Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Co to takiego?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Angielskie śmieszki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 grudnia 2021, 16:29
2i 3 były najlepsze
Odpisz
11 marca 2021, 21:29
ostatnie logo wygląda jakby ten lis se poszedł
Odpisz
23 lutego 2021, 19:11
jakim cudem mam piąte logo zamiast szóstego
Odpisz
2 marca 2021, 16:23
@Foxelo: Bo OP nie zrozumiał że 6 logo oznacza tylko marki Firefoxa, a nie go samego
Odpisz
2 marca 2021, 10:37
a ja mam takie
Odpisz
1 marca 2021, 21:55
Fun fact. Możesz zmienić ikonę na satrą wystarczy że stworzysz skrót i właściwości
Odpisz
1 marca 2021, 21:05
trzecie i czwarte
Odpisz
27 lutego 2021, 22:21
5 the best
Odpisz
24 lutego 2021, 07:49
Chyba 2 jest dla mnie najładniejsze
Odpisz
24 lutego 2021, 08:03
@Nalesnikboi: mi się tam 4 najbardziej podoba
Odpisz
24 lutego 2021, 08:44
@sowa503: a ja mówiłem że 4 jest gorsze?
Odpisz
24 lutego 2021, 10:12
@Nalesnikboi: Tak, wyraźnie napisałeś że drugie jest najlepsze, przez co czwarte automatycznie jest gorsze od drugiego
Odpisz
24 lutego 2021, 10:14
ale... To tak niedziała
Odpisz
24 lutego 2021, 12:21
@Nalesnikboi: nie, tylko mówie które mi się podoba :)
Odpisz
26 lutego 2021, 13:32
@Nalesnikboi: Jeśli coś jest najlepsze, a nie jedno z najlepszych, to tylko ta jedna rzecz ma 1 miejsce, więc 4 nie może mieć 1 miejsca, najwyżej drugie, a drugie miejsce jest gorsze od pierwszego, co czyni bazując na twojej opinii 4 gorszą od 2
Odpisz
26 lutego 2021, 13:38
@SdeltaS: *wdech*... *głebszy wdech*...
Ok to ma sens
Odpisz
26 lutego 2021, 13:44
@Nalesnikboi: Myślałem, że wyjdzie na za długie, ale jednak nie.
Odpisz
26 lutego 2021, 11:14
czwarte jest według mnie najlepsze ale wszystkie są ładne
Odpisz
26 lutego 2021, 13:18
@surrrfankaUwU: według mnie piąte najlepsze potem 4
Odpisz
26 lutego 2021, 13:20
@SdeltaS: w sumie to masz rację, gdyby jeszcze do 5 łapkę dodali byłoby idealnie
Odpisz
26 lutego 2021, 13:21
@surrrfankaUwU: w sensie kolorystyka taka, mniej detali, możliwe, że w nocy lepiej by się patrzyło na ikonki.
Odpisz
26 lutego 2021, 13:25
@SdeltaS: ja uwielbiam patrzeć na płynne przejścia między kolorami dlatego się waham pomiędzy 4 a 5 ale twój powód jest bardzo dobry
Odpisz
26 lutego 2021, 08:35
What's the fox say?
Odpisz
25 lutego 2021, 18:53
1 i 2
Odpisz
25 lutego 2021, 11:09
4
Odpisz
25 lutego 2021, 09:29
przed ostatnie
Odpisz
24 lutego 2021, 14:53
Uświadomiłam sobie jak stara jestem skoro pamiętam pierwsze logo Firefoksa ;-;
Odpisz
24 lutego 2021, 14:01
2 albo 4 najlepsze
Odpisz