Uważajcie, co piszecie w Internecie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To bilet w jedną stronę skarbie
Miło z ich strony, śliczne są
Nie znoszę kleszczy
A jednak zrobili to w ten sposób
Należy się za piękne oczy
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2021, 23:03
Ja raz tak miałam że trzeba było się nauczyć wiersza czytać (jakby co to było w drugiej klasie chyba) a ja najlepiej z klasy czytałam, i się zgłosiłam no i dostałam 6 za pracę domową której nie zrobiłam
Odpisz
11 lutego 2021, 17:17
FFFFF
F
FFFFF
F
F
F
Odpisz
10 lutego 2021, 08:17
ej a co jeśli nasi nauczyciele mają konta na jeja bądź używają niezalogowani i widzą co piszecie i może być podobna sytuacja jak na memie?
Odpisz
10 lutego 2021, 08:19
@ZiemiaJestElipsom: Mojego nicku i tak nie znają, więc dużo nie dałoby im to.
Odpisz
10 lutego 2021, 08:19
@starmagedon: mojego także
Odpisz
10 lutego 2021, 08:19
@ZiemiaJestElipsom: z mojej szkoły tylko przyjaciółka i brat wiedzą, że mam tu konto, więc raczej jestem bezpieczny
Odpisz
10 lutego 2021, 08:20
@ZiemiaJestElipsom: dlatego warto być anonimowym. A jak komuś to nie wystarcza to można jeszcze korzystać z tora.
Odpisz
10 lutego 2021, 08:47
@ZiemiaJestElipsom: Ja to mam przerypane bo każdy ze znajomych mnie Glisda nazywa
Odpisz
10 lutego 2021, 08:49
@Glisda: czesc glisda tu twoj nauczyciel z niemieckiego. Uwazasz na lekcjach? (trafiłem xd?)
Odpisz
10 lutego 2021, 08:52
@ZiemiaJestElipsom: Nie mam niemca
Odpisz
10 lutego 2021, 08:54
@Glisda: nonono tak tak ja wiem to i wql sprawdzlaem cie
Odpisz
10 lutego 2021, 08:57
@ZiemiaJestElipsom: Przestraszyłabym się jakbyś powiedział że jesteś moją wychowawczynią
Odpisz
10 lutego 2021, 08:59
@Glisda: tak, od prawie roku udaje normalnego uzytkownika zeby cie przylapac ze ogladasz memy na lekcji
Odpisz
10 lutego 2021, 09:01
@ZiemiaJestElipsom: Dopięła pani swego.
Gratuluje pani profesor.
Kłaniam się.
Odpisz
10 lutego 2021, 09:03
@starmagedon: czesc, ja jestem elipsa jestem na drugim roku i moze nie ta sama szkoła ale beda egzy z tego samego źrodla i moze dodasz mnie na grupe??😜a w ogóle ta kowalska, to najgorszy belfer i ten no gałgan!😎🤣
Odpisz
10 lutego 2021, 19:51
@ZiemiaJestElipsom: jak sie włącza bombe C4
Odpisz
10 lutego 2021, 19:51
@starmagedon: Skąd wiesz, że nie znają?
Odpisz
10 lutego 2021, 19:54
@AmiArmi: bo jak wysadzałem szkołe toto żadden z nich bomby C4 nie zastopował
Odpisz
10 lutego 2021, 20:43
@ZiemiaJestElipsom: na szczęście tego nicku nie zna nikt
Odpisz
11 lutego 2021, 05:17
@AmiArmi: Bo nigdy nie dałem im okazji do poznania.
Odpisz
10 lutego 2021, 19:40
Ale typo miał niefart [*]
Odpisz
10 lutego 2021, 17:34
ogólnie to mam takiego nauczyciela ktory wystawil 2 oceny w roku wiec muisal dac każdemu ocene z zadania domowego oczywiacie go niemialem a i tak dostalem 5
Odpisz
10 lutego 2021, 16:42
i po co bierzecie nauczycieli do znajomych
Odpisz
10 lutego 2021, 15:37
nikt nie pytał
Odpisz
10 lutego 2021, 09:31
przez konfidentów dobre chłopaki patrzą na świat zza krat
Odpisz
10 lutego 2021, 09:23
I przez takie sytuacje nienawidzę nauczycieli
Odpisz