Tak jakby przed pandemią było idealnie...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Powodzenia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
A, okej
Nieuczciwa ocena
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lutego 2021, 16:58
Nierel
Odpisz
20 lutego 2021, 00:15
Wole w szkole bo zdalnie to jestem w ...j leniwy i sobie zaległości robię
Odpisz
20 lutego 2021, 01:06
@coffeedog: rel
Odpisz
20 lutego 2021, 00:15
Po prostu wk...iasz ich swoją obecnością, chcą też prywatności.
Odpisz
19 lutego 2021, 21:12
Mi od zdalnych już całkiem psycha siadła
Odpisz
19 lutego 2021, 23:24
@JanPat2: Taaa jasne, a potem wrócisz i ponarzekasz, i nagle wajcha w drugą stronę, że chcesz z powrotem na zdalne.
Ja studiach to wolałbym na uczelnię nie wracać. Lepsze zdalne niż stacjonarne.
Odpisz
19 lutego 2021, 19:36
Mi jest dużo gorzej
Odpisz
19 lutego 2021, 19:17
i to prawda
Odpisz
19 lutego 2021, 19:12
Ale przecież świat w Minecrafcie sam się nie zbuduje.
Odpisz
19 lutego 2021, 19:00
No rel
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2021, 18:44
Lekcje zdalne, czasem spotkania z kumplami i psycha nie siada
Odpisz
19 lutego 2021, 08:22
rel, ale ja też wolę w szkole
Odpisz
19 lutego 2021, 08:23
@shephard: Masz racje w szkole lepiej
Odpisz
19 lutego 2021, 08:24
@shephard: ja nie mam zamiaru wracać do szkoły bo będą sprawdzać notatki ze wszystkiego a i tak ich nie robię, a to że mam w miarę dobre oceny nie wchodzi w grę.
Odpisz
19 lutego 2021, 08:24
@shephard: w domu się ciężko uczy
Bo nic się nie chce
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2021, 09:34
@Szwagru: a moim zdaniem lepiej zdalnie
Patusy które przeszkadzały już nie przeszkadzają i można normalnie słuchać lekcji
A nie przerywać ją co chwile by upomnieć jakiegoś debila
Do tego nie musze wstawać o 6 by zdążyć do szkoły na 7:30
Nie musze siedzieć do wieczora i odrabiać zadań i się uczyć
Teraz zdania robie na spokojnie do końca lekcji
I mam czas na naukę i dla siebie
Nie muszę się użerać z tuzinem debili to też plus
Odpisz
19 lutego 2021, 18:06
@shephard: Nie pamiętam jak się uczyło w szkole
Odpisz
19 lutego 2021, 18:21
@shephard: Dla mnie największym plusem zajęć online jest wstawanie o 2 godziny później i bycie po zajęciach w domu o godzinę krócej.
No i to w zasadzie, dla mnie to jedyny atut tego nauczania.
Odpisz
19 lutego 2021, 18:22
Tak w zasadzie to cały czas jesteś w domu
Odpisz
19 lutego 2021, 18:23
@Dark43Hunter: tak ale po skończonych zajęciach, to godzinę wcześniej.
Odpisz
19 lutego 2021, 18:17
Wow mój pierwszy mem i na głównej
Odpisz
19 lutego 2021, 08:41
POTĘŻNY REL
Odpisz
19 lutego 2021, 08:24
Jeden Rabin powie że tak ale drugi powie że nie.
Odpisz
19 lutego 2021, 08:23
zrobiłem kiedyś mema o twoim tytule OP-ie
Odpisz