Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gruby170

11 października 2023, 22:59

To nawet lepiej

Avatar KubaPatykPL

8 marca 2021, 10:50

j...ć furry, oprócz towarzysza stalina

Avatar Bartolinise

26 lutego 2021, 10:34

++ za Raphtalie i Stalina

Avatar KrosaK

Edytowano - 26 lutego 2021, 10:36

@Bartolinise: ++ Za samą Raphtalię

Avatar Figarus

28 lutego 2021, 16:15

@KrosaK: Ja przez większość życia: Furry jest dla totalnych zboków.
Też ja, kiedy dorosła Raphtalia: Mój pewien organ czuje się skonfundowany...

Avatar Bartolinise

28 lutego 2021, 16:36

@Figarus: proszę nie mylić furrasów z dziewczynami ze zwierzęcymi atrybutami takimi jak uszka i ogonki

Avatar
Konto usunięte

28 lutego 2021, 16:53

@Figarus: Furry byłoby gdyby całkowicie wyglądała jak zwierzę, uszy i ogon to za mało na furry

Avatar Figarus

28 lutego 2021, 17:11

Dziekuję, nie wiedziałem.

Avatar Lorebreaker

1 marca 2021, 08:32

@Bartolinise: Raphtalia pierwsza waifu szczerze xD. Teraz to simp i tyle

Avatar Bartolinise

1 marca 2021, 08:34

@Lorebreaker: no cóż, zdarza się

Avatar polska_cebulka

3 marca 2021, 20:46

@Figarus: Something's rising and it isn't the shield hero( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
xsisi

1 marca 2021, 11:36

Wtedy to nie jest twoja dziewczyna. To twoja wyobraźnia

Avatar Useless_Man

28 lutego 2021, 19:17

Jeżeli to gówno z obrazków wyżej to słodkie uszy, piękny uśmiech i cudowne ciało, to widocznie mam bardzo subiektywne podejście do wyglądu

Avatar Foxelo

28 lutego 2021, 18:07

CO

Avatar Dark43Hunter

28 lutego 2021, 18:36

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

26 lutego 2021, 10:38

Polecacie Rising of The Shield Hero?

Planuje by sobie obejrzeć jak będzie wiadomo kiedy będzie 2 sezon, ale nie wiem czy warto

Avatar
kroganin

26 lutego 2021, 10:51

@BardzoOryginalnaNazwa: Jest w porządku. Takie7-8/10 jak dla mnie.

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

26 lutego 2021, 10:53

To wystarczy, dzięki

Avatar
Mr_UnknownNickname

26 lutego 2021, 10:36

Ten fragment "twoja dziewczyna"pasuję na tej stronie tak bardzo jak ch00j w d00pie dominującego geja czyli

Avatar OwOcomedy

26 lutego 2021, 10:43

nie można mieć dziewczyn, śmiać się (jak tak będziecie do tego podchodzić to możecie naprawdę nie znaleźć dziewczyny, co nie jest wielką stratą dla świata)

Avatar
Mr_UnknownNickname

26 lutego 2021, 10:50

@OwOcomedy: ja tam nawet nie chcę dziewczyny ale muszę przyznać ci rację

Avatar Darwidx

26 lutego 2021, 10:38

Jejacy pod takim memem:
Nie rel, nie mam dziewczyny.

Avatar czlowiekjasiolec

26 lutego 2021, 10:38

złoto

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2021, 10:36

Dziewczyna? A ile ona ma dywizji?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar NOWIN_XD
Dodane przez: NOWIN_XD

Phi!

Dobrze czasem się oderwać

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Północne Węgry

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka