jeb*ą legie

Avatar PyraJejanska

Edytowano - 8 lutego 2021, 10:19

@Butla: Właściwie mój wuj j.... legie bo jest lubiłem Lech Poznań ( sam na imię ma Lech XD)

Avatar Butla

8 lutego 2021, 10:18

o jestem burżuje

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2021, 21:19

Jako że jestem amebą w programach graficznych i nie umiem tak przerabiać to tu zaprezentuję wam mapę Warszawy
Białołęka - czasami można się zastanowić czy ktoś tam wgl mieszka
Bielany - jeżdżą tam chyba tylko z lewej strony Wisły, z prawej to za daleko
Targówek - taka większa Praga Północ
Praga Północ - dresy, kamienice, żule, to miejsce się zatrzymało w czasie
Praga Południe - w miarę cywilizowana część, fajny park, no chyba najlepsza część Warszawy
Rembertów - coś na wzór takiego Otwocka
Żoliborz - po Śródmieściu najbardziej cywilizowana część Warszawy po lewej stronie Wisły
Bemowo - to jest wieś nie część miasta
Ursus - o boże o ku*wa normalnie koniec województwa
Wola - no daleko dosyć
Śródmieście - cywilizacja, tu jest dosłownie wszystko
Wesoła - mmm lasy
Wawer - mmm więcej lasów
Ochota - wsm cywilizowane nawet
Włochy - no niby Włochy ale jednak zadupie
Mokotów - coś pomiędzy Pragą Południe a Pragą Północ
Wilanów - pół wiocha pół miasto
Ursynów - podobne do Wilanowa
Jak jakąś dzielnicę pominąłem to mówię że po prostu nie znam wszystkich na pamięć

Avatar VIGEE

8 lutego 2021, 08:54

mogłeś napisać o szmulkombat

Avatar Burgerchinski

8 lutego 2021, 07:34

Jakie ciekawe miasto

Avatar Figarus

8 lutego 2021, 01:59

Jest jeszcze taka zajebista herbaciarnia ,,Kwietna" się chyba nazywa. Super atmosfera i od cholery herbat, naparów itp. Polecam.

Avatar TheKielbasa

8 lutego 2021, 01:12

U mnie w mieście po prostu wszędzie wpierd*l, Łódź

Avatar Szaptor

7 lutego 2021, 20:22

Chyba jestem Burżujem (Stare Miasto)

Avatar Halo_Rene234

Edytowano - 7 lutego 2021, 22:52

@Szaptor: Ja jestem podpoznaniakiem

Avatar onui2

7 lutego 2021, 21:05

U mnie całe miasto to naprzemienne paski zielone i brązowe (no ewentualnie zamiast Legii to obie Wisły - Kraków i Płock)

Avatar makaron10

5 lutego 2021, 16:20

O moje miasto...

Avatar Krem00fka

5 lutego 2021, 14:31

Nie chodźcie po Żyrardowie w nocy

Avatar rysiu311

Edytowano - 5 lutego 2021, 15:22

@Krem00fka: dlaczego? Bo ja *nie z Żyrardowa właśnie

Avatar Krem00fka

5 lutego 2021, 15:51

@rysiu311: bo tam mozna łatwo wpie.... dostać

Avatar WarriorsCatsPolishFan

5 lutego 2021, 14:57

Nie do końca. Legię jeb*ą w całym Poznaniu i jego okolicach.

Avatar rysiu311

5 lutego 2021, 15:22

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 5 lutego 2021, 15:22

Pyrlandia, w sumie jest nią cała wielkopolska

Avatar
COWALSKY

5 lutego 2021, 14:23

niech wielkopolanie się wypowiedzą bo ja nie wiem lol

Avatar czarny_luczmik

5 lutego 2021, 14:24

Tak jest.

Avatar
COWALSKY

5 lutego 2021, 14:25

Avatar Darwidx

5 lutego 2021, 14:23

Czy Warszawiak ma przesrane w każdej części, czy u Burżujów przeżyje ?

Avatar Bober2069

5 lutego 2021, 14:23

@Darwidx: w calej wielkopolsce jest wpie....

Avatar czarny_luczmik

5 lutego 2021, 14:24

@Darwidx: Raczej bym do Biedy szedł jak jesteś Warszawiakiem.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie zadzieraj z bobrami

Phi!

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka