Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nigdy na to nie wpadną
Angielskie śmieszki
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lutego 2022, 15:49
Bruhh, ja se dziś kupiłam zestaw nr 70613 😎
Odpisz
21 lutego 2021, 23:35
Ja dziś kupiłem z 1998 seria Town. 20 zł poszło
Odpisz
21 lutego 2021, 23:08
Jest zajebiste tylko teraz jest w cholerę drogie
Odpisz
19 lutego 2021, 14:04
mam pomysł na mema
Odpisz
21 lutego 2021, 16:48
@Darwidx: Eeee nie
Odpisz
21 lutego 2021, 17:29
@NigdyNieWiesz: lol co ty odwaliłeś on to w poczekalni wpisał
Odpisz
21 lutego 2021, 19:25
@miesny_budyn: hmmm nwm czemu mi w ogóle nigdzie daty wystawienia nie pisze. Tydzien temu mialem al teraz nie mam, nawet jak odswiezam i wgl
Odpisz
21 lutego 2021, 19:27
@NigdyNieWiesz: ale mogłeś się domyślisz i odpisz na mój kom. na twoim profilu
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2021, 16:34
Lego to życie
Odpisz
19 lutego 2021, 13:59
O MÓJ BOŻE MAM TEN ZESTAW W DOMU
Odpisz
19 lutego 2021, 14:18
@Damond: jesteś pewien? Raczej masz oryginał bo to remake na potrzebę lego ninjago legacy (rocznik 2020)
Chyba że zbierasz to zwracam honor
Odpisz
19 lutego 2021, 14:23
aa, no to mam oryginalny
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2021, 14:25
@Damond: tak samo tyle że rozwalony a 2 skrzydła się uszkodziły więc nie odbuduje
Odpisz
19 lutego 2021, 14:25
ajaj, mam jeszcze garmadona w ludzkiej postaci tyle że włosy zgubiłem kilka lat temu
Odpisz
19 lutego 2021, 14:28
@Damond: a ja mam w teori wszystkich Ninja z 1 połowy 4 sezonu (w teori bo zane figurki w tym stylu nie miał). Z tego powodu chcę kupić remake jednego seta na 10 rocznicę żeby porównać to
Odpisz