Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar deeementor

12 kwietnia 2021, 15:22

dementorzy i nauczyciele oh yea!!! uczcie się

Avatar trzy__kropki

8 marca 2021, 11:07

kiedys moje koleżanki sie wkurzały na szkole ze zrobiła majówkę w weekend a nawet szkoła tego chyba nie robi

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2021, 10:53

@trzy__kropki: tak szkoła tego nie robi

Avatar
Konto usunięte

6 marca 2021, 10:30

W tym roku majówka w weekend wypada chb

Avatar
Konto usunięte

6 marca 2021, 10:32

Avatar Damond

6 marca 2021, 10:57

ból

Avatar AlPoziomka

6 marca 2021, 12:53

Avatar TheExpertt

6 marca 2021, 13:24

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

7 marca 2021, 11:54

Rok temu też tak było

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2021, 13:03

@BardzoOryginalnaNazwa: ale tak się tego nie czuło, bo wiekszosc miała zdalne tak, że tylko wysyłanie odpowiedzi, bez łączenia

Avatar Oliwier256

7 marca 2021, 10:29

Dzisiejsza Wielkanoc :(

Avatar onui2

6 marca 2021, 18:23

Gdzieś czytałem że przynajmniej 2 święta państwowe w ciàgu roku wypadają w niedzielę

Avatar AlPoziomka

6 marca 2021, 12:51

Rel

Avatar jacek1s

6 marca 2021, 10:08

U mnie jak tak było, a chodziłem do szkoły, to decydowaliśmy, że piątek wolny jak była to sobota i wolny poniedziałek jak była to niedziela. Może nie wszyscy, ale większość się na to godziła, a teraz to bez sensu, bo przecież i tak w domu się siedzi.

Avatar rickimorty

6 marca 2021, 11:56

@jacek1s: ale i tak są lekcje

Avatar jacek1s

6 marca 2021, 12:13

@rickimorty: No tak, nie wiem co to zmienia, ale tak.

Avatar rickimorty

6 marca 2021, 12:14

@jacek1s: nic nie zmienia, są lekcje w te same dni co normalnie

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

Edytowano - 6 marca 2021, 10:20

Rok temu gdyby nie to, ze były zdalne i że właściwie zajęcia były mega luźne (samo wysyłanie zadań + e-lekcje z 3 przedmiotów) to bym narzekała na to, że majówka wypadła w weekend i tylko jeden dzień był wolny

Avatar wactonieja

6 marca 2021, 10:05

beka z mema

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: rickimorty

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Były nóżki, nie ma nóżek

To będzie bolało

Jakby trochę nie fair

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka