Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Młodzi gniewni
Co za przypadek
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 marca 2021, 10:40
Ej to miał być pogadajec?
Odpisz
14 marca 2021, 10:06
Pogadajec z 13 strzałkami na głównej, niezłe combo
Odpisz
4 marca 2021, 09:49
Odpisz
4 marca 2021, 10:10
@kwiato99: on jedzie
Odpisz
4 marca 2021, 10:11
@Xerol: Chyba będzie ban, bo na przy dolnej części widać jego przyrodzenie
Odpisz
4 marca 2021, 10:19
@Xninja11: TO OGON
Odpisz
4 marca 2021, 10:21
@Xerol: ale żaby nie mają ogonów.
Odpisz
4 marca 2021, 10:22
@Xninja11: ta ma ogon
Odpisz
4 marca 2021, 11:11
@kwiato99: jak się przyjrzysz to on uderzył kością ogonową, nie kroczem, ale to i tak boli
Odpisz
4 marca 2021, 10:08
Dajcie pytanka, bo potrzebuję wiedzieć, gdzie są szmaragdy chaosu w Sonic Mania
Odpisz
4 marca 2021, 09:52
zadawajcie pytania
Odpisz
4 marca 2021, 09:54
Ulubione rzeczy w Macu?
Odpisz
4 marca 2021, 09:56
1-Ulubione uniwesum?
2-Jaka internetowa seria przeniesiona do telewizji jako serial lub film ucieszyłaby Cię najbardziej?
3-Gniewasz się za te marchewki?
Odpisz
4 marca 2021, 10:00
@Xninja11: mcwrap i shake truskawkowy i czekoladowy
Odpisz
4 marca 2021, 10:02
@Alfa7: 1)uniwersum tf2 2)znowu tf2 miało być na adult swim ale anulowali :P 3)jakie marchewki?
Odpisz
4 marca 2021, 10:03
Te, które Ci ukradłem
Odpisz
4 marca 2021, 10:08
@Alfa7: Zachowaj je sobie ,ja i tak nie jem ich codziennie.
Odpisz
4 marca 2021, 09:56
siema rb wlasnei tescik i nwm moze chcecie byc beta testerami
szczeguly na priv ;];];;];]] :)
Odpisz
4 marca 2021, 09:57
@antonippp: zajebiscei wygląda
Odpisz
4 marca 2021, 09:58
dzikei
nawet zrobilem za cb juz ten tescik
Odpisz
4 marca 2021, 10:00
@antonippp: bardzo poprawne ci powiem
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2021, 10:01
@antonippp: Ja jestem grammar nazi i zapomniałeś kropki.
Odpisz
4 marca 2021, 10:02
Przepraszam.
Odpisz
4 marca 2021, 10:03
@antonippp: Nie ma sprawy ,masz zieloną i nie zapomnij o kropce.
Odpisz
4 marca 2021, 09:50
Słucham sobie audiobooków z fanficów z My Little Pony
Odpisz
4 marca 2021, 09:51
@BardzoOryginalnaNazwa: to coś takiego istnieje?
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2021, 09:52
@TediousCardGames: Yes
Ale nie takie fanfici
Bardziej jednoczęściowe opowiadania
Typu "My Little Dashie", "Rainbow Factory" itp.
Akurat moda na nie była parę lat temu, ale jakoś znalazłam jedno z tych opowiadań, więc sobie słucham
Odpisz
4 marca 2021, 09:53
@BardzoOryginalnaNazwa:
Odpisz
4 marca 2021, 09:55
@TediousCardGames: Jakbyś była Pegasister w 2013/2014 (kiedy w internecie panowała moda na to opowiadania) to byś poczuła nostalgię xD
Odpisz
4 marca 2021, 09:58
@BardzoOryginalnaNazwa: możliwe XD
Ale wtedy jeszcze raczej z internetu nie korzystałam, byłam w 1 albo 2 klasie podstawówki
Odpisz
4 marca 2021, 10:00
@BardzoOryginalnaNazwa: ale chodzi i takie normalne fanfiction czy takie bardziej poj...ne (zależy od definicji "normale fanfiction" dla ciebie)
Odpisz
4 marca 2021, 10:02
W sumie...nie wiem
Ale to prędzej takie opowiadania, bo fanfction bardziej kojarzą mi się z dlugimi opowieściami
Odpisz
4 marca 2021, 10:02
Ale fajnie jest być nie na początku listy w dzienniku
Odpisz
4 marca 2021, 09:52
Mam język Polski
Zapraszam do Q&A z moją osobą
Odpisz
4 marca 2021, 09:53
@Alfa7: ulubiony kolor :D?
Odpisz
4 marca 2021, 09:54
@Kopernikol: Teraz nie mam, ale za dzieciaka lubiłem niebieski
Odpisz
4 marca 2021, 09:59
@Alfa7: niebieski to super kolor
zwłaszcza taki błekitnawo jasny
Odpisz
4 marca 2021, 09:49
dawno nie było perma :[
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2021, 09:50
to o kogo zakłady?
Odpisz
4 marca 2021, 09:54
obstawiam mnie za seksizm ;]
Odpisz
4 marca 2021, 09:49
Cześć
Odpisz
4 marca 2021, 09:50
@False1337: cześć
Odpisz
4 marca 2021, 09:51
@False1337: Siema
Odpisz