Czemu niektóre dziewczyny są tak emocjonalne?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Mało znany szczegół
Nie znoszę kleszczy
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Dwa różne spojrzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 marca 2021, 20:58
Kocham mandarynki
Odpisz
9 marca 2021, 11:26
"przyjeżdża z dostawą darmowych mandarynek" kto chce?
Odpisz
10 marca 2021, 10:08
@ty1an_yt: niestety nie przyciągniesz tym dziewczyn. Przykro mi. to tak nie działa :c
Odpisz
10 marca 2021, 11:42
@Michaelli: więc ak-47 się nie przyda?
Odpisz
10 marca 2021, 15:04
@ty1an_yt: On się może przydać
Odpisz
10 marca 2021, 15:21
@Michaelli: a armia?
Odpisz
10 marca 2021, 19:19
@ty1an_yt: też towarzyszu
Odpisz
10 marca 2021, 20:53
@ty1an_yt: Ja chcę ja
i jeszcze dla mojego pana sąsiada Najmana
ciągle stoi smutny na tym parkingu
Odpisz
9 marca 2021, 08:42
omnomnommno
Odpisz
8 marca 2021, 21:37
Lubi ktoś mandarynki?
Odpisz
Edytowano - 7 marca 2021, 17:15
Czy jakaś piękność lubi może mandarynki?
Odpisz
8 marca 2021, 13:21
@Polish_Soldier: Ja lubie, ale pięknością nie jestem :(
Odpisz
8 marca 2021, 13:27
@AmiArmi: Cóż, musiałbym wpierw zobaczyć, aby ocenić, ale pewnie jest jak mówię. Wracając.
*pokazuje mandarynki w dłoni*
Chcesz jedną?
Odpisz
8 marca 2021, 13:29
@Polish_Soldier: Tak
Odpisz
8 marca 2021, 13:50
@AmiArmi: Trzymaj i smacznego.
*daje jej mandarynkę*
Odpisz
8 marca 2021, 13:55
@Polish_Soldier: Dziękuje
Je mandarynkę*
Odpisz
8 marca 2021, 14:51
@Polish_Soldier: obydwie piękności na tym koncie kochają mandarynki
Odpisz
8 marca 2021, 14:52
@takafajnakobitapotterhead: No okej, a chcesz mandarynkę?
Odpisz
8 marca 2021, 14:54
@Polish_Soldier: tak
Odpisz
8 marca 2021, 15:01
@takafajnakobitapotterhead: Trzymaj i smacznego.
* daje mandarynkę*
Odpisz
8 marca 2021, 15:04
@Polish_Soldier: bardzo tobie dziękuję, dżentelmenie, wynagrodzę ci to strzałką w górę
Odpisz
8 marca 2021, 15:28
@takafajnakobitapotterhead: Dziękuję bardzo.
Odpisz
5 marca 2021, 10:08
Ja założyłam Kościół Mandarynek, mam nadzieję że kiedyś będzie to oficjalna religia
Odpisz
5 marca 2021, 11:06
@Miszke: Gdzie się mogę zapisać?
Odpisz
8 marca 2021, 14:52
@Miszke: możemy się zapisać?
Odpisz
6 marca 2021, 11:22
Sama tego nie wiemc chociaż jestem dziewczyną
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2021, 12:24
Co do tytułu są dwa typy bab:
1.Normalne poprostu robią co lubią i mają normalną samoocenę
2.typowa księżniczka wie i umie wszystko używa emotek typu:🥺🥺👉👈💅💅💞💋🤧🤪
Jak z niej zażartujesz to się obraża na rok
Nawet jak masz racje i to tak ci jej nie przyzna
UwU Froggy🐸🐸🐸#blacklivesmatter
Odpisz
4 marca 2021, 12:27
@Lyksa: emotek typu nie mam :((((
Odpisz
4 marca 2021, 12:33
@PuyoPuyo: xd nub 🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😍😎
Odpisz
4 marca 2021, 12:34
@Quackmore: Jejak bez essy 🤣🤣😅
Odpisz
4 marca 2021, 12:36
@Lyksa: to ty 😂😆
Odpisz
4 marca 2021, 12:44
@Quackmore: rel 🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂
Odpisz
4 marca 2021, 13:12
@Lyksa: Zapomniałeś o trzecim typie kobiet: MLEM. JestEM PINknA i WspAniALA. JISYem LEPSZAM. mniam mniam mniam.
EMLMM. M L E MMMM. OnA Nic MINIe Robim. UPOKORZeeeeeeemm jom nAM FacEBOOOku.
A HA. MMM. MLEM. ZAbila siEm? Hahahahahahhahahahahahha! M L E M. Idem teraz sssssssssssaci P A R ÓW K Ę. YYYY. MMM.. MMMLLLEEEEEMMMMMMM.
Odpisz
4 marca 2021, 13:13
@DinoSummer: to ty?
Odpisz
4 marca 2021, 13:15
@Quackmore: Nie, ośle. To typowy trzrci typ kobiety.
Odpisz
4 marca 2021, 13:15
@DinoSummer: czyli ty
Odpisz
4 marca 2021, 13:18
@Quackmore: K**wa mączka. Jestem chłopem.
Odpisz
4 marca 2021, 13:20
@DinoSummer: jeszcze
Odpisz
5 marca 2021, 10:06
@Lyksa: Pominęłaś te z zaniżoną samooceną :c
One też się zachowują inaczej
Odpisz
5 marca 2021, 11:05
@Lyksa: A ja lubię placki
Odpisz
5 marca 2021, 11:05
@PuyoPuyo: U mnie tylko kwadraty wiać
Ach, uroki opery, której nie aktualizuje zbyt często
Odpisz
5 marca 2021, 11:06
@DinoSummer: Crystalix z YT
Tak, to ona
xd
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2021, 11:38
@Miszke: Jestem facetem.
Odpisz
5 marca 2021, 11:57
@Lyksa: czerwony za emotki
Odpisz
5 marca 2021, 11:58
@Quackmore: czerwony za emotki
Odpisz
5 marca 2021, 11:59
@KubaPatykPL: kto czerwony xd? indjanin?
Odpisz
5 marca 2021, 12:00
@Quackmore: czerwony za emotki
Odpisz
5 marca 2021, 12:00
@KubaPatykPL: NO ALE KTO PYTAM SIE
Odpisz
5 marca 2021, 12:01
@Quackmore: spindylaj
Odpisz
5 marca 2021, 12:02
@KubaPatykPL: no ale ktojest czerwony...
Odpisz
5 marca 2021, 12:08
@Quackmore: a co jest czerwone na jeja oprócz mnie gdy gadam z takimi *sarkazm mode activated* mózgowcami jeja
Odpisz
5 marca 2021, 12:21
@PuyoPuyo:
Odpisz
5 marca 2021, 12:37
@KubaPatykPL: sztszałka, ale ona jest czerwonA a nie czerwonY
Odpisz
5 marca 2021, 13:01
@Quackmore: MÓWI SIĘ "CZERWONY DLA CB ZA...." A NIE "CZERWONA DLA CB!
Odpisz
5 marca 2021, 13:09
@KubaPatykPL: nie
Odpisz
5 marca 2021, 13:11
@Quackmore: tak! od kiedy jesteś na dżedża?
Odpisz
5 marca 2021, 13:24
@KubaPatykPL:
Odpisz
5 marca 2021, 14:03
@Quackmore: jestem na dżedża dłużej
Odpisz
5 marca 2021, 14:34
@KubaPatykPL: a masz mniej lewela xd
Odpisz
5 marca 2021, 16:00
@Quackmore: bo mnie nie obchodzi (na razie) wybijanie lvl'a, tylko bycie
Odpisz
5 marca 2021, 12:04
Jak można się złościć kiedy masz mandarynki wytłumacz mi ktoś
Odpisz
5 marca 2021, 12:21
@little_emo_devil: Bo to zła kobieta była
Odpisz
4 marca 2021, 12:17
nienawidze kobiet
Odpisz
4 marca 2021, 12:17
@Koscioglow: +1
Odpisz
4 marca 2021, 12:18
@Koscioglow: Ja też🤬🤬
Odpisz
4 marca 2021, 12:18
@Koscioglow: me when w*men 🤮🤮🤮
Odpisz
4 marca 2021, 12:18
🤢🤢🤢🤢
Odpisz
4 marca 2021, 12:19
ale baby nie istnieją
Odpisz
4 marca 2021, 12:20
To ten pa
Odpisz
4 marca 2021, 12:20
i dobrze
Odpisz
4 marca 2021, 12:26
@Lyksa: Based Koscioglow
Odpisz
5 marca 2021, 10:34
@Koscioglow: wlasnie,glupie b*by!!
Odpisz
5 marca 2021, 10:37
@Koscioglow: Ale kobiety nie istnieją.
Odpisz
5 marca 2021, 11:04
@Koscioglow: Od dziś jestem mężczyzną
Odpisz
5 marca 2021, 11:38
@Koscioglow: czyli nienawidzisz czegoś co nie istnieje
Odpisz
5 marca 2021, 11:56
@Koscioglow: czego?
Odpisz
5 marca 2021, 10:52
mandarynki pyszne
Odpisz
5 marca 2021, 11:04
@Rayman122: Też je uwielbiam
Odpisz
5 marca 2021, 10:43
🅱️🅰️🅱️🅰️-😫😫😫😫😫
Odpisz
5 marca 2021, 10:07
Podryw na mandarynkę to mój ulubiony sposób.
Odpisz
4 marca 2021, 12:26
Based
Odpisz
4 marca 2021, 12:17
zjedli jeja 😲
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2021, 12:17
@Quackmore: przecie to mandarynki nie pomarańcze
Odpisz
4 marca 2021, 12:18
a skąd wjesz że logo jeja to nie opalone emotikony?
Odpisz