Nie wierzył, ale potem uwierzył
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To będzie bolało
Zdeklasowani znowu
Dobrze czasem się oderwać
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lutego 2021, 10:45
Ja zawsze wierzyłem, a jak mi się o 2 w nocy szafa sama zamknęła to tylko się w tym utwierdziłem
Odpisz
24 lutego 2021, 21:58
uwzględniasz alternatywne wytłumaczenia?
Odpisz
25 lutego 2021, 00:52
ja miałam takie badziewko. Wiesz, jak z tych starych kartek świątecznych, które otwierasz i leci muzyczka. Urwałam kabel, żeby nie grało cały czas i wzięłam sobie na pamiątkę. Kabel nie dotykał metalu, żeby sobie to grało... Ale i tak się załączyło xD
Ja takie "Ej, zostaw to." Chwila przerwy i zaś gra.
"przeszkadzasz mi, zabiorę Ci to jak spokoju mi nie dasz."
Od tego czasu cisza, badziewko jak leżało, tak dalej leży
Odpisz
25 lutego 2021, 04:41
opowiesz coś więcej o tej szafie?
Odpisz
25 lutego 2021, 08:19
@Maly_modelarz15: miałem dużo czasu do namysłu
Ciężkie drewniane drzwi tej szafy nie mam gly zostać zamknięte przez przeciąg, bo poczułbym to
W dodatku nie dziwi was czemu te drzwi były otwarte? Spieszę z tłumaczeniem
Szafa była w takim miejscu że była lekko przechylona i jeśli dobrze się nie zamknęło tej szafy, to drzwi zawsze były otwarte
Nikt też mi żartu nie mógł zrobić, mam mały dom, wszyscy spali bo to dokładnie 2:30 w nocy była..
Odpisz
25 lutego 2021, 17:58
Nie znam się aż tak na fizyce, ale często dane przedmioty potrafią dopiero po czasie się poruszyć. Taka hipoteza - wraz z temperaturą otoczenia zmienia się temperatura danych ciał, a różnica temperatur wpływa też minimalnie na masę, rzadziej na stan [jak np. lód-woda itp].
Nie raz jak popchnę lekko jakieś drzwiczki np. od szafki to już domykają się same, tu [u ciebie] powietrze mogło np. stawiać mniejszy opór przez inną temperaturę i przez to drzwi szafy się domknęły.
Nie wiem czy to co napisałem ma jakiś sens, tak wydedukowałem tylko.
Odpisz
25 lutego 2021, 20:21
to pa teraz
tak z 3 lata temu oglądam wieczorem telewizor z ojcem, przy tv stała orchidea w masywnej, porcelanowej doniczce. Taka dość spora, 3,5kg to ustrojstwo waży. Tv ma ambience light, więc wszystko dookoła widać, tym bardziej tego kwiata stojącego bezpośrednio obok. Nagle całość podnosi się na rogu o 5 cm i tak jakoś... przeskakuje zmieniając swoje położenie o jakiś 10-12 cm. Stary też to widział. To wyglądało jakby ktoś podniósł lekko doniczkę podrzucając ją. Powiedziałem to mamie, a ta twiedziła że w tym samym czasie słyszała huk i szperanie przy tylnej szopie, gdzie praktycznie tylko my mieliśmy dojście.
Jest to jedno z wielu moich doświadczeń tego typu
Odpisz
25 lutego 2021, 20:23
@Maly_modelarz15: Nieźle
Odpisz
26 lutego 2021, 20:05
@Maly_modelarz15: Nie byliście na pewno pod wpływem żadnych substancji psychoaktywnych?
Odpisz
26 lutego 2021, 20:43
@Gopostal: nie. Chyba że fruktoza z soku owocowego ma jakieś jeszcze nieodkryte właściwości.
Odpisz
25 lutego 2021, 10:51
Witam potwierdzam
Odpisz
24 lutego 2021, 22:19
rel
Odpisz
21 lutego 2021, 10:45
ja codziennie doświadczam czegoś co nie powinno istnieć... wystarczy że spojrzę w lustro
Odpisz
24 lutego 2021, 21:10
@Dov_Pl: a jednak szkło istnieje :>
Odpisz
24 lutego 2021, 21:22
@NigdyNieWiesz: heh
Odpisz