Polskie filmy są jak wino
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cóż za brak szacunku
Drewniany kominek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Przerwa na herbatkę
Należy się za piękne oczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 stycznia 2014, 17:31
"Jak rozpętłem 2 Wojnę Światową" - super komedia :D
Chyba najlepszy film komediowy :)
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:05
Kiedy 1 raz go oglądałem to minęło około 10 minut a ja już leżałem na ziemi i się dusiłem xD (Mam astmę i dużo śmiechu może spowodować atak którego skutkiem jest utrudnione oddychanie :P )
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:04
Mam 15 lat i aktualnie oglądam tylko stare filmy i słucham starej muzyki i powiem jedno ! POLECAM TO ! :) Dzięki temu poczułem się jak mój ojciec lata temu :) Dla mnie to odskocznia od zje**nia tego świata i od chęcią tego świata do zaniechania marzeń i aspiracji przez opinie ludzi ! Teraz światem rządzą materialne rzeczy i politycy pragnący pieniędzy zamiast dobra naszego ! Mówię wam że takie stare rzeczy dla mnie są nadzieją na to że aktualny świat może być dobry jak lata temu :)
Odpisz
3 lipca 2014, 14:45
is tym sie zgadam
Odpisz
22 marca 2014, 20:41
kiedyś to były super filmy np jak rozpętałem 2 wojnę światową , sami swoi , 07 zgłoś się. Z tych filmów można się z nich ciągle śmiać . Nawet za 15 lat dalej będą to puszczać i będziemy się z tego śmiać teraz polskie kino dużo bierze od amerykanów i nie bawią jak kiedyś
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2014, 13:12
Jak rozpętałem 2 wojne światową mój ulubiony film
Odpisz
15 stycznia 2014, 17:36
polskie stare filmy są ***iste a nie te gówno co teraz jest aż szkoda oglądać :(
Odpisz
14 stycznia 2014, 17:29
To zależy chyba od gustu.
Ja akurat nie cierpię starych filmów, a najbardziej właśnie polskich.
Odpisz
15 stycznia 2014, 16:32
@Psuja34: Oczyyywiicha, lepiej oglądać nowiutkie świetnie pro elo uber amerykańskie paraśmieszne produkcje i polskie romansidłowe komedie?
Odpisz
15 stycznia 2014, 16:43
@Jurek_Kiler: Bo uważasz że filmy są tylko amerykańskie, są tylko komediami i tylko romansami?
Więc powiem ci że się mylisz.
To tak jak powiedziec że wszystkie stare filmy to gnioty o wojnie i innych głupotach.
W których gra aktorska sprowadza się do robienia ustami "trutututu" ponieważ nie mieli takiej techniki żeby wkleić to do filmu. :|
Odpisz
15 stycznia 2014, 16:15
całkowicie się z tym zgadzam
Odpisz
14 stycznia 2014, 21:00
A dziś robią tylko durne komedie romantyczne.
Odpisz
14 stycznia 2014, 19:50
Dzień Świra XD Też spoko film :p
Odpisz
14 stycznia 2014, 13:53
jak rozpętałem II wojnę światową,na serio lubię ten film ;3 a właściwie to już go oglądam 2 raz bo w niedziele leci ostatni 3 część,to w tedy będę mógł powiedzieć,że oglądałem 2 razy .-. xd
Odpisz
14 stycznia 2014, 14:24
@Mirek01: tylko 2 razy?
Odpisz
14 stycznia 2014, 14:39
@lolflexberylex: tylko tyle leciało w tv ;-; z tego co pamiętam i tyle obejrzałem
Odpisz
14 stycznia 2014, 15:20
@Mirek01: Albo Ogniem i Mieczem
Odpisz
14 stycznia 2014, 16:58
@Mirek01: jak ja żyję to go chyba z jakieś 16 razy widziałem , czemu tylko dwa? przecież to co roku leci , czasami nawet dwa razy
Odpisz
14 stycznia 2014, 18:02
@lolflexberylex: ja nie wiem ;o
Odpisz
14 stycznia 2014, 19:15
@Mirek01: ja też go lubię
Odpisz
14 stycznia 2014, 16:32
Z tym akurat trudno się nie zgodzić.Tak samo z serialami.
Odpisz
14 stycznia 2014, 14:21
True
Odpisz