Zawsze denerwowało mnie to, że mam problem z nauką języka angielskiego mimo, iż pamięć mam bardzo dobrą. Gdyby nie memy, filmy, kreskówki itd. pewnie nadal byłabym na poziomie przeciętnego szóstoklasisty.
Ah tak. To uczucie kiedy twoja klasa nienawidzi niemieckiego, a ty jesteś na poziomie językowym B2 w angielskim, niemieckim, hiszpańskim, portugalskim, rosyjskim i ogarniasz podstawy japońskiego i indonezyjskiego (tak, myślę jeszcze nad zaczęciem nauki norweskiego albo koreańskiego)
Komentarze
Odśwież4 grudnia 2024, 14:41
Ja znam polski,angielski,czeski,ukraiński,częściowo japoński,niemiecki,rosyjski
Odpisz
28 kwietnia 2021, 13:45
pięcioma: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim i hiszpańskim
Odpisz
15 marca 2021, 10:46
a jak bede znac 4 jezyki to co
Odpisz
13 lutego 2021, 20:31
Mr. Worldwide to infinity
You know the roof on fire
We gon' boogie oogie oggi, jiggle, wiggle and dance
Like the roof on fire
Odpisz
11 lutego 2021, 08:27
JEDNA NA DWIE I POL OSOSBY
Odpisz
11 lutego 2021, 08:27
@Krowka_mala_dosc: TRZEBA KOGOS PRZECIAC ZEBY TO MIALO SENS XD
Odpisz
11 lutego 2021, 07:49
Polski, Angielski, Niemiecki, Ruski, Hiszpański, Francuski.
Odpisz
11 lutego 2021, 03:30
Polski, English, Русский, Español, lingua Latina
Odpisz
10 lutego 2021, 21:31
Teoretycznie po 4 jęzukach
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2021, 21:18
Zawsze denerwowało mnie to, że mam problem z nauką języka angielskiego mimo, iż pamięć mam bardzo dobrą. Gdyby nie memy, filmy, kreskówki itd. pewnie nadal byłabym na poziomie przeciętnego szóstoklasisty.
Odpisz
10 lutego 2021, 14:38
Ja mówię po polsku, angielsku, amerykańsku, australijsku, irlandzku i nowo-zelandzku.
Odpisz
10 lutego 2021, 14:46
@Mongo_Gaming: Wiesz, że angielski w angli, angielski w USA, angielski w irlandii i angielski uczony w szkołach potrafią być bardzo różne?
Odpisz
10 lutego 2021, 14:53
@Mikrus19: Ano wiem.
Odpisz
10 lutego 2021, 19:56
@Mikrus19: mnie zawsze bawi jak Australijczycy zmieniają zawody np. Truck driver na truckie (co brzmi jak angl zdrobnienie)
Odpisz
10 lutego 2021, 16:28
a jak ktoś potrafi rozmawiać z mebalmi?
Odpisz
10 lutego 2021, 19:54
@DRAGON_POLSKA: zdolności językowe rozmawiania z meblami zależą od tego ile Xanaxu zażyłeś
Odpisz
10 lutego 2021, 19:53
Ah tak. To uczucie kiedy twoja klasa nienawidzi niemieckiego, a ty jesteś na poziomie językowym B2 w angielskim, niemieckim, hiszpańskim, portugalskim, rosyjskim i ogarniasz podstawy japońskiego i indonezyjskiego (tak, myślę jeszcze nad zaczęciem nauki norweskiego albo koreańskiego)
Odpisz
10 lutego 2021, 15:04
Zaraz zaraz 2.5? Oj coś mi tu nie gra
Odpisz
10 lutego 2021, 15:31
@Koksik2020: To możesz sobie policzyć 2 na 5 osób i już masz bez połówek xD
Odpisz
10 lutego 2021, 15:04
średnia znajomość języków na osobę w USA: 0,8
Odpisz
7 lutego 2021, 16:34
Estrela Platina do Mundo, Pare o Tempo.
Odpisz