Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

23 kwietnia 2021, 23:03

Nie umiem tego rozczytać, napisz ktoś w kom.

Avatar kajba

2 stycznia 2022, 12:55

@JaJestemZWami: Ja mam taki pismo

Avatar Drag_on

27 marca 2023, 18:42

@JaJestemZWami: pewnego razu kiedy pinokio był małym chłopcem. Wtedy bardzo rozrabiał i niewiedział co to jest pożądek. Jego tata zrobił go z drewna. Potem losy pinokia były bardzo smutne. Na początku pinokio szedł drogą i zobaczył pana ten pan dł mu monete. Potem spotkał pinokio lisa a ten lis był bardzo głodny i zobaczył że pinokio miał monete. Więc lis postanowił go wyruçhać i powiedział choć ze mną nad rzeke coś ci pokaże i poszli. Lis kazał żeby zeszedł do rzeki i pinokio się posłuchał. I zeszedł zobaczył tam drzewko magiczne ale jak zobaczył te drzewko to wyszedł i się skończyła chistoria. Bardzo mi się podobała ta książka bo była ciekawa.

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2013, 18:48

2+??? Przecież to jest wspaniałe!!!!

Avatar biedronka5

29 listopada 2015, 17:06

ku**a racja!!!

Avatar Gabi20

13 grudnia 2015, 12:03

@biedronka5: dałabym 6

Avatar sylveonka

20 sierpnia 2016, 17:03

@Gabi20: Z dalekiej przyszłości się zjawia Sylveonka! Ja bym dała mu 6++++++++++++++++++++++-++++

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2022, 06:38

@sylveonka: Bez przesady, że z dalekiej.

Avatar niszczycielplackow

4 czerwca 2020, 17:20

Widzę że nie tylko ja mam tak z nauczycielami od Polaka

Avatar TheHunterMikiPL

23 stycznia 2017, 11:31

Jakim cudem to dostało 2+?

Avatar biedronka5

13 grudnia 2015, 15:08

LIS GO WY****AŁ

Avatar biedronka5

29 listopada 2015, 17:07

WTF?!?

Avatar
kroganin

27 lutego 2015, 20:26

wy**chał go lis

Avatar vegetassj4

9 stycznia 2011, 18:45

co tam kur** pisze ???

Avatar Fiedor113

6 lipca 2012, 13:42

@vegetassj4: Jest napisane :P

Avatar jas1616

24 czerwca 2012, 20:33

więc lis postanowił go wyruchać..
a jak zobaczył to drzewko to wyszedł i sie skończyła "chistoria"

Avatar Tom1360

10 czerwca 2012, 19:21

TROLOLOLOLOLOLOLO hohohohoho hohoh!

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2012, 19:04

On powinien dostać 2- a nie 2+
!!!

Avatar
Konto usunięte

25 maja 2011, 18:11

nie czepiajcie się. 2+ lepiej wygląda XP

Avatar will2008

11 lutego 2011, 14:07

xd

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2010, 23:13

do meteor: ???

Ostatnie zdanie - podsumowanie najlepsze XD 5/5

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2010, 18:41

lol o_O

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Co za przypadek

Dobrze czasem się oderwać

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka