Tymczasem Polska po wprowadzeniu podatku cukrowego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Przerwa na herbatkę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie idź!
Fergus
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lutego 2021, 23:26
Tak tanio to chyba tylko w meksyku....
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2021, 19:10
tanie
Odpisz
19 lutego 2021, 20:23
@Kichokot: 35 złotych to nie tanie
Odpisz
19 lutego 2021, 20:24
@shephard: zależy jak bardzo napoje podrożeją jeszcze
Odpisz
19 lutego 2021, 19:11
Już widzę, jak sprzedają działkę coli na dyskotece.
Odpisz
19 lutego 2021, 18:56
Kurde, za takie pieniądze to już się bardziej opłaca kupić w sklepie legalnie
Odpisz
18 lutego 2021, 17:48
Polski Escobar
Odpisz
18 lutego 2021, 17:42
Podatek cukrowy 2
Odpisz
18 lutego 2021, 17:41
Escobar płakał jak widział
Odpisz
18 lutego 2021, 17:41
ahh ten podatek cukrowy
Odpisz
18 lutego 2021, 17:40
polska za 10 lat
Odpisz