Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar YTFireLordYT

4 marca 2021, 10:56

A tak w ogóle to co było pierwsze Obelix i astelix i idefix czy Kokosz kajko i ich smoczek?

Avatar Bombelek_4_

5 marca 2021, 18:57

@YTFireLordYT: Smoczek to był Miluś

Avatar YTFireLordYT

6 marca 2021, 09:23

@Bombelek_4_: O dzięki tego nie wiedziałem. :)

Avatar Geraltzriviv

11 maja 2021, 20:04

@YTFireLordYT: kajko i kokosz

Avatar rozwalgo

3 maja 2025, 09:10

@YTFireLordYT: Spóźnione, wiem.
Asterix był pierwszy, ale Kajtek i Koko (prototyp Kajka i Kokosza) byli trochę wcześniej

Avatar RomaGhost

2 marca 2021, 19:10

Czytałem i to i to, ale moim zdaniem Kajko i Kokosz byli lepsi

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Smerfastycznie_

24 maja 2023, 18:00

@Lajn_: 41-41

Avatar rozwalgo

3 maja 2025, 09:08

Avatar EteriusDragnilNatsu

2 marca 2021, 19:57

Kurde ktoś już wpadł na ten pomysł xd

Avatar
Konto usunięte

14 marca 2021, 21:52

@EteriusDragnilNatsu: Słabo wykonane, widać że robił to jakiś normik

Avatar EteriusDragnilNatsu

16 marca 2021, 07:57

Coś w tym może być xD

Avatar Sad_Creator77

3 marca 2021, 17:10

Asterixa i Obelixa oraz Kajko i Kokosza bardzo szanuje.
Po co wybierać skoro można lubić to i to.

Avatar Mr_Senate

2 marca 2021, 19:31

Trzeba by spytać Gajusa Bonusa
Chociaż, teraz ma tyle na głowie...

Avatar Agateex

3 marca 2021, 16:19

@Mr_Senate: TYLE MA NA GŁOWIE XDDD

Avatar DoraExplora

3 marca 2021, 09:37

właśnie, Kajko i Kokosz to taka polska wersja Asterixa i Obeixa

Avatar Melonik3000

3 marca 2021, 09:08

Nie tak źle

Avatar Knietjan

3 marca 2021, 08:16

It's fucking much much better

Avatar Ziemniaczus_25

3 marca 2021, 08:01

Na odwrót Lewaquuuu

Avatar Figarus

2 marca 2021, 20:54

,,Asterix i Obelix kontra Cezar"- Nice
,,... Misja Cleopatra"- Dowód na to, że Bóg istnieje i nasz kocha.
,,... Na olimpiadzie"- Meh. Znaczy, miało dobre momenty ( jak wszystkie sceny z Cezarem), ale jakoś nie powala.
,,... W służbie jej królewskiej mości"- Co to ku*wa jest?! Asterix, czy film z Adamem Sandlerem? I to jeszcze jeden z gorszych...

A co do Kajka i Kokosza, to nigdy nie miałem kontaktu z tą franczyzą oprócz jakieś gierki, kiedy miałem 6-7 lat. Tu jest miejsce na kom typu ,,Chłopie, nie miałeś dzieciństwa" -----> \___/

Avatar KubokT

2 marca 2021, 23:01

@Figarus: Chłopie, nie miałeś dzieciństwa

Avatar AlPoziomka

3 marca 2021, 00:10

@Figarus: kom typu ,,Chłopie, nie miałeś dzieciństwa"

Avatar Interfectrix

5 marca 2021, 13:53

@Figarus: pomijając że "w służbie jej królewskiej mości" Asterixa grał skryba

Avatar Figarus

5 marca 2021, 15:40

@Interfectrix: A tego nie wiedziałem...

Avatar Yodolf

2 marca 2021, 21:30

Ja akurat bardziej lubię Asterixa i Obelixa aniżeli Kajko i Kokosz. A po tym jak zrobili animowaną wersję Kajko i kokosz to jeszcze bardziej jestem tego pewien

Avatar Poropek

2 marca 2021, 20:18

I to i to dobre

Avatar Leafa

2 marca 2021, 20:01

Ale, to bardzo ładne cosplaye...

Avatar kuba5028

2 marca 2021, 19:30

matko jestem taki zamulony że myślałem że to jest kajko i kokosz tylko w jakimś dziwnym cosplayu

Avatar maciejski

2 marca 2021, 19:21

Lepsi niż oryginał

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar wierzbun
Dodane przez: wierzbun

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Powodzenia

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nie są aż takie pyszne

Rel

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka