@foxkitty: Każdemu się zdarzy.
Nadal lepiej pomylić mleko z maślanką niż środkiem do czyszczenia kibli.
Muszę przyznać że ja kiedyś kilka razy pomyliłem ketchup z koncentratem.
Rel, sam tak miałem.
Nie na własnej skórze, środek do czyszczenia spożył mój Świętej Pamięci Braciszek.
Proszę więc was Jejacy, sprawdzajcie co pijecie. Kto wie czy ta dziwna smakująca oranżada to nie paliwo do piły, wlane przez twojego starego w butelkę po wcześniej wspomnianym napoju?
@NormalnyCzlowiek: Na szczęście połowa z tego to żart na potrzeby komentarza. Ale fakt, zdarzyło mi się nabrać paliwa do piły do ust bo stary z... nalał go do butelki po napoju i postawił faktycznie obok kilku innych (już faktycznie) napojów. K...a na szczęście wyplułem, ale płukania ust to było chyba z pół godziny.
Komentarze
Odśwież26 lutego 2021, 10:06
ja raz przez przypadek dodałam maślanki do płatków zamiast mleka
Odpisz
24 maja 2024, 09:54
@foxkitty: Każdemu się zdarzy.
Nadal lepiej pomylić mleko z maślanką niż środkiem do czyszczenia kibli.
Muszę przyznać że ja kiedyś kilka razy pomyliłem ketchup z koncentratem.
Odpisz
24 maja 2024, 10:40
@RobloxAlusiek: Koncentrat też nie jest zły
Odpisz
25 lutego 2021, 18:23
Rel, sam tak miałem.
Nie na własnej skórze, środek do czyszczenia spożył mój Świętej Pamięci Braciszek.
Proszę więc was Jejacy, sprawdzajcie co pijecie. Kto wie czy ta dziwna smakująca oranżada to nie paliwo do piły, wlane przez twojego starego w butelkę po wcześniej wspomnianym napoju?
Odpisz
25 lutego 2021, 18:24
@krzysiulka10: F
Odpisz
25 lutego 2021, 18:25
@NormalnyCzlowiek: Na szczęście połowa z tego to żart na potrzeby komentarza. Ale fakt, zdarzyło mi się nabrać paliwa do piły do ust bo stary z... nalał go do butelki po napoju i postawił faktycznie obok kilku innych (już faktycznie) napojów. K...a na szczęście wyplułem, ale płukania ust to było chyba z pół godziny.
Odpisz
24 maja 2024, 09:55
@krzysiulka10: Nie ufaj nikomu.
Ojciec chciał cię otruć.
Odpisz
25 lutego 2021, 18:19
Rel
Odpisz
27 lutego 2021, 10:02
@Henzej: wątpię
Odpisz
27 lutego 2021, 10:57
@NigdyNieWiesz: nigdy nie wiesz
Odpisz
5 marca 2021, 14:59
@NigdyNieWiesz: A ja nie wątpie
Odpisz
28 lutego 2021, 00:42
To znaczy mieć czystą i nieskazitelną duszę
Odpisz
27 lutego 2021, 17:51
Jedenastek wchodzi w czwartą gęstość
Odpisz
27 lutego 2021, 16:45
o eleven
Odpisz
25 lutego 2021, 18:47
Happy ending, pojedziesz do szpital, ale nigdy nie miałeś nasienia w ustach.
Odpisz
25 lutego 2021, 18:22
nie rel nie mam butelki do czyszczenia kibli bo mam tylko jeden kibel
Odpisz
25 lutego 2021, 18:22
śmiechłem
Odpisz