Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BardzoOryginalnaNazwa

20 lutego 2021, 17:45

Live Action z South Parka wyglada zajebiście

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2021, 23:21

@BardzoOryginalnaNazwa: ja to prawie rok temu oglądałem więc średnio pamiętam

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

27 lutego 2021, 23:23

Nie no wybacza, bo byłeś i tak blisko

Avatar Moje_Rysunki12

25 lutego 2021, 00:00

Powstała w 2002, czyli rok starsza ode mnie. No racja, Prawie 20 lat. Prawie.

Avatar Wombaton

25 lutego 2021, 12:29

@Moje_Rysunki12: Jezu tak stara jak ja shit

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2021, 17:56

To był mój ulubiony film animowany z dzieciństwa

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2021, 09:43

2 albo 3 była najlepsza

Avatar Jakus13

24 lutego 2021, 16:10

Kiedy epoka lodowcowa jest starsza od ciebie

Avatar KrosaK

24 lutego 2021, 19:34

@Jakus13: Kiedy Shrek jest starszy od ciebie

Avatar Dibur

24 lutego 2021, 17:12

It's cold

Avatar silvertape

20 lutego 2021, 18:39

Ace Age Baby jest okropny...

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2021, 16:41

@silvertape: *ice

Avatar Darwidx

24 lutego 2021, 16:13

graphic is cool to

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2021, 17:43

Grafika Epoki Lodowcowej nie ssie. Jest naprawdę dobra.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Bartolinise

20 lutego 2021, 17:55

@BardzoOryginalnaNazwa: w dzieciństwie zawsze dochodzi wyobraźnia, dlatego wspomnienia o starych filmach animowanych zawsze są takie cudowne

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2021, 18:22

Mocne +1

Avatar KotBartek

20 lutego 2021, 17:58

starsza ta wersja niz ja

Avatar
COWALSKY

20 lutego 2021, 17:54

za g00wniaka większość bajek wydawała się piękna..

Avatar
COWALSKY

20 lutego 2021, 17:57

ale shrek nadal moim zdaniem jest piękny

Avatar Bartolinise

20 lutego 2021, 17:57

Avatar xmrocznax

20 lutego 2021, 17:51

Przypomniały mi się memy z dzieckiem z epoki lodowcowej

Avatar Napewnoniegateusz

Edytowano - 20 lutego 2021, 17:47

Eh gulpie dzieci po co im kurtki skoro sa w budynku

Avatar Bartolinise

20 lutego 2021, 17:43

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Niezniszczalne

Hobby dla faceta

Tacy to pożyją

Dwa oblicza

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka