Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nieuczciwa ocena
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Przerwa na herbatkę
Płać pan
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lutego 2017, 10:35
U mnie jest
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Jutro wracam na północ
Odpisz
7 stycznia 2014, 22:23
bo zima idzie za polakami
Odpisz
7 stycznia 2014, 19:50
Ładna wiosna tej zimy...
Odpisz
6 stycznia 2014, 17:53
Wiecie jak ***iście będzie jak po raz drugi wyrosną plony? podwójne żniwa - to by oznaczało spadek cen produktów zbożowych, jabłek oraz wzrost eksportu. Polska by na tym nie straciła.
ps: może kilku emigroli z UK tak wymrozi, ze wrócą do kraju :P
Odpisz
7 stycznia 2014, 19:46
@Paulius: ale będzie tak samo jak rok temu że na wiosnę śnieg spadnie co spowoduje pogorszenie plonów
Odpisz
7 stycznia 2014, 19:38
bardziej do ameryki :D
Odpisz
7 stycznia 2014, 19:08
bez obaw na Wiosnę wróci :D
Odpisz
7 stycznia 2014, 19:09
@Takita6: Już jest wiosna ;P /watch?v=ddPwnA5BtX0
Odpisz