To już prawie 20 lat od premiery
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Hobby dla faceta
Tacy to pożyją
Dwa oblicza
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lutego 2021, 17:45
Live Action z South Parka wyglada zajebiście
Odpisz
20 lutego 2021, 17:46
@BardzoOryginalnaNazwa: k...a rzeczywiście,nie ogarnąłem że to south park
Odpisz
20 lutego 2021, 17:47
@BardzoOryginalnaNazwa: Czekaj co
Odpisz
27 lutego 2021, 23:12
@BardzoOryginalnaNazwa: akurat screen pochodzi z jakoś 13-17 sezony chyba , gdzie był odcinek o wirtualnej rzeczywistości i w ogóle to mega popaprane, screen jest z końca odcinka
Odpisz
27 lutego 2021, 23:20
No właśnie z tego odcinka
Tylko że to było z 18 sezonu
Odpisz
27 lutego 2021, 23:21
@BardzoOryginalnaNazwa: ja to prawie rok temu oglądałem więc średnio pamiętam
Odpisz
27 lutego 2021, 23:23
Nie no wybacza, bo byłeś i tak blisko
Odpisz
25 lutego 2021, 00:00
Powstała w 2002, czyli rok starsza ode mnie. No racja, Prawie 20 lat. Prawie.
Odpisz
25 lutego 2021, 12:29
@Moje_Rysunki12: Jezu tak stara jak ja shit
Odpisz
24 lutego 2021, 17:56
To był mój ulubiony film animowany z dzieciństwa
Odpisz
25 lutego 2021, 09:43
2 albo 3 była najlepsza
Odpisz
24 lutego 2021, 16:10
Kiedy epoka lodowcowa jest starsza od ciebie
Odpisz
24 lutego 2021, 19:34
@Jakus13: Kiedy Shrek jest starszy od ciebie
Odpisz
24 lutego 2021, 17:12
It's cold
Odpisz
20 lutego 2021, 18:39
Ace Age Baby jest okropny...
Odpisz
24 lutego 2021, 16:41
@silvertape: *ice
Odpisz
24 lutego 2021, 16:13
graphic is cool to
Odpisz
20 lutego 2021, 17:43
Grafika Epoki Lodowcowej nie ssie. Jest naprawdę dobra.
Odpisz
20 lutego 2021, 17:44
wiesz, porównanie 1 części a najnowszej to niebo a ziemia
Odpisz
20 lutego 2021, 17:53
@Bartolinise: ale nawet najnowsza grafika nie zastąpi nostalgii...
Odpisz
20 lutego 2021, 17:53
@Bartolinise: Może i tak, ale nie zmienia to faktu, że jeśli chodzi bycie dobrą i ciekawą animacją to jedynka jest jednak lepsza od ostatniej części, która była do kitu.
Odpisz
20 lutego 2021, 17:54
@Bartolinise: Ja akurat dziwnie się czułam oglądać Toy Story widząc to jak pierwsza część miała ...jową grafikę.
Za dzieciaka mi nie przeszkadzała, ale jak po latach sobie odpaliłam to trochę bolało w oczy
Odpisz
20 lutego 2021, 17:55
@BardzoOryginalnaNazwa: w dzieciństwie zawsze dochodzi wyobraźnia, dlatego wspomnienia o starych filmach animowanych zawsze są takie cudowne
Odpisz
20 lutego 2021, 18:22
Mocne +1
Odpisz
20 lutego 2021, 17:58
starsza ta wersja niz ja
Odpisz
20 lutego 2021, 17:54
za g00wniaka większość bajek wydawała się piękna..
Odpisz
20 lutego 2021, 17:57
ale shrek nadal moim zdaniem jest piękny
Odpisz
20 lutego 2021, 17:57
Odpisz
20 lutego 2021, 17:51
Przypomniały mi się memy z dzieckiem z epoki lodowcowej
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2021, 17:47
Eh gulpie dzieci po co im kurtki skoro sa w budynku
Odpisz
20 lutego 2021, 17:43
Odpisz