Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Można, tylko trzeba wstawać rano
Szybki jak błyskawica
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zdeklasowani znowu
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 marca 2021, 13:36
Mama mojej koleżanki pracowała z osobami głuchymi i niewidomymi i znała alfabet Lorma. To taki co odpowiednie punkty na ręce przysługują danym literom. No i koleżanka się go nauczyła i później nauczyła mnie. A potem siedzimy na lekcji i se pykamy na rękach. Nauczyciele dziwnie się patrzą, a my umieramy ze śmiechu. Polecam
Odpisz
3 marca 2021, 14:56
Ja z kolegami wymyśliliśmy język pisany, który czytało się jak normalny i łatwo było go ogarnąć gdy się tylko znało podstawy. Nauczyciele i inni uczniowie nie ogarniali, a my mogliśmy wysyłać liściki bezpiecznie bez ryzyka "nakrycia"
Odpisz
18 lutego 2021, 15:00
Ja w szesnastkowym i binarnym kody pisalem XD. Generalnie to szesnastkowy lepszy bo mniej pisania. Z tym ze jak ktos jest w miare rozwiniety to nawet nie znajac kodu rozszyfruje o co chodzi. Morse zostaje najlepszym rozwiazaniem. W testach abcd albo prawda falsz mozna wystukiwac sobie odpowiedzi
Odpisz
19 lutego 2021, 11:07
@Piotreksulk: Ale kod szesnastkowy i binarny to nie szyfry a inne sposoby zapisywania liczb. Czy przypisałeś każdej literze cyfrę i zapisywałeś w tych systemach czy w jakiś inny sposób?
Odpisz
19 lutego 2021, 18:41
@Orzechowy: no to w zasadzie jest szyfr bo jest to pisanie wiadomosci w ukryty sposob. Z ta roznica ze jest to prosty szyfr podstawieniowy. Generalnie to zapisywalem tak jak sie pisze na komputerach czyli ze np. 40 to a albo A, nie pamietam ktore to duze a ktore male juz
Odpisz
19 lutego 2021, 11:54
Wymyślało się jezyk
Odpisz
19 lutego 2021, 08:26
Tylko trudniej wymyślić litery/dźwięki żeby się nie mieszały itp
Odpisz
18 lutego 2021, 15:20
I mina nauczyciela, gdy przestaje rozumieć temat rozmowy, musi wyglądać imponująco
Odpisz
18 lutego 2021, 14:18
jest jeszcze telepatia
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2021, 14:17
ja poszłam o krok dalej i wymyśliłam nie tylko własny język ale i własny alfabet
Odpisz
18 lutego 2021, 14:02
Mikołajek.
Odpisz
16 lutego 2021, 13:12
Wwhwywugwi?
Odpisz
16 lutego 2021, 13:19
@IgiPolski: пöćмя?
Odpisz
16 lutego 2021, 14:27
aksba!hsusjha?
Odpisz
16 lutego 2021, 15:23
@IgiPolski: БÖRГś?!
Пусäuk, Śmeва Vcy öä?
Odpisz
16 lutego 2021, 17:02
yayaoojhafqqqq
Odpisz
16 lutego 2021, 17:05
@IgiPolski: Влäź сoбogóv µerkäv?
Odpisz
16 lutego 2021, 17:45
gto, awaiewrto meziizioze
Odpisz
16 lutego 2021, 18:21
@IgiPolski: ak, яäskaра ömer.... do Сваühel vielt? Erixря? эуöra?
Odpisz
16 lutego 2021, 18:23
ajgaahda¡¡¡¡ HahihruHaaaeua, jajehu....
Ywtvaiwabgtaer!ahusfquh!uehsvhihqgyujan¡¡
Odpisz
16 lutego 2021, 18:25
@IgiPolski: ¡¡asero Лмän "Eylвamów" дörg...
Odpisz
16 lutego 2021, 18:25
iiuwuueee, uuat err nastawko nizizzizi!
Odpisz
16 lutego 2021, 18:32
@IgiPolski: Чörvey Пыdör griaś?
Odpisz
16 lutego 2021, 18:34
jambebio, nelen, ajhwuhji¿ Shakbu, jaheun
Odpisz
Edytowano - 16 lutego 2021, 18:36
@IgiPolski: Salяеkov das vertaöś. Vder ur męgda?
Odpisz
16 lutego 2021, 18:40
spaokensiop udeadue polezoossiso¿
Odpisz
16 lutego 2021, 18:41
Vier Ваяör, Vce meräя.
Odpisz
16 lutego 2021, 18:42
może przejdziemy na polski?
Odpisz
16 lutego 2021, 18:42
@IgiPolski: nu, spör fer Впеу. Net verkala...
Odpisz
16 lutego 2021, 18:42
@IgiPolski: polski tryb włączony
Odpisz
16 lutego 2021, 18:42
spekon dew a poznizonionez?
Odpisz
16 lutego 2021, 18:43
@IgiPolski: dobra. Co u ciebie ziom?
Odpisz
16 lutego 2021, 18:43
@IgiPolski: to w końcu polski czy сывАR_l ?
Odpisz
16 lutego 2021, 18:43
polski
Odpisz
16 lutego 2021, 18:44
@IgiPolski: wsm nic
Odpisz
16 lutego 2021, 18:44
okej to cześć
Odpisz
16 lutego 2021, 18:44
@IgiPolski: cześć
Odpisz
16 lutego 2021, 14:05
Probowalem ostatniego i prawie się udało
Odpisz
16 lutego 2021, 12:47
próbowałem ostatniego to trudne i nie działa unu
Odpisz
16 lutego 2021, 12:53
@miesny_budyn: Przecież we własnym języku to też gadanie
Odpisz