Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lysamysza

11 lutego 2021, 12:26

Ktokolwiek zwrócił uwagę na to, że Polska i Niemcy są zamienione miejscami?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar lysamysza

6 lipca 2021, 20:53

@Jadeja: co kur*a?! XD

Avatar Jadeja

6 lipca 2021, 21:52

@lysamysza: tak bylo

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2021, 14:32

Kilka ciekawych spraw.
Po pierwsze prawie wszyscy sąsiedzi Belgii cisną z niej bekę,
po drugie pół bałkanów ciśnie bekę z bośni,
po trzecie co Węgry mają wspólnego ze szkocją
po czwarte wszystkie państwa które okupują tereny historycznie Greckie, śmieją się z Grecji

Avatar ChoryGrzyb

8 lutego 2021, 15:17

a wyspy obok włoch się śmieją z czewonych i zielonych

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2021, 09:06

@ChoryGrzyb: śmieją się z komunizmu i ekologii

Avatar Maly_modelarz15

8 lutego 2021, 14:15

a włosi co, do lustra cisną bekę?

Avatar korobov

8 lutego 2021, 14:17

@Maly_modelarz15: Nie, dalej południowi żartują z północnych, a północni z południowych. Wbrew pozorom Włochy nadal są rozbite.

Avatar Narzeczona_Lucky_Luke_a

9 lutego 2021, 08:39

@korobov: Ale nikt nie wie, gdzie jest granica miedzy południem a północą. Większość lubi twierdzić, że na południe od nich

Avatar korobov

9 lutego 2021, 09:02

@Narzeczona_Lucky_Luke_a: Nie. Na pewno Neapolczycy już twierdzą, żę są z południa. To dotyczy bardziej dawnych państw Włoch środkowych typu Toskanii czy regionu Lacjum.

Avatar Narzeczona_Lucky_Luke_a

9 lutego 2021, 09:05

@korobov: To miałam na myśli. Masz rację

Avatar niemampomyslu007

8 lutego 2021, 20:01

No trochę pozmieniane

Avatar SzyPrzy

8 lutego 2021, 18:29

Belgia be like:

Avatar ZiemiaJestElipsom

8 lutego 2021, 17:19

Polacy najwięcej żartuje z Polski lol

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2021, 14:36

Rosja i Ukraina są jak:

Avatar Jejathebest

7 lutego 2021, 14:38

Polacy i Niemcy:

Avatar piotrkacz

8 lutego 2021, 15:46

@Jejathebest: Włosi i Włosi

Avatar Dark43Hunter

8 lutego 2021, 15:12

Skoro nigdy nie ma danych z Białorusi to skąd wiemy że Białoruś istnieje

Avatar Darwidx

8 lutego 2021, 14:53

Frytki Belgijskie

Avatar Wombaton

8 lutego 2021, 14:32

Wszyscy robią sobie jaja ze wszystkich nawzajem. Tyle. Ludzkość.

Avatar Shadow_Hedge

8 lutego 2021, 14:31

Cypr również

Avatar
Teronitik

8 lutego 2021, 14:24

Inne kraje europejskie: *nie śmieją się z Włoch*
Włochy: fine I'll do it myself

Avatar PanMisiek

Edytowano - 8 lutego 2021, 13:47

Co to za szara flaga i czemu Białoruś, Cypr i cała Afryka tak się z nich śmieją? /s

Avatar janekelo

8 lutego 2021, 14:17

@PanMisiek: to chyba flaga całej eropy

Avatar rozwalgo

8 lutego 2021, 14:13

Szwecja:

Avatar pikacz

7 lutego 2021, 15:25

Czemu Węgry śmieją się z Szkotów?

Avatar pikacz

7 lutego 2021, 16:08

@pikacz: albo ważniejsze pytanie dlaczego Włosi śmieją się z samych siebie?

Avatar TheSevy

8 lutego 2021, 14:08

@pikacz: mają do siebie dystans, bo przecież o to chodzi

Avatar Mrbluecake

8 lutego 2021, 14:10

@TheSevy: nie XD, oni tak jak polacy, nienawidzą się między sobą (np. Włosi z Sycylii śmieją się z Wenecjan)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Zdeklasowani znowu

Tacy to pożyją

Niezniszczalne

Stany w pigułce

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka