Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
To będzie bolało
Można, tylko trzeba wstawać rano
Frustrujące
Za co ta premia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lutego 2021, 11:01
Za kilka dni będzie podatek od wdychanego powietrza. Przeczuwam to.
Odpisz
10 lutego 2021, 11:06
@Xninja11: się tak nie afiszuj ze swoją propozycją bo teraz pewnie ktoś z rządu siedzi w poczekalni
Odpisz
11 lutego 2021, 13:02
@Xninja11: taki podatek należy wprowadzić dla niktórych polityków
Odpisz
10 lutego 2021, 10:52
pewnie tvp ominie ten podatek tak zgaduje. Teraz nazywacie mnie szalencem ale za miesiac bede nazywany wruzbitom
Odpisz
10 lutego 2021, 10:53
@ZiemiaJestElipsom: Krzysztof Jackowski tylko taki prawdziwy jasnowidz nie oszukany
Odpisz
10 lutego 2021, 10:54
@ZiemiaJestElipsom: no bo tak będzie
Odpisz
10 lutego 2021, 10:57
@RommSter: hmmm nie nazywaja mnie szalencem i oblokancem dziwne hmmm
Odpisz
10 lutego 2021, 20:38
@ZiemiaJestElipsom: tvp nie płaci bo nie ma reklam, utrzymywana jest przez nas
Odpisz
10 lutego 2021, 21:35
@ChoryGrzyb: w tvp też masz reklamy ale między programami a nie w trakcie programów
Odpisz
11 lutego 2021, 12:58
@ZiemiaJestElipsom: bo tak ma być podobno
Odpisz
11 lutego 2021, 10:52
Moja mama wczoraj:
Za kilka dni Kurski będzie głosił jak bardzo wzrosła oglądalność TVP. Co ludzie mają oglądać jeśli TVN i Polsat nie nadają programu? TVP, bo tylko TVP nadaje.
Odpisz
10 lutego 2021, 20:33
co to znaczy liberalne media? XD
Odpisz
10 lutego 2021, 20:17
Ale potem będzie zdziwko że te ich strajki tylko straty generują
Odpisz
10 lutego 2021, 10:57
PiS wyjaśniający czemu ten podatek jest sensowny :
Odpisz
10 lutego 2021, 11:02
@PrequelFan: Morshu
Odpisz
10 lutego 2021, 11:04
@SdeltaS:
Odpisz
10 lutego 2021, 19:11
@Xninja11: co to ten gif
Odpisz
10 lutego 2021, 19:53
@NikusiaFox: Wpisz morshu
Odpisz
10 lutego 2021, 10:55
najgorzej kochani
niech rzad sie ogarnie pls bo to juz powoli przestaje byc zabawne ;(
w sensie smieszy mnie to troche ale bardziej absurdalnosc pomyslowa pana jaroslawa niz sama sytuacja
:(((
Odpisz
10 lutego 2021, 10:59
@ZSRRBall: czym sie stales zsrr pilka.
wroc do meskiej formy pls
byles fajnym uzytkownikiem
Odpisz
10 lutego 2021, 11:02
@ZiemiaJestElipsom: no ale stary jak ja udawalam chlopaka przez 4 lata xddd
troche mi sie to znudzilo ;///
moje zdjecia <3
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2021, 11:08
@ZSRRBall: udawałaś chłopaka przez 4 lata i nagle twierdzisz że jesteś kobietą.
Wiesz trudno jest tak odrazu zmienić sposób myślenia o danej osobie...
Odpisz
10 lutego 2021, 11:10
;//
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2021, 11:13
@ZSRRBall: ale nie przejmuj się...
Ja ci wierze, że jesteś kobietą. (Ładną kobietą)
.
.
.
.
.
Wierze też w Boga, jednorożce, horoskopy i latającego potwora spaghetti.
Odpisz
10 lutego 2021, 10:57
K...a niech odblokują ta telewizornie bo musze zobaczyc magda gesler kuchenne rewolucje na tvn
Odpisz
10 lutego 2021, 10:59
@polska_cebulka: a wiesz co jest jeszcze gorsze od tego, że nie możesz zobaczyć kuchennych rewolucji? Polsat też nie nadaje, a wraz z nim jego kanały bliźniacze czyli TV4, TV6, Polsat 2, Polsat rodzina, SuperStacja itd. ALE, skoro nie ma polsat rodzina i tv6, to znaczy, że DZIŚ NIE BĘDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ MIODOWYCH LAT!
Odpisz
10 lutego 2021, 11:00
@polska_cebulka: co z tego że ten sam odcinek po raz milionowy JA CHCE MOJE MIODOWE LATA!
Odpisz