Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PanPiekarnik

20 października 2023, 07:09

A to nie jest tak że płód da się usunąć tylko wcześnie?

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2014, 17:44

Za miesiąc? A to nie lepiej jak najszybciej? ;P

Avatar Shihura

7 stycznia 2014, 18:15

Nie jestem pewien ale chyba usunąć ciąże można dopiero w którymś misiącu ciąży. Choćtu płód jak by był widoczny xD

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2014, 18:22

@Shihura: No skoro da się go zobaczyć to chyba i wyskrobać, chociaż nie mam pewności. ;)

Avatar Ostry0014

7 stycznia 2014, 19:55

Słodki Jezusie! Wyjdź! Wyjdź i nie wracaj! D:

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2014, 20:00

@Ostry0014: Jeśli się pomyliłam to przepraszam, ale przecież napisałam, że niezbyt się znam...
Nie jestem Słodkim Jezusem, ale potraktuję to jako komplement.

Avatar Ostry0014

7 stycznia 2014, 20:43

Spoko Słodki Jezusie. Ale serio? Wyskrobać dziecko? :O

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2014, 21:03

@Ostry0014: Aaa, o to Ci chodzi. Myślałam, że chodzi Ci o to, że źle coś podałam. No przecież "skrobanka" to potoczna nazwa aborcji. :P

Avatar Ostry0014

7 stycznia 2014, 23:14

Tia... Wiesz... Eee... *powoli wycofuje się w tył*

Avatar
Konto usunięte

8 stycznia 2014, 00:58

@Ostry0014: Ale o co chodzi?

Avatar BrendonsForehead

21 kwietnia 2016, 15:18

@Shihura: Chodzi o to, że do któregoś tam miesiąca można to w stanach legalnie usunąć :V

Avatar Shihura

28 kwietnia 2016, 22:47

@BrendonsForehead: Nie wiem czy w 7-8 miesiacu by ktos zrobil aborcje. Bo to już podchodziło pod zabójstwo XD ale mniejsza o to ;D

Avatar diablica222

8 stycznia 2014, 20:03

House jest ***isty

Avatar Mnich1

8 stycznia 2014, 00:00

No smutne :( Wszyscy z nas to takie pasożyty planety Ziemi.

Avatar Shihura

7 stycznia 2014, 18:15

Niema to jak epicki tekst housa z pasozytem :D

Avatar Domijeja

6 stycznia 2014, 17:17

W połowie domyśliłam się, o co chodzi. :P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ch-chesz wyparować...?

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Ładne rzeczy

Pozdrawiam świetliki

Młodzi gniewni

Chciał tylko pomóc

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka