Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mikrus19

23 lutego 2021, 19:31

W Kobayashi-san Chi no Maid Dragon też był motyw jedzenia własnego ogona....

Avatar RobloxAlusiek

26 lutego 2025, 16:24

@Mikrus19: Wyszedł już drugi sezon?

Avatar Bright32

19 lutego 2021, 13:15

Pokemony od Sun and moon zaczęły się robić ...jowe
Change my mind

Avatar
Valentine_

19 lutego 2021, 13:17

@Bright32: Imo Sun i Moon szło w dobrym kierunku ale coś się zj...ło w Sw/Sh

Avatar Xninja11

19 lutego 2021, 13:21

Sw i Sh było dobre, ale głupie było to, że Hop brał pokemona na którego byliśmy efektywni i nie było z nim takiego wyzwania jak w red albo ruby.

Avatar
Valentine_

19 lutego 2021, 13:23

@Xninja11: to akurat jest najmniejszym problem bo ten zabieg był prowadzony również w Black/White/X/Y/Sun I Moon

Avatar Xninja11

19 lutego 2021, 13:24

Ciekawe, co będzie w 9 genie. Nasz przeciwnik będzie miał pokemony na 30 lvl od początku gry?

Avatar
SAlter

19 lutego 2021, 13:28

@Bright32: dla mnie i tak pokemony skończyły się na black/white

Avatar
Valentine_

19 lutego 2021, 13:30

Black White 2 były chyba ostatnią dobrą grą

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 19 lutego 2021, 13:32

@Bright32: I tak lepsze niż Unova, chociaż Galar też nie należy do najlepszych.
A Aloa to chyba mój ulubiony region.

Avatar PuyoPuyo

23 lutego 2021, 19:11

@Bright32: a dla mnie pokemony to nigdy nie były wybitne gry
A bardziej takie gierki dla dzieci
Nigdy nie kryły tak naprawdę głębszej mechaniki
Oraz były monotonne w cholere osobiście po zagraniu w jedną cześć nigdy już się nie zabrałem za następna
A najlepsza gra chyba był mod do tibi

Avatar KrosaK

23 lutego 2021, 19:20

Akurat co do x/y się nie zgodzę. Co prawda pierwsza walka była z osobą, którą wybrała poka, na którego mamy superefektywnośc, ale częściej walczy się z trenerem mającym superefektywność na naszego startera

Avatar wombat_123

23 lutego 2021, 19:20

@PuyoPuyo: ty kuro pisowska to są pełno prawne rpg w co gras pewnie w coda żeby było kreatywnie z mechanikami niekomętuj mi tu pokemonów bo gdy byś dziecku miał gre pokazac to byś brawlstars pokazał

Avatar PuyoPuyo

23 lutego 2021, 19:26

@wombat_123: em
No no fajnie tam masz
Ale gwarantuje ci że to może być dla kogoś co najwyżej początek z jrpg
Np dla dziecka
Bo dla dziecka to przyjemna kolorowa prosta gierka z prosta historia

Avatar wombat_123

23 lutego 2021, 19:32

@PuyoPuyo: przepraszam za zbyt gwałtowne wyrażenie opini ale uwarzam że gry o pokemonach zwłaszcza stare pomijając red i blue np. Emerald, firered, gold czy platinum były dość interesujące a walki z liderami sal wymagały zbilansowanej drużyny 2 godziny męcztłem się z chempionem z platinum.

Avatar rozwalgo

23 lutego 2021, 21:10

@Bright32: Sapphire najlepszy

Avatar wombat_123

23 lutego 2021, 21:26

@rozwalgo: uwarzam że heartgold bo soundtravk i emerald bo obydwa teamy
Oraz leafgrean bo poki najwajniejsze są chociarz level 80 venusaur go brrrr

Avatar PuyoPuyo

24 lutego 2021, 00:30

@wombat_123: no spoko
Jak dla mnie była nudną nie źle
W sensie brakowało mi tam ciekawych postaci
A sama walka była jednak prosta i nigdy się tam na niczym nie zacząłem
A jak już po porównuje z innymi jrpg jak shin megami tensei, .hack, chrono cross, chrono trigger czy xenogears to bieda

Avatar wombat_123

24 lutego 2021, 11:10

@PuyoPuyo: szanuje twoje zdanie a w którą część grałes

Avatar PuyoPuyo

Edytowano - 24 lutego 2021, 11:15

@wombat_123: to chyba był Emerald?
No 3 generacja ta gb advance

Avatar wombat_123

16 września 2021, 13:18

@PuyoPuyo: ale mi jest wstyd xD

Avatar wombat_123

16 września 2021, 13:19

@wombat_123: teraz po paru miesiącach

Avatar PuyoPuyo

16 września 2021, 13:32

@wombat_123: ja tam się dziwnie na widok tego bełkotu co napisałem o północy

Avatar RobloxAlusiek

26 lutego 2025, 16:24

@Bright32: Znajomy mi powiedział że Pokemony skończyły się na DSie, wszystko na Switchu to niedopracowany symulator chodzenia z pustym otwartym światem, kiepską fabułą i mnóstwem błędów.
Sword&Shield i Scarlet&Violet mają tą samą jakość produkcji co przeciętna gra shovelware na Wii lub Playstation 2.

Avatar Wedkarz

24 września 2021, 01:23

Co mozna robic jeszcze w pokemon sword po ich przejściu?

Avatar
Konto usunięte

17 września 2021, 20:23

Czyżby zmuszanie do kanibalizmu?
I CZY TO MU W OGÓLE SMAKUJE?!

Avatar SuperCebula

19 lutego 2021, 13:19

Jadłbym

Avatar EzE_team_LUBIESER

Edytowano - 19 lutego 2021, 13:15

ekonomia

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Niezniszczalne

Deal życia

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka