memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
19 maja 2025, 21:01
Mój nick bez cyfr to ksywa, więc...
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2025, 11:05
@Traktor_is_back: Dobra, ten stary (Traktor247) Tak wiem, update trochę zajął Sklera...
31 marca 2021, 22:50
Redys - moj nick ale koledzy na mnie mówią igor :}
15 lutego 2021, 10:26
Eee tak trochę każdy w domu mówi na mnie Glisda więc trudno na to nie reagować jak na imie
15 lutego 2021, 11:41
@Glisda: do mnie mówią glizda
15 lutego 2021, 12:45
a do mnie wyszedłbys do ludzi
15 lutego 2021, 13:26
@Saaaaasuke: a do mnie "proszę wyjdź z mojego domu"
20 lutego 2021, 09:50
@Kangurur28: Na mnie od czasu do czasu mówią ''dobra, zamknij już mordę''
20 lutego 2021, 09:49
Mnie nazywali Chomzusem
18 lutego 2021, 10:23
Na mój inny nick (Neko) od dawna reaguje xD Ale tego co mam tutaj, na jeja, szczerze nie lubię
17 lutego 2021, 18:17
Dark Hunter, do nogi !
15 lutego 2021, 15:29
Jakby nie patrzeć, nick to takie jakby imię, które sami sobie nadaliśmy
17 lutego 2021, 07:48
@Kyoko1278: tru
15 lutego 2021, 18:06
Ja już jestem przyzwyczajona, że koledzy z gier mówią do mnie Mianioo
15 lutego 2021, 14:41
rel
15 lutego 2021, 12:48
W sumie to rel
15 lutego 2021, 10:53
Ja tak od dawna mam, ja wszędzie mam jeden nick
15 lutego 2021, 12:21
@ursusowanie: jego jedyna wada jest taka że jest długi, trochę trudno go wymówić i jak gram z osobami spoza Polski i okolic to słyszę JUŚZIRZIOFANEI. Jak gram z polakami to albo mówią "Ursu" albo "gościu".
Edytowano - 15 lutego 2021, 11:59
Tak właściwie, to rel
15 lutego 2021, 11:55
Ja przez nick zaczęłam używać obu zaimków, ale still identyfikuje się jako baba
15 lutego 2021, 11:17
W necie przeważnie mówią na mnie Krzyś, chociaż to nie jest moje prawdziwe imię.
15 lutego 2021, 11:31
Krzyś
15 lutego 2021, 11:32
@jestem_Ziemianinem: Tak, to jednocześnie ja i nie ja.
Cóż ja już od dawna reaguje na mój nick jak na imię XD
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież19 maja 2025, 21:01
Mój nick bez cyfr to ksywa, więc...
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2025, 11:05
@Traktor_is_back: Dobra, ten stary (Traktor247)
Tak wiem, update trochę zajął
Sklera...
Odpisz
31 marca 2021, 22:50
Redys - moj nick ale koledzy na mnie mówią igor :}
Odpisz
15 lutego 2021, 10:26
Eee tak trochę każdy w domu mówi na mnie Glisda więc trudno na to nie reagować jak na imie
Odpisz
15 lutego 2021, 11:41
@Glisda: do mnie mówią glizda
Odpisz
15 lutego 2021, 12:45
a do mnie wyszedłbys do ludzi
Odpisz
15 lutego 2021, 13:26
@Saaaaasuke: a do mnie "proszę wyjdź z mojego domu"
Odpisz
20 lutego 2021, 09:50
@Kangurur28: Na mnie od czasu do czasu mówią ''dobra, zamknij już mordę''
Odpisz
20 lutego 2021, 09:49
Mnie nazywali Chomzusem
Odpisz
18 lutego 2021, 10:23
Na mój inny nick (Neko) od dawna reaguje xD
Ale tego co mam tutaj, na jeja, szczerze nie lubię
Odpisz
17 lutego 2021, 18:17
Dark Hunter, do nogi !
Odpisz
15 lutego 2021, 15:29
Jakby nie patrzeć, nick to takie jakby imię, które sami sobie nadaliśmy
Odpisz
17 lutego 2021, 07:48
@Kyoko1278: tru
Odpisz
15 lutego 2021, 18:06
Ja już jestem przyzwyczajona, że koledzy z gier mówią do mnie Mianioo
Odpisz
15 lutego 2021, 14:41
rel
Odpisz
15 lutego 2021, 12:48
W sumie to rel
Odpisz
15 lutego 2021, 10:53
Ja tak od dawna mam, ja wszędzie mam jeden nick
Odpisz
15 lutego 2021, 12:21
@ursusowanie: jego jedyna wada jest taka że jest długi, trochę trudno go wymówić i jak gram z osobami spoza Polski i okolic to słyszę JUŚZIRZIOFANEI. Jak gram z polakami to albo mówią "Ursu" albo "gościu".
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2021, 11:59
Tak właściwie, to rel
Odpisz
15 lutego 2021, 11:55
Ja przez nick zaczęłam używać obu zaimków, ale still identyfikuje się jako baba
Odpisz
15 lutego 2021, 11:17
W necie przeważnie mówią na mnie Krzyś, chociaż to nie jest moje prawdziwe imię.
Odpisz
15 lutego 2021, 11:31
Krzyś
Odpisz
15 lutego 2021, 11:32
@jestem_Ziemianinem: Tak, to jednocześnie ja i nie ja.
Odpisz
15 lutego 2021, 11:31
Cóż ja już od dawna reaguje na mój nick jak na imię XD
Odpisz