Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sebzer

Edytowano - 5 marca 2021, 17:48

kurła 3k netto zarabiać w tym kraju to jak w raju

Avatar CALEK

7 marca 2021, 10:43

@Sebzer: nie powiedział bym, 300 na jedzenie na miesiąc, czynsz, gaz, prąd I woda. Czasami ubrania albo inne tego typu rzeczy. Internet I tego typu sprawy. Środki komunikacji miejskiej albo samochód to też sporo kasy. I wszystkie inne mniej czy bardziej potrzebne rzeczy. I jakby to wszystko zsumować to wychodzi na spokojnie ponad te 3000.

Avatar
kroganin

7 marca 2021, 11:29

@CALEK: 5k brutto to średnia krajowa, więc jakoś ludzie żyją

Avatar CALEK

7 marca 2021, 12:39

no brutto a netto to wychodzi jakieś 2800

Avatar
kroganin

7 marca 2021, 14:44

@CALEK: No tak, ale wciąż to średnia krajowa.

Avatar CALEK

7 marca 2021, 16:21

nie, 2800 to akurat minimalna krajowa (przy normalnej pracy typu kasjer w biedrze). Średnia to coś w okolicy 3500

Avatar
kroganin

Edytowano - 7 marca 2021, 16:44

@CALEK: Co ty pie....isz? 5K brutto i 3k netto to tyle samo i to średnia krajowa.
2800 to minimalna tak, ale BRUTTO. 2800 NETTO to prawie średnia krajowa

Avatar XaVery

Edytowano - 17 maja 2021, 17:53

@Sebzer: Akurat w tym kraju brak pracy to dobra opcja..

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2021, 10:08

Zanim ktoś będzię się pytał o film. ,,Żywot Briana" stary film można znaleźć na yt opowiada o ziomku który urodził się w tym samym czasie co Jezus.

Avatar piotrkacz

Edytowano - 7 marca 2021, 12:10

od tych samych autorów, czyli Monty Pythona polecam również "Święty Graal"

Avatar Kapichu

7 marca 2021, 14:11

@piotrkacz: i serial "latający cyrk monthy pythona"

Avatar Szwagru

7 marca 2021, 10:14

rel

Avatar lordbaysel

7 marca 2021, 10:06

Tylko że na jednoosobowej działalności to i tak państwo dobiera ci się do kasy mniej niż gdy pracujesz na etacie...

Avatar MatjeGg21

5 marca 2021, 12:49

Zyjemy w Polsce

Avatar rumcajschr

5 marca 2021, 13:06

@MatjeGg21: Niestety

Avatar kajba

Edytowano - 5 marca 2021, 12:51

Co, nie dasz.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar LOLActiv
Dodane przez: LOLActiv

Szybki jak błyskawica

Przypałowo

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

To będzie bolało

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka