Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Powodzenia
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie są aż takie pyszne
Rel
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 marca 2021, 10:56
A tak w ogóle to co było pierwsze Obelix i astelix i idefix czy Kokosz kajko i ich smoczek?
Odpisz
5 marca 2021, 18:57
@YTFireLordYT: Smoczek to był Miluś
Odpisz
6 marca 2021, 09:23
@Bombelek_4_: O dzięki tego nie wiedziałem. :)
Odpisz
11 maja 2021, 20:04
@YTFireLordYT: kajko i kokosz
Odpisz
3 maja 2025, 09:10
@YTFireLordYT: Spóźnione, wiem.
Asterix był pierwszy, ale Kajtek i Koko (prototyp Kajka i Kokosza) byli trochę wcześniej
Odpisz
2 marca 2021, 19:10
Czytałem i to i to, ale moim zdaniem Kajko i Kokosz byli lepsi
Odpisz
2 marca 2021, 19:41
@RomaGhost: Zdania ekspertów są podzielone
Odpisz
2 marca 2021, 21:53
@JustinekFilmsYT: i nadal są
Odpisz
3 marca 2021, 17:02
@Skryty_Skryba: i nadal, 37-37
Odpisz
5 marca 2021, 17:45
@Bombelek_4_: I nadal
Odpisz
6 października 2021, 13:19
@RomaGhost: kurde balans
Odpisz
8 lutego 2022, 22:36
@qAzert: już nie (nie musisz mi dziękować)
Odpisz
13 marca 2022, 10:27
@SebekFistaszki: ok, and?
Odpisz
24 maja 2023, 18:00
@Lajn_: 41-41
Odpisz
3 maja 2025, 09:08
@Smerfastycznie_: 42-42
Odpisz
2 marca 2021, 19:57
Kurde ktoś już wpadł na ten pomysł xd
Odpisz
14 marca 2021, 21:52
@EteriusDragnilNatsu: Słabo wykonane, widać że robił to jakiś normik
Odpisz
16 marca 2021, 07:57
Coś w tym może być xD
Odpisz
3 marca 2021, 17:10
Asterixa i Obelixa oraz Kajko i Kokosza bardzo szanuje.
Po co wybierać skoro można lubić to i to.
Odpisz
2 marca 2021, 19:31
Trzeba by spytać Gajusa Bonusa
Chociaż, teraz ma tyle na głowie...
Odpisz
3 marca 2021, 16:19
@Mr_Senate: TYLE MA NA GŁOWIE XDDD
Odpisz
3 marca 2021, 09:37
właśnie, Kajko i Kokosz to taka polska wersja Asterixa i Obeixa
Odpisz
3 marca 2021, 09:08
Nie tak źle
Odpisz
3 marca 2021, 08:16
It's fucking much much better
Odpisz
3 marca 2021, 08:01
Na odwrót Lewaquuuu
Odpisz
2 marca 2021, 20:54
,,Asterix i Obelix kontra Cezar"- Nice
,,... Misja Cleopatra"- Dowód na to, że Bóg istnieje i nasz kocha.
,,... Na olimpiadzie"- Meh. Znaczy, miało dobre momenty ( jak wszystkie sceny z Cezarem), ale jakoś nie powala.
,,... W służbie jej królewskiej mości"- Co to ku*wa jest?! Asterix, czy film z Adamem Sandlerem? I to jeszcze jeden z gorszych...
A co do Kajka i Kokosza, to nigdy nie miałem kontaktu z tą franczyzą oprócz jakieś gierki, kiedy miałem 6-7 lat. Tu jest miejsce na kom typu ,,Chłopie, nie miałeś dzieciństwa" -----> \___/
Odpisz
2 marca 2021, 23:01
@Figarus: Chłopie, nie miałeś dzieciństwa
Odpisz
3 marca 2021, 00:10
@Figarus: kom typu ,,Chłopie, nie miałeś dzieciństwa"
Odpisz
5 marca 2021, 13:53
@Figarus: pomijając że "w służbie jej królewskiej mości" Asterixa grał skryba
Odpisz
5 marca 2021, 15:40
@Interfectrix: A tego nie wiedziałem...
Odpisz
2 marca 2021, 21:30
Ja akurat bardziej lubię Asterixa i Obelixa aniżeli Kajko i Kokosz. A po tym jak zrobili animowaną wersję Kajko i kokosz to jeszcze bardziej jestem tego pewien
Odpisz
2 marca 2021, 20:18
I to i to dobre
Odpisz
2 marca 2021, 20:01
Ale, to bardzo ładne cosplaye...
Odpisz
2 marca 2021, 19:30
matko jestem taki zamulony że myślałem że to jest kajko i kokosz tylko w jakimś dziwnym cosplayu
Odpisz
2 marca 2021, 19:21
Lepsi niż oryginał
Odpisz