Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

30 października 2021, 16:40

Mam takiego komara

Avatar Oloest4

1 marca 2021, 13:09

Ogólnie skąd w umysłach ludzi wziąło się przekonanie że ryzyko śmierci jest podniecające to anty ewolucyjne absolutnie nie pasuje do chęci przetrwania człowieka

Avatar KufelMleka

1 marca 2021, 13:20

@Oloest4: Bo ryzyko śmierci to próba wartości, a kto przeżyje, dowodzi wartości swoich cnót, a cnoty, zwłaszcza intelektualne i charakterologiczne, są seksowne.

Avatar BloodyEyes

3 marca 2021, 11:25

@Oloest4: tak ale ludzie wyewoluowali

Avatar Gryficowa

4 marca 2021, 13:10

@Oloest4: Bo ludzie to błąd w symulacji

Avatar Gryficowa

3 marca 2021, 13:46

Przez kruka mi się kojarzy jeden utwór, który był śpiewany przez Rin Kagamine pod nazwą "Solei", czy jakoś tak...

Avatar Acoole

4 marca 2021, 08:31

@Gryficowa: Ooo, akurat nie mam co słuchać i na pewno sobie zobaczę. Dzięki, dobry człowieku

Avatar Gryficowa

4 marca 2021, 13:09

@Acoole: Nie ma sprawy
Znam masę utworów
Znam też musicale i tę sprawy

Avatar czlowiekjasiolec

1 marca 2021, 13:08

Mój tata ma Komara, ale nie wiem jakiego

Avatar starmagedon

1 marca 2021, 13:07

Że takim czymś? Nie stać go na nic lepszego?:

Avatar KufelMleka

Edytowano - 1 marca 2021, 13:08

@starmagedon: A weź czmychaj z tym andegwackim purszytem!

Avatar Oldjedai

1 marca 2021, 13:23

@starmagedon: Ja na jego miejscu kupiłbym Jawe ale to zależy od gustu

Avatar Xx_pzoltek_xX

1 marca 2021, 16:13

@Oldjedai: albo Simsona s51

Avatar Xx_pzoltek_xX

1 marca 2021, 16:14

@Oldjedai: albo coś z Romera np: Chart

Avatar Oldjedai

1 marca 2021, 16:15

@Xx_pzoltek_xX: No fajne masziny ale małe, tylko 50cc. Za to taka WSK to co innego

Avatar Xx_pzoltek_xX

Edytowano - 1 marca 2021, 16:16

@Oldjedai: ale silnik tak do 40000km potem złom podobno

Ja planuje robić sobie prawo jazdy A1 A2 A

Avatar anton2121

3 marca 2021, 08:43

@Xx_pzoltek_xX: pie....enie, 125 jest bardzo trwały i wytrzymały, to 175 było dychawiczne i wadliwe, ale też działało tylko wymagało więcej uwagi

Avatar Xx_pzoltek_xX

Edytowano - 5 stycznia 2023, 22:13

@anton2121: 125 tak, mówiłem bardziej o 175

Avatar Xx_pzoltek_xX

5 stycznia 2023, 22:15

@anton2121: zresztą co ja porównuje Simsona czy Charta do WSK-i

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie znoszę kleszczy

Ładne rzeczy

Dobrze czasem się oderwać

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jakby trochę nie fair

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka