Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar frefux

9 stycznia 2014, 14:34

jak sie je za szeciu to gdzie problem?

Avatar konstanty

9 stycznia 2014, 15:24

@frefux: W mojej rodzinie jest 9 osób, a jem za 2 lub 3 osoby :|

Avatar frefux

9 stycznia 2014, 16:11

@konstanty: czas schudnac

Avatar konstanty

9 stycznia 2014, 16:15

@frefux: Wzrost: 1.67 m
Waga: 43 kilo.

Powiedz, z czego mam chudnąć?

Avatar frefux

9 stycznia 2014, 16:17

@konstanty: najlepiej z brzucha

Avatar konstanty

9 stycznia 2014, 16:20

@frefux: Zauważ, że przy tym wzroście 43 kilo to skrajne wychudzenie, podchodzące prawie pod wyniszczenie...

Avatar frefux

9 stycznia 2014, 16:22

@konstanty: masz racje wyniszcz tłuszcz i zmień swoje zycie na lepsze! już od dzisiaj zacznij ćwiczyć, biegać, przejdź na diete wierze w ciebie ze schudniesz i zmienisz sie na lepsze :)

Avatar konstanty

9 stycznia 2014, 16:24

@frefux: Ty na serio jesteś taki tępy, czy udajesz?
Chudnąc wyniszczyłbym swój organizm, mogąc wywołać niewydolność.
To takie trudne do pojęcia?

Avatar frefux

9 stycznia 2014, 16:25

@konstanty: kazdy gruby szuka wymowki od cwiczen, nie poddawaj sie tak szybko, pamietaj wszystko jest mozliwe, wystarczy ze bedziesz chciec

Avatar konstanty

9 stycznia 2014, 16:28

@frefux: Zważ się, wtedy pogadamy :>

Avatar frefux

9 stycznia 2014, 16:29

@konstanty: wlasnie dobrze myslisz! pamietaj obierz sobie cel ideal i dąż do niego! moge nim byc dla ciebie skoro juz wspomniales, najwazniejsze zebys sie nie poddal w polowie drogi

Avatar konstanty

9 stycznia 2014, 16:31

@frefux: >Zważ się
>Zmierz się
>Jeśli będziesz mieć podobną/większą wagę przy takim samym/mniejszym wzroście, wyjdź.

Avatar wera24051998

9 stycznia 2014, 16:58

@konstanty: ja mam 1.70 metra i 47 kg... ale nie moge przytyć

Avatar konstanty

9 stycznia 2014, 16:59

@wera24051998: Ja tyć nie tyję, chudnąć nie zamierzam.

Avatar
Konto usunięte

9 stycznia 2014, 17:11

@frefux: *Wiąże i wrzuca gościa na stos*

Avatar bylejakbylegdzie

9 stycznia 2014, 17:23

@frefux: przecież 1,62 m i 43 kilo to chyba osoba jest ZA chuda

Avatar frefux

9 stycznia 2014, 18:26

fakt wysoka temperatura wspomaga spalanie tłuszczu, tak więc jak najbardziej sauny polecam wszelakie, w dodatku takie sesje w saunie pomagaja zamykac pory

Avatar Jejowicz

9 stycznia 2014, 18:38

@konstanty: I w tym momencie napisałeś za dużo, nakarmiłeś trolla, który pewnie ma poniżej 10 lat.

Avatar Morlun

9 stycznia 2014, 18:44

@konstanty: heh... jak każdy podaje swoją wagę i wzrost to i ja też... 195 cm wzrostu 81 kg wagi. xd Wiem jestem potworem. xd

Avatar konstanty

9 stycznia 2014, 18:49

@Jejowicz: >Rozmowa o wadze, jedzeniu
>"Nakarmiłeś trolla"

Przypadek? xd

Avatar konstanty

9 stycznia 2014, 18:49

@Morlun: Oooj tam :P

Avatar frefux

9 stycznia 2014, 22:47

@Morlun: nie chce nic mowic, ale nikt tu nie podaje swojej wagi.. jestes pierwszy.. no morze pozatym grubaskiem nad ktorym pracujemy zeby schudl

Avatar Morlun

10 stycznia 2014, 13:39

@frefux: schudnął? z kości na ości?

Avatar frefux

10 stycznia 2014, 13:43

@Morlun: nie jeszcze nie schudnął, wciąż nad tym pracujemy
i tak ryby to całkiem niezły pomysł, są całkiem zdrowe i pasuja do tak wybalansowanej diety

Avatar Morlun

10 stycznia 2014, 13:50

@frefux: najlepsza dieta to "jedz co chcesz" ;)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Ostry ten sędzia

Totalnie

Szybki jak błyskawica

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka