Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Stewie

27 lutego 2021, 08:45

O patrzcie, dostałem paczkę od jakiegoś Teodora Kaczyńskiego, ciekawe co jest w środku?

Avatar chemior2137

27 stycznia 2022, 19:17

@Stewie: ej, żyjesz?

Avatar Stewie

3 lutego 2022, 20:05

@chemior2137: Niby tak ale nie jestem pewien

Avatar elusia23356

26 lutego 2021, 22:59

Ja zawsze zapominam co zamawiałam- i zawsze mam niespodziankę jak już przyjdzie paczka

Avatar Hubster

26 lutego 2021, 20:19

Zamówiłem transmiter pod koniec października. Dostałem zwrot po 2 miesiącach jak nie dotarł, a w ostatni wtorek widzę wciśniętą paczkę w skrzynkę. Profit.

Avatar RevLer

26 lutego 2021, 19:42

Jak widać teraz jest to twoj prezent
Profit

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2021, 19:42

Na Ali Express jest chyba jedna rzecz która dochodzi szybko
Elektronika
Zazwyczaj wysyłka jest z Hiszpanii, czasami można trafić na Polskę, ja na Black Friday zamówiłem Redmi Note 9 Pro i doszło w 3 dni

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

Edytowano - 26 lutego 2021, 10:19

Akurat moja znajoma się chwaliła, że w środę doszły jej rzeczy z Aliexpress, które zamawiała jeszcze w październiku

Tak btw to mnie korci by kupić sobie Nendoroida z Aliexpress (nie wiem czy oryginał, ale wygląda legitnie + znajoma kiedyś kupiła nendo Megumin na ali i jakościowo jest super), ale właśnie nie chcę przez to jako długo by dochodził bo niby pokazuje że za miesiąc by był, ale ja tak niezbyt w to wierzę

Avatar memydory

26 lutego 2021, 10:25

@BardzoOryginalnaNazwa: jakościowo zawsze słabość jak z Aliexpress

Avatar memydory

26 lutego 2021, 10:26

@memydory: z natury nawet

Avatar
kroganin

26 lutego 2021, 10:53

@BardzoOryginalnaNazwa: Miesiąc to minimum patrząc, że jest covid. No, ale w sumie zawsze się długo czekało na paczki z ali

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

26 lutego 2021, 10:55

No właśnie wiem, że covid może mieć wpływ na to (moja znajoma na swoje paczki, które zamawiała przed covidem mniej czekała)
Ale ja i tak nie lubię czekać

Avatar
kroganin

26 lutego 2021, 10:57

@BardzoOryginalnaNazwa: Gdyby nie było covida to i tak byś czekał z miesiąc

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

26 lutego 2021, 10:58

Wiem
Ale jak i tak nie lubię czekać

Avatar HHH44

26 lutego 2021, 12:21

@BardzoOryginalnaNazwa: Zamawiaj do paczkomatów Inpostu, przychodzą zdecydowanie szybciej (ok 3 tyg) no i przychodzą wszystkie.

Avatar Bright32

26 lutego 2021, 10:13

Moja była zamówiona na początku stycznia i jeszcze nie przyszła

Avatar Bright32

26 lutego 2021, 10:31

@Bright32: Dostałem info że przyjdzie w poniedziałek

Avatar Spider007

26 lutego 2021, 10:24

W październiku zamówiłem brelok,ktory miał przyjść na święta. Nadal go nie ma

Avatar RommSter

26 lutego 2021, 10:20

jak jest tam coś przydatnego to berz dla siebie

Avatar PieselWojownik

26 lutego 2021, 10:17

Można Dać na urodziny

Avatar Darwidx

26 lutego 2021, 10:13

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2021, 10:15

@Darwidx: Oh nie mój medalion! Dzwonie do detektywa.

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2021, 10:14

wczoraj do mnie doszło , miało być prezentem na mikołajki (warto było, poza tym że pokazuje godzinę w Pjing Jongu)

Avatar Tajnyifajny

Edytowano - 26 lutego 2021, 10:13

Pamiętam jak zamówiłem coś w w grudniu

W marcu przyszło

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Żartownisie

Przerwa na herbatkę

Cel namierzony

Zdeklasowani znowu

Nieuczciwa ocena

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka