memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
18 lutego 2021, 19:50
Moja crushi do mnie napisała że chce że mną być itp, po czym zerwała po miesiącu :'D teraz jakoś łatwiej się przekonać że crush to jednak to tylko osoba która WYDAJE się fajna XD
Odpisz
18 lutego 2021, 14:59
Nie rel, chyba że w moich snach
18 lutego 2021, 17:52
@AnexEmjo: fuck miało być rel, przepraszam za pomyłke
18 lutego 2021, 12:04
W moim przypadku tak, ponieważ osoba która mi się podoba jest fikcyjna :')
18 lutego 2021, 12:12
@HerbatkaDlaWszystkich: Twoja sympatia nie może dać Ci kosza, jeśli nie istnieje... Genialne. Chyba to wypróbuję.
18 lutego 2021, 13:40
@Tajdeus: gorzej, jak jednak da kosza
18 lutego 2021, 13:55
@QWERTIOX: Piotrek?
18 lutego 2021, 14:04
@QWERTIOX: Ale szansa jest mniejsza niż w przypadku normalnej.
18 lutego 2021, 14:05
@Piotr__Gryf: co alanie
Edytowano - 18 lutego 2021, 14:06
@QWERTIOX: Jestem Piotr Gryf Miło cię" zobaczyć" :D
18 lutego 2021, 13:05
Rel, miałam tak w walentynki
18 lutego 2021, 12:57
A zaraz budzik zadzwoni i się skończy.
18 lutego 2021, 12:48
co to?
18 lutego 2021, 12:42
to z pewnością prowokacja, albo jakiś głupi "czelendż"
13 lutego 2021, 21:28
Gdyby dziewczyna chciałaby ze mną flirtować to pewnie bym tego nie wyczuł i wyglądałoby to tak:
13 lutego 2021, 22:38
A jakby ci wygarnęła wprost to pewnie byś uciekł...
13 lutego 2021, 21:43
Raczej moje 4 ostatnie szare komórki
13 lutego 2021, 21:27
heh, boli w sercu
13 lutego 2021, 21:17
13 lutego 2021, 21:15
*inhales* BEGONE, THOT.
@Tajdeus: (nie wiem czemu, ale mam ochotę to napisać) PRZEPADNIJ, LADACZNICO.
13 lutego 2021, 21:16
13 lutego 2021, 21:14
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież18 lutego 2021, 19:50
Moja crushi do mnie napisała że chce że mną być itp, po czym zerwała po miesiącu :'D teraz jakoś łatwiej się przekonać że crush to jednak to tylko osoba która WYDAJE się fajna XD
Odpisz
18 lutego 2021, 14:59
Nie rel, chyba że w moich snach
Odpisz
18 lutego 2021, 17:52
@AnexEmjo: fuck miało być rel, przepraszam za pomyłke
Odpisz
18 lutego 2021, 12:04
W moim przypadku tak, ponieważ osoba która mi się podoba jest fikcyjna :')
Odpisz
18 lutego 2021, 12:12
@HerbatkaDlaWszystkich: Twoja sympatia nie może dać Ci kosza, jeśli nie istnieje... Genialne. Chyba to wypróbuję.
Odpisz
18 lutego 2021, 13:40
@Tajdeus: gorzej, jak jednak da kosza
Odpisz
18 lutego 2021, 13:55
@QWERTIOX: Piotrek?
Odpisz
18 lutego 2021, 14:04
@QWERTIOX: Ale szansa jest mniejsza niż w przypadku normalnej.
Odpisz
18 lutego 2021, 14:05
@Piotr__Gryf: co alanie
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2021, 14:06
@QWERTIOX: Jestem Piotr Gryf
Miło cię" zobaczyć" :D
Odpisz
18 lutego 2021, 13:05
Rel, miałam tak w walentynki
Odpisz
18 lutego 2021, 12:57
A zaraz budzik zadzwoni i się skończy.
Odpisz
18 lutego 2021, 12:48
co to?
Odpisz
18 lutego 2021, 12:42
to z pewnością prowokacja, albo jakiś głupi "czelendż"
Odpisz
13 lutego 2021, 21:28
Gdyby dziewczyna chciałaby ze mną flirtować to pewnie bym tego nie wyczuł i wyglądałoby to tak:
Odpisz
13 lutego 2021, 22:38
A jakby ci wygarnęła wprost to pewnie byś uciekł...
Odpisz
13 lutego 2021, 21:43
Raczej moje 4 ostatnie szare komórki
Odpisz
13 lutego 2021, 21:27
heh, boli w sercu
Odpisz
13 lutego 2021, 21:17
Odpisz
13 lutego 2021, 21:15
*inhales* BEGONE, THOT.
Odpisz
13 lutego 2021, 21:17
@Tajdeus: (nie wiem czemu, ale mam ochotę to napisać)
PRZEPADNIJ, LADACZNICO.
Odpisz
13 lutego 2021, 21:16
Odpisz
13 lutego 2021, 21:14
Odpisz