Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Mr_UnknownNickname

24 lutego 2021, 14:59

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar Pan_Jazzie

6 maja 2021, 13:35

@Foxelo: ja taki czołg też mam i szczerze polecam

Avatar Foxelo

12 maja 2021, 21:37

Avatar PanIgor6373

24 lutego 2021, 16:24

https://www.youtube.com/watch?v=sMFGKhMp_j0 macie tu linka do filmu zklockami z aliexpress

Avatar Pan_Jazzie

6 maja 2021, 13:36

@PanIgor6373: dzk, myślałem że to rickroll

Avatar Spider007

Edytowano - 3 marca 2021, 21:36

Ostatnio na aliexpress widziałem TO:

Avatar Nana69

28 lutego 2021, 22:40

Szkoda ze czeka sie pół roku

Avatar PanIgor6373

2 marca 2021, 10:29

@Nana69: masz rację ale jeśli jest wysyłka z DHL to jest z Polski i nie będziesz tak długo czekać

Avatar Aleksanders_

1 marca 2021, 10:43

Właśnie, macie do polecenia jakieś tanie dobre klocki typu lego?

Avatar PanIgor6373

25 lutego 2021, 11:14

76 strzałek w gore pod jednym memem to jest moje największe osiągnięcie
a tak w ogóle ile musi mieć mem strzałek żeby trafił na główną?

Avatar Juzek_PL

27 lutego 2021, 10:12

@PanIgor6373: nie zawsze ilość strzałek jest ważna, bo to Bożydar memy na główną przenosi

Avatar PanIgor6373

27 lutego 2021, 10:12

@Juzek_PL: dzienkuje wysłanniku z niebios

Avatar Orangeria

27 lutego 2021, 11:10

@PanIgor6373: Nie zdażyło mi się żeby mem z mniej niż 100 strzałkami przeszedł na główną

Avatar Agamer12321

27 lutego 2021, 17:29

@Orangeria: nie licząc filmików i gifów niektórych

Avatar Kichokot

24 lutego 2021, 14:56

kiedyś dostałam jakieś chińskie lego i nie polecam, zielone koty i takie tam

Avatar Maly_modelarz15

27 lutego 2021, 10:22

@Kichokot: ja doznałem takich rzeczy:
dostałem samochodzik firmy "brick", analogia lele. konstrukcja względnie prosta, ale wszystko stykało i pasowało z lego. Tak samo "sluban". natomiast kiedyindziej dostałem chyba traktor jakiegoś bliżej nieokreślonego producenta gdzie w pudełku brakowało 2/3 elementów. Na podstawie tego twoerdze że chińczyk chińczykowi nierówny a i tak można dostać małowiele dobry produkt

Avatar Kapichu

27 lutego 2021, 13:40

@Maly_modelarz15: ja kupiłem sokoła millenium gdzie niektóre klocki są niepełne jak np.

Avatar Wielkopolanin

24 lutego 2021, 19:16

No niby fajne, ale bardzo często są to po prostu skopiowane konstrukcje osób które na projektowaniu modelu spędziły sporo czasu, nie mając z tego nic lub co najwyżej niewielkie pieniądze, a takie chińskie fabryki podrabiają to i zarabiają na tym sporo kasy

Avatar Nemezis_

27 lutego 2021, 10:38

@Wielkopolanin: mam pytanko, zabroni ktoś im? W sensie, to jest biznes, jest popyt, jest potasz, nikogo nie obchodzi ile kto na to wydał, ile zarobił i jak długo mu to zajęło

Avatar
Tasiemiiec

27 lutego 2021, 10:29

CHIŃSKIE NAJLEPSZE

Avatar Racibor

27 lutego 2021, 10:10

komuś się chyba zero zgubiło

Avatar Zacmiony

24 lutego 2021, 16:08

Nie rel ten zestaw kosztuje 129.99
Naprawdę dobre figurki+fajnie że lego nie ma w dupie niepełnosprawnych+nawet fajnie zrobiony samochód

Avatar PanIgor6373

24 lutego 2021, 16:19

@Zacmiony: dzienki za informacje ale użyłem losowego obrazka zestawu ale na przyszłość będe wiedzieć że takie rzeczy sprawdza się przed dodaniem mema więc...dziękuję:)

Avatar PanIgor6373

24 lutego 2021, 16:20

@Zacmiony: i nie napisałem rel

Avatar Zacmiony

24 lutego 2021, 16:20

@PanIgor6373: spoko ziomuś, każdemu się zdarza

Avatar Sebzer

24 lutego 2021, 15:51

marka vs zawartość
260zł vs 50zł

Avatar Kebasa_z_mema

24 lutego 2021, 15:15

No ja piexdole
Rozumiem, że zestawy są ciekawsze, ale takie klocki jak lele *hatfu* to po prostu jakiś dramat jeśli chodzi o jakość
Miałem dwa takie zestawy, i obydwa były do dupy
Nie polecam
(Ale mem i tak dobry)

Avatar PanIgor6373

24 lutego 2021, 15:23

@Kebasa_z_mema: rozumiem twoją opinię ale tak dla jasności sprawdz kanał bartek bojar na tym kanale jest recenzja mc larrena M1 i bugatti chiron z lego z aliexpress

Avatar Kebasa_z_mema

24 lutego 2021, 15:30

@PanIgor6373: jakby
Po cholere mi to wiedzieć

Avatar PanIgor6373

24 lutego 2021, 15:32

@Kebasa_z_mema: no naprzykład żeby udowodnić żę nie wrzystkie klocki z chin są gówniane

Avatar PanIgor6373

24 lutego 2021, 15:34

@Kebasa_z_mema: poza tym wezmy pod uwagę też cenę ( a wprzypadku lego trzeba wydać niemałe kokosy) i tanie oświetlenie led

Avatar Towarzysz777

24 lutego 2021, 14:52

No nie wiem wszystkie chińskie zestawy jakie miałem to był szajs co albo nadruki miał upośledzone albo po zalaniu FARBA SCHODZIŁA albo były bardziej kruche albo wręcz zbyt ciasne i wpiąłeś klocek przy użyciu siły i nie wyjmiesz xD

Avatar PanIgor6373

24 lutego 2021, 14:56

@Towarzysz777: chodzi mi te z aliexpress z resztą jest kanał na youtube który nazywa się bartek bojar i tam jest odcinek gdzie recenzuje klocki właśnie z aliexpress

Avatar PanIgor6373

24 lutego 2021, 14:52

przepraszam za błąd w popszedniej wersji mema

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Totalnie

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jakby trochę nie fair

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka