Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KUBEKch_1

6 lutego 2021, 20:31

Było, bo sam dodawałem

Avatar kwiato99

6 lutego 2021, 21:54

@KUBEKch_1: nie wiedziałem

Avatar Mistrz_Yoda_

6 lutego 2021, 22:19

@KUBEKch_1: A jednak na główną przeszło

Avatar KUBEKch_1

6 lutego 2021, 23:13

@Mistrz_Yoda_: Wiem i bardzo mnie to dziwi

Avatar kwiato99

6 lutego 2021, 23:14

@KUBEKch_1: wybacz, nie wiedziałem

Avatar KUBEKch_1

6 lutego 2021, 23:33

@kwiato99: ok

Avatar JestemNormikiem

Edytowano - 6 lutego 2021, 22:25

Czekajcie ale w Niemczech jest zakres od 1 do 10 więc dlaczego niby 6 to 1?

Avatar NothingWhitee

7 lutego 2021, 09:09

@JestemNormikiem: w Niemczech jest 1-6, tyle, że 6 =1, 5=2 etc

Avatar JestemNormikiem

Edytowano - 7 lutego 2021, 09:49

@NothingWhitee: aha rozumiem, ale z drugiej strony to inny mem teraz nie ma sensu

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2023, 08:40

@JestemNormikiem: zadajesz zwykłe pytanie, i od razu 4 czerwone

Avatar Kvack

6 lutego 2021, 21:51

w Danii też, a na Ukrainie to by była naciągana trója XD

Avatar Sansonio

6 lutego 2021, 21:41

To ja XDDD nienawidzę tego bo ciągle się mylę i dopiero jak pokaże mamie to sobie uświadamiam że 6 to zła ocena XD

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2021, 21:32

Niemcy to stan umysłu

Avatar kwiato99

2 lutego 2021, 10:55

Możecie nie czaić

Avatar AlMalina

2 lutego 2021, 10:57

@kwiato99: Jeśli dobrze pamiętam to w Niemczech skala ocen jest do dziesięciu zamiast sześciu

Avatar TediousCardGames

2 lutego 2021, 10:57

@AlMalina: a nie jest tak, że 1 jest najlepsza, a 6 najgorsza?

Avatar kwiato99

2 lutego 2021, 10:58

@AlMalina: wybacz, możliwe że masz rację

Avatar AlMalina

2 lutego 2021, 11:01

@TediousCardGames: W sumie też gdyż to jeden z dwóch sposobów oceniania. Drugi jest to od 1 do 10 (chyba) lub 15

Avatar TediousCardGames

2 lutego 2021, 11:06

@AlMalina: nie wiedziałam, że się używa tam dwóch sposobów oceniania, ciekawa informacja

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2021, 11:18

@AlMalina: Na Łotwie też jest do 10.

Avatar Maly_modelarz15

6 lutego 2021, 20:11

@AlMalina: ten do pietnastu w klasach 11-12, ale go nie da się praktycznie "przetłumaczyć" na system 1-6

Avatar starmagedon

2 lutego 2021, 10:58

Ale mieszkach w Niemczech. To profit sam w sobie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Ładne rzeczy

Fajnie że odpowiedzieli

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nie idź!

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka