Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2014, 17:31

"Jak rozpętłem 2 Wojnę Światową" - super komedia :D
Chyba najlepszy film komediowy :)

Avatar Lacoste

21 czerwca 2015, 16:05

Kiedy 1 raz go oglądałem to minęło około 10 minut a ja już leżałem na ziemi i się dusiłem xD (Mam astmę i dużo śmiechu może spowodować atak którego skutkiem jest utrudnione oddychanie :P )

Avatar Lacoste

21 czerwca 2015, 16:04

Mam 15 lat i aktualnie oglądam tylko stare filmy i słucham starej muzyki i powiem jedno ! POLECAM TO ! :) Dzięki temu poczułem się jak mój ojciec lata temu :) Dla mnie to odskocznia od zje**nia tego świata i od chęcią tego świata do zaniechania marzeń i aspiracji przez opinie ludzi ! Teraz światem rządzą materialne rzeczy i politycy pragnący pieniędzy zamiast dobra naszego ! Mówię wam że takie stare rzeczy dla mnie są nadzieją na to że aktualny świat może być dobry jak lata temu :)

Avatar abcdee

3 lipca 2014, 14:45

is tym sie zgadam

Avatar jasiekkrata

22 marca 2014, 20:41

kiedyś to były super filmy np jak rozpętałem 2 wojnę światową , sami swoi , 07 zgłoś się. Z tych filmów można się z nich ciągle śmiać . Nawet za 15 lat dalej będą to puszczać i będziemy się z tego śmiać teraz polskie kino dużo bierze od amerykanów i nie bawią jak kiedyś

Avatar denz334

Edytowano - 21 stycznia 2014, 13:12

Jak rozpętałem 2 wojne światową mój ulubiony film

Avatar Fobi96

15 stycznia 2014, 17:36

polskie stare filmy są ***iste a nie te gówno co teraz jest aż szkoda oglądać :(

Avatar Psuja34

14 stycznia 2014, 17:29

To zależy chyba od gustu.
Ja akurat nie cierpię starych filmów, a najbardziej właśnie polskich.

Avatar Jurek_Kiler

15 stycznia 2014, 16:32

@Psuja34: Oczyyywiicha, lepiej oglądać nowiutkie świetnie pro elo uber amerykańskie paraśmieszne produkcje i polskie romansidłowe komedie?

Avatar Psuja34

15 stycznia 2014, 16:43

@Jurek_Kiler: Bo uważasz że filmy są tylko amerykańskie, są tylko komediami i tylko romansami?
Więc powiem ci że się mylisz.
To tak jak powiedziec że wszystkie stare filmy to gnioty o wojnie i innych głupotach.
W których gra aktorska sprowadza się do robienia ustami "trutututu" ponieważ nie mieli takiej techniki żeby wkleić to do filmu. :|

Avatar przemo060620

15 stycznia 2014, 16:15

całkowicie się z tym zgadzam

Avatar Pikachu

14 stycznia 2014, 21:00

A dziś robią tylko durne komedie romantyczne.

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2014, 19:50

Dzień Świra XD Też spoko film :p

Avatar Mirek01

14 stycznia 2014, 13:53

jak rozpętałem II wojnę światową,na serio lubię ten film ;3 a właściwie to już go oglądam 2 raz bo w niedziele leci ostatni 3 część,to w tedy będę mógł powiedzieć,że oglądałem 2 razy .-. xd

Avatar lolflexberylex

14 stycznia 2014, 14:24

@Mirek01: tylko 2 razy?

Avatar Mirek01

14 stycznia 2014, 14:39

@lolflexberylex: tylko tyle leciało w tv ;-; z tego co pamiętam i tyle obejrzałem

Avatar pater256

14 stycznia 2014, 15:20

@Mirek01: Albo Ogniem i Mieczem

Avatar lolflexberylex

14 stycznia 2014, 16:58

@Mirek01: jak ja żyję to go chyba z jakieś 16 razy widziałem , czemu tylko dwa? przecież to co roku leci , czasami nawet dwa razy

Avatar Mirek01

14 stycznia 2014, 18:02

@lolflexberylex: ja nie wiem ;o

Avatar kuboman

14 stycznia 2014, 19:15

@Mirek01: ja też go lubię

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2014, 16:32

Z tym akurat trudno się nie zgodzić.Tak samo z serialami.

Avatar klaudunia710

14 stycznia 2014, 14:21

True

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Cóż za brak szacunku

Drewniany kominek

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Przerwa na herbatkę

Należy się za piękne oczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka