Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Co za przypadek
Dobrze czasem się oderwać
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2021, 23:03
Nie umiem tego rozczytać, napisz ktoś w kom.
Odpisz
2 stycznia 2022, 12:55
@JaJestemZWami: Ja mam taki pismo
Odpisz
27 marca 2023, 18:42
@JaJestemZWami: pewnego razu kiedy pinokio był małym chłopcem. Wtedy bardzo rozrabiał i niewiedział co to jest pożądek. Jego tata zrobił go z drewna. Potem losy pinokia były bardzo smutne. Na początku pinokio szedł drogą i zobaczył pana ten pan dł mu monete. Potem spotkał pinokio lisa a ten lis był bardzo głodny i zobaczył że pinokio miał monete. Więc lis postanowił go wyruçhać i powiedział choć ze mną nad rzeke coś ci pokaże i poszli. Lis kazał żeby zeszedł do rzeki i pinokio się posłuchał. I zeszedł zobaczył tam drzewko magiczne ale jak zobaczył te drzewko to wyszedł i się skończyła chistoria. Bardzo mi się podobała ta książka bo była ciekawa.
Odpisz
4 kwietnia 2013, 18:48
2+??? Przecież to jest wspaniałe!!!!
Odpisz
29 listopada 2015, 17:06
ku**a racja!!!
Odpisz
13 grudnia 2015, 12:03
@biedronka5: dałabym 6
Odpisz
20 sierpnia 2016, 17:03
@Gabi20: Z dalekiej przyszłości się zjawia Sylveonka! Ja bym dała mu 6++++++++++++++++++++++-++++
Odpisz
24 stycznia 2022, 06:38
@sylveonka: Bez przesady, że z dalekiej.
Odpisz
4 czerwca 2020, 17:20
Widzę że nie tylko ja mam tak z nauczycielami od Polaka
Odpisz
23 stycznia 2017, 11:31
Jakim cudem to dostało 2+?
Odpisz
13 grudnia 2015, 15:08
LIS GO WY****AŁ
Odpisz
29 listopada 2015, 17:07
WTF?!?
Odpisz
27 lutego 2015, 20:26
wy**chał go lis
Odpisz
9 stycznia 2011, 18:45
co tam kur** pisze ???
Odpisz
6 lipca 2012, 13:42
@vegetassj4: Jest napisane :P
Odpisz
24 czerwca 2012, 20:33
więc lis postanowił go wyruchać..
a jak zobaczył to drzewko to wyszedł i sie skończyła "chistoria"
Odpisz
10 czerwca 2012, 19:21
TROLOLOLOLOLOLOLO hohohohoho hohoh!
Odpisz
7 czerwca 2012, 19:04
On powinien dostać 2- a nie 2+
!!!
Odpisz
25 maja 2011, 18:11
nie czepiajcie się. 2+ lepiej wygląda XP
Odpisz
11 lutego 2011, 14:07
xd
Odpisz
31 grudnia 2010, 23:13
do meteor: ???
Ostatnie zdanie - podsumowanie najlepsze XD 5/5
Odpisz
3 grudnia 2010, 18:41
lol o_O
Odpisz