Kanibalizm w grze dla dzieci
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niezniszczalne
Deal życia
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lutego 2021, 19:31
W Kobayashi-san Chi no Maid Dragon też był motyw jedzenia własnego ogona....
Odpisz
26 lutego 2025, 16:24
@Mikrus19: Wyszedł już drugi sezon?
Odpisz
19 lutego 2021, 13:15
Pokemony od Sun and moon zaczęły się robić ...jowe
Change my mind
Odpisz
19 lutego 2021, 13:17
@Bright32: Imo Sun i Moon szło w dobrym kierunku ale coś się zj...ło w Sw/Sh
Odpisz
19 lutego 2021, 13:21
Sw i Sh było dobre, ale głupie było to, że Hop brał pokemona na którego byliśmy efektywni i nie było z nim takiego wyzwania jak w red albo ruby.
Odpisz
19 lutego 2021, 13:23
@Xninja11: to akurat jest najmniejszym problem bo ten zabieg był prowadzony również w Black/White/X/Y/Sun I Moon
Odpisz
19 lutego 2021, 13:24
Ciekawe, co będzie w 9 genie. Nasz przeciwnik będzie miał pokemony na 30 lvl od początku gry?
Odpisz
19 lutego 2021, 13:28
@Bright32: dla mnie i tak pokemony skończyły się na black/white
Odpisz
19 lutego 2021, 13:30
Black White 2 były chyba ostatnią dobrą grą
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2021, 13:32
@Bright32: I tak lepsze niż Unova, chociaż Galar też nie należy do najlepszych.
A Aloa to chyba mój ulubiony region.
Odpisz
23 lutego 2021, 19:11
@Bright32: a dla mnie pokemony to nigdy nie były wybitne gry
A bardziej takie gierki dla dzieci
Nigdy nie kryły tak naprawdę głębszej mechaniki
Oraz były monotonne w cholere osobiście po zagraniu w jedną cześć nigdy już się nie zabrałem za następna
A najlepsza gra chyba był mod do tibi
Odpisz
23 lutego 2021, 19:20
Akurat co do x/y się nie zgodzę. Co prawda pierwsza walka była z osobą, którą wybrała poka, na którego mamy superefektywnośc, ale częściej walczy się z trenerem mającym superefektywność na naszego startera
Odpisz
23 lutego 2021, 19:20
@PuyoPuyo: ty kuro pisowska to są pełno prawne rpg w co gras pewnie w coda żeby było kreatywnie z mechanikami niekomętuj mi tu pokemonów bo gdy byś dziecku miał gre pokazac to byś brawlstars pokazał
Odpisz
23 lutego 2021, 19:26
@wombat_123: em
No no fajnie tam masz
Ale gwarantuje ci że to może być dla kogoś co najwyżej początek z jrpg
Np dla dziecka
Bo dla dziecka to przyjemna kolorowa prosta gierka z prosta historia
Odpisz
23 lutego 2021, 19:32
@PuyoPuyo: przepraszam za zbyt gwałtowne wyrażenie opini ale uwarzam że gry o pokemonach zwłaszcza stare pomijając red i blue np. Emerald, firered, gold czy platinum były dość interesujące a walki z liderami sal wymagały zbilansowanej drużyny 2 godziny męcztłem się z chempionem z platinum.
Odpisz
23 lutego 2021, 21:10
@Bright32: Sapphire najlepszy
Odpisz
23 lutego 2021, 21:26
@rozwalgo: uwarzam że heartgold bo soundtravk i emerald bo obydwa teamy
Oraz leafgrean bo poki najwajniejsze są chociarz level 80 venusaur go brrrr
Odpisz
24 lutego 2021, 00:30
@wombat_123: no spoko
Jak dla mnie była nudną nie źle
W sensie brakowało mi tam ciekawych postaci
A sama walka była jednak prosta i nigdy się tam na niczym nie zacząłem
A jak już po porównuje z innymi jrpg jak shin megami tensei, .hack, chrono cross, chrono trigger czy xenogears to bieda
Odpisz
24 lutego 2021, 11:10
@PuyoPuyo: szanuje twoje zdanie a w którą część grałes
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2021, 11:15
@wombat_123: to chyba był Emerald?
No 3 generacja ta gb advance
Odpisz
16 września 2021, 13:18
@PuyoPuyo: ale mi jest wstyd xD
Odpisz
16 września 2021, 13:19
@wombat_123: teraz po paru miesiącach
Odpisz
16 września 2021, 13:32
@wombat_123: ja tam się dziwnie na widok tego bełkotu co napisałem o północy
Odpisz
26 lutego 2025, 16:24
@Bright32: Znajomy mi powiedział że Pokemony skończyły się na DSie, wszystko na Switchu to niedopracowany symulator chodzenia z pustym otwartym światem, kiepską fabułą i mnóstwem błędów.
Sword&Shield i Scarlet&Violet mają tą samą jakość produkcji co przeciętna gra shovelware na Wii lub Playstation 2.
Odpisz
24 września 2021, 01:23
Co mozna robic jeszcze w pokemon sword po ich przejściu?
Odpisz
17 września 2021, 20:23
Czyżby zmuszanie do kanibalizmu?
I CZY TO MU W OGÓLE SMAKUJE?!
Odpisz
19 lutego 2021, 13:19
Jadłbym
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2021, 13:15
ekonomia
Odpisz