Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Koksik2020

2 marca 2021, 20:55

Tradyszynal Janusz's grill

Avatar Xninja11

25 lutego 2021, 07:24

Janusz ze wsi starter pack:
- grill
- piec na węgiel, czasem na butelki po wodzie
- gnojówka z odchodów wszystkich zwierząt, czasem nawet swojej rodziny,
- stary passat hybrydowy dymiący bardziej niż pożar

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2021, 15:44

@Xninja11: piec na węgiel a tym bardziej grill to nic złego

Avatar
Konto usunięte

28 lutego 2021, 11:44

Dymią bardzo palące się meble, lakierowane drewno itd. przy okazji wydzielając wiele niebezpiecznych substancji. Fakt faktem nawet jak się włoży zwykłe drewno do pieca to też dym leci z komina, ale nie ma przez te wszystkie kleje jak mówiłem o meblach tylu toksyn.

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2021, 12:21

kto pali meble w piecu xD

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2021, 12:41

Nie jeden się znajdzie... Często palą w piecach starymi meblami.

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2021, 15:58

SOOO true

Avatar PolishDestroyer

20 lutego 2021, 21:36

Mój sąsiad jak zapali, to potem nie można wyjść na pole (tak, jestem z Małopolski) i trzeba wszystkie okna zamykać.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Dr_Samozwaniec

Edytowano - 25 lutego 2021, 15:13

@LadyDialga: Nie wiem jak jest w waszym województwie, ale możesz zadzwonić do gminy miasta albo na specjalny numer i anonimowo zgłosić, że sąsiad pali w piecu śmieciami. Mandaty wychodzą coś w okolicy 500 zł jeżeli go nakryją... teraz patrzę, że zaznaczyłam Dialgę zamiast Desroyera, sorki Miśki

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 25 lutego 2021, 15:43

@PolishDestroyer: i dobrze, co miał innego zrobic z trawą?

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2021, 19:37

Jeszcze dodaj do tego aromat gnojówki jak wiatr zawieje mocniej

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Miszke

25 lutego 2021, 10:16

U mnie tylko raz na jakiś czas wali, masakra bo już wolałabym albo wcale albo ciągle i się bym w końcu przyzwyczaiła

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2021, 10:19

@Miszke: U mnie rzadko, sąsiedzi mają zwierzęta gospodarcze, więc czasami nak...ia gnojem jak wiatr dobrze zawieje, ale ogółem to nie czuć

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2021, 10:12

To wygląda jak wata cukrowa

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2021, 22:50

Wypalanie miedzy jest normalne

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2021, 15:43

Minusy za prawdę. Dokształcić się radzę

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2021, 12:17

To już zależy... Uważam, że wypalanie traw w parkach narodowych powinno być karane, a tak to jeśli ktoś ma działkę to sobie niech z nią robi co chce.

Avatar Po_Prostu_Ktos

24 lutego 2021, 21:33

Rel

Avatar patryko1234

24 lutego 2021, 21:17

Bądź co bądź to jest

Avatar podgrzybek126

21 lutego 2021, 01:04

"Słuchaj no. Ja to nie wyrzucam śmieci do lasu, bo to niezdrowe dla środowiska. Ja wolę je spalić I mieć z głowy"

Avatar KUBEKch_1

20 lutego 2021, 20:51

Ja mieszkam na wsi na obrzeżach Szczecina i średno w co 15 domu przy głównej ulicy leci z komina w luj czarny dym i śmierdzi spalanym plastikiem,czy innymi śmieciami.

Avatar RhobarIV

20 lutego 2021, 20:21

„Panie, ja tylko trawę wypalam!"

Avatar Cheems_Kosmonauta

20 lutego 2021, 19:32

za każdym j...ny razem

Avatar Mroczny_piewca_apokalipsy

20 lutego 2021, 19:32

Oj tam kilka butelek...opon...i ciało kuzyna Waldka

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Pozdrawiam świetliki

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka