Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Urzad_od_spraw_niczego

15 lutego 2021, 17:51

Kiedyś na religii facetka się spytała jak tam się nazywa inaczej jakiś święty. Czy coś takiego. A za oknem przechodził taki ziomek i mój kolega z klasy krzyknął jego ksywke, bo okno było otwarte. A facetka od religii powiedziała, że bardzo dobrze i że to trudne było i mu 6 wstawiła. To się nazywa szansa jeden na milion

Avatar DiaxNinja

14 kwietnia 2021, 08:42

@Urzad_od_spraw_niczego: A pamiętasz jak się nazywał?

Avatar Urzad_od_spraw_niczego

14 kwietnia 2021, 08:46

@DiaxNinja: Święty? Szaweł

Avatar Sebzer

13 lutego 2021, 22:17

u mnie baba od niemca w technikum robiła nam lekcje jak w podstawówce w 4 klasie. Kolorowanki, łączenie słówek w pary, prace pisemne z dostępem do google tłumacz itd. Wszystkim dawała 5 z góry chyba ze ktoś nie pracował to miał 2. Nie dało się u niej nie zdać ale to nie był problem dla klasowego debila który dostał u niej zagrożenie xdd

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

15 lutego 2021, 16:47

@Sebzer: Akurat przypomina mi to lekcje niemieckiego u mojego brata, z tą różnicą że miał to w siódmej i ósmej klasie.
Podczas gdy moja nauczycielka o ile w pierwszym roku się nawet przykładała to w drugiej i trzeciej klasie gimnazjum to dawała najwyżej nam ćwiczenia do zrobienia lub tekst do przeczytania, ale to samemu. A tak to miała wyj...ne na moją i narzekała jacy tu są sami debile (głownie przez to, że w pierwszej klasie był podział na grupy, a w drugiej i trzeciej nie i z większą ilością uczniów trochę taki harmider się zrobił)

Avatar ursusowanie

15 lutego 2021, 16:59

@Sebzer: ja w 6 mam dalej tylko angielski.

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

15 lutego 2021, 17:58

@ursusowanie: Umnie to drugi język wchodził albo w gimnazjum albo w siódmej klasie więc pewnie a rok będziesz cos miał

Avatar Wedkarz

20 lutego 2021, 03:28

@Sebzer: Widocznie zauważyła, że jesteście skończonymi idiotami

Avatar SzczypiorekYT

15 lutego 2021, 21:22

Dobra poddaję się, nie rozumiem.

Avatar x_KAMYK_x

13 lutego 2021, 19:42

Moja poprzednia Pani od Niemca miała do nas ból dvpy bo nie pamiętaliśmy każdego pojedynczego słówka z czwartej klasy nie to że z lekcji z przed tygodnia tylko z przed dwóch lat XD

Avatar TediousCardGames

13 lutego 2021, 18:33

Szansa jedna na milion

Avatar Koronawirus_Polski

13 lutego 2021, 18:26

Rel

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Ładne rzeczy

Nie znoszę kleszczy

Angielskie śmieszki

To musiało być męczące

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka