Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2021, 16:33

obstawiam ze i tak niczego sie na tej informatyce nie uczycie tylko gracie w gry wiec whatever

Avatar RoyalPigeon

8 lutego 2021, 12:32

Zależy jaki nauczyciel, bo jak wymyśla niestworzone rzeczy, słabo tłumaczy, potem kartkówki robi to jednak trzeba się uczyć. Ja niestety mam taką nauczycielkę

Avatar jeja_12

8 lutego 2021, 12:42

Ja dopiera w siódmej klasie mam programowanie w języku python, a informatykę mam od drugiej

Avatar RoyalPigeon

8 lutego 2021, 12:47

@jeja_12: Ty już w 7 klasie podstawówki masz programowanie?

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2021, 12:52

@jeja_12: Ja w 7 klasie to miałem worda 3 rok z rzędu

Avatar RoyalPigeon

8 lutego 2021, 12:56

No i tak to wygląda wszędzie prawie, a nie programowanie w podstawówce. W sumie nie przyda się, bo w liceum znowu są podstawy programowania, chyba że się pójdzie na rozszerzenie

Avatar Milordzina

8 lutego 2021, 13:10

@RoyalPigeon: u mnie w 8 dzisiaj nauczyciel zrobił wprowadzenie do pythona, i każdy musiał jakiś program pobrać i oczywiście wiele oburzonych głosów, że: ja nie będę tego pobierać!

Avatar XTeresa_KobzdziejX

8 lutego 2021, 13:18

@jeja_12: ty masz pythona w 7 klasie? Ja mam schematy blokowe xD

Avatar jeja_12

8 lutego 2021, 13:54

@RoyalPigeon: Proste polecenia typu print 'jakiś tekst'

Avatar Foxelo

8 lutego 2021, 17:37

chlopie ja jestem w 5 klasie i ja nadal w paincie rysuje i robie jakies j*bane historyjki w baltie

Avatar julianus03

10 lutego 2021, 16:16

To wy w podstawówce macie programowanie?! Ja w Liceum komputera dotknąłem po półroczu, a potem robiliśmy Worda/Exela. Po pierwszej klasie informatyka się skończyła.

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2021, 13:41

Śmiechłem

Avatar Kvack

8 lutego 2021, 13:37

Avatar mememe5

8 lutego 2021, 13:02

Ale plot twist pod koniec

Avatar
SAlter

6 lutego 2021, 16:06

część mojej klasy nie miała przez te półrocze lekcji 1 bo nauczyciel stwierdził że nie będzie bawił się w elekcje, podobno dyrektor go zmusił by robił w 2 półroczu

Avatar Rakiczan

8 lutego 2021, 12:10

Miałem tak z 2 nauczycielami

Avatar kajba

6 lutego 2021, 17:32

Za każdym razem.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Północne Węgry

Phi!

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Powodzenia

Frustrujące

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka