Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzykrotny T
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Mało znany szczegół
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ch-chesz wyparować...?
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 marca 2021, 14:25
Imo nie rel, chemia jest łatwa
Odpisz
8 marca 2021, 14:51
@Patichan: Rel bo chemia jest najtrudniejszym przedmiotem
Odpisz
8 marca 2021, 14:54
to zależy od człowieka, mi akurat chemia łatwo wchodzi do głowy
Odpisz
11 kwietnia 2021, 20:38
chemia jest łatwa( nawet łatwiejsza od matematyki)
Odpisz
11 kwietnia 2021, 21:40
@Matematyk_: trudna. Najłatwiejsza jest historia
Odpisz
12 kwietnia 2021, 07:53
Nie prawda z historii mam najgorszą średnią
Odpisz
12 kwietnia 2021, 10:48
@Matematyk_: to ty słaby uczeń skoro z najprostszych przedmiotów masz słabe srednie
Odpisz
12 kwietnia 2021, 11:01
z matematyki i chemii mam szóstki, a z tego co nazywasz historią mam czwórki wiec nie nazywaj mnie słabym uczniem, po prostu każdy jest dobry z innych przedmiotów .
Odpisz
12 kwietnia 2021, 13:38
@Matematyk_: ja też. Historia to gówno
Odpisz
12 kwietnia 2021, 13:41
@Patichan: chemia*
Odpisz
9 marca 2021, 10:41
Nie macie tego rozumieć, tylko robić jakieś reakcje, nie wiedząc nawet na czym polegają.
Odpisz
8 marca 2021, 22:18
Wychodzi na to że szkolę się na sitha. Cool
Odpisz
5 marca 2021, 09:24
rel
Odpisz
5 marca 2021, 09:25
@czlowiekjasiolec: A jak masz w poniedziałek na pierwszej lekcji
Odpisz
5 marca 2021, 09:26
@irole: co?
Odpisz
8 marca 2021, 14:08
@czlowiekjasiolec: muahahahahahahaha
Odpisz
5 marca 2021, 09:36
chemia jest ez
przynajmniej dla mnie :3
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2021, 09:45
@Cheems_Kosmonauta: Nie rel mówisz, dla mnie jest trudna i nudna.
Odpisz
5 marca 2021, 10:03
@Cheems_Kosmonauta: rel
Odpisz