memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
10 marca 2021, 15:35
I to dzieło szatana i to dzieło szatana. Gdzie tu kontrast?
Odpisz
11 marca 2021, 11:18
@czlowiekjasiolec: róż i czerń (cichy satanizm i widoczny)
6 marca 2021, 14:50
*dźwięki zwoływania fanów* No to jak już wszyscy tu jesteśmy... To co śpiewamy panowie i panienki?
8 marca 2021, 21:20
@Attero: Feuer frei!
8 marca 2021, 21:47
@Attero: Ja bym proponował coś z klasyków, których tekst wszyscy znają. Du Hast? Sonne? Ich Will?
8 marca 2021, 23:19
ROSENROD OH ROSENROD
9 marca 2021, 07:52
Du. Du hast. Du hast mich.
9 marca 2021, 08:02
@Attero: Dort am Klavier Lauschte ich ihr Und wenn ihr Spiel begann Hielt ich den Atem an!
9 marca 2021, 08:03
@Mongo_Gaming: Du. Du hast. Du hast mich.
9 marca 2021, 11:33
To śpiewamy Du hast Ich will czy Klavier
9 marca 2021, 11:53
@Patichan: Myślę, że du hast
9 marca 2021, 19:13
no to może zaczne: Du Du hast Du hast mich
9 marca 2021, 19:35
@Patichan: Du, du hast, du hast mich
9 marca 2021, 19:36
Du Du hast Du hast mich
9 marca 2021, 19:39
@Patichan: Du hast mich gefragt Du hast mich gefragt Du hast mich gefragt und ich hab' nichts gesagt
10 marca 2021, 11:16
Willst du bis der Tod euch scheidet Treu ihr sein für alle Tage Nein Nein
10 marca 2021, 11:17
@Patichan: Willst du bis der Tod euch scheidet Treu ihr sein für alle Tage Nein Nein
10 marca 2021, 12:40
10 marca 2021, 12:42
@Patichan: Du Du hast Du hast mich
9 marca 2021, 07:19
Ktoś: Gdyby miał by cię opisać obrazek jak by wyglądał? Ja:
8 marca 2021, 22:19
Dzięki, Zack Snyder, za ten piękny kontrast
8 marca 2021, 22:12
Fajna płyta, niedawno kupiłem
6 marca 2021, 20:39
Mój katecheta nie zrozumiałby gdzie tu kontrast xD
6 marca 2021, 14:31
idealne połączenie nie ist...
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież10 marca 2021, 15:35
I to dzieło szatana i to dzieło szatana. Gdzie tu kontrast?
Odpisz
11 marca 2021, 11:18
@czlowiekjasiolec: róż i czerń (cichy satanizm i widoczny)
Odpisz
6 marca 2021, 14:50
*dźwięki zwoływania fanów*
No to jak już wszyscy tu jesteśmy... To co śpiewamy panowie i panienki?
Odpisz
8 marca 2021, 21:20
@Attero: Feuer frei!
Odpisz
8 marca 2021, 21:47
@Attero: Ja bym proponował coś z klasyków, których tekst wszyscy znają.
Du Hast? Sonne? Ich Will?
Odpisz
8 marca 2021, 23:19
ROSENROD OH ROSENROD
Odpisz
9 marca 2021, 07:52
Du.
Du hast.
Du hast mich.
Odpisz
9 marca 2021, 08:02
@Attero: Dort am Klavier
Lauschte ich ihr
Und wenn ihr Spiel begann
Hielt ich den Atem an!
Odpisz
9 marca 2021, 08:03
@Mongo_Gaming: Du. Du hast. Du hast mich.
Odpisz
9 marca 2021, 11:33
To śpiewamy Du hast Ich will czy Klavier
Odpisz
9 marca 2021, 11:53
@Patichan: Myślę, że du hast
Odpisz
9 marca 2021, 19:13
no to może zaczne:
Du
Du hast
Du hast mich
Odpisz
9 marca 2021, 19:35
@Patichan: Du, du hast, du hast mich
Odpisz
9 marca 2021, 19:36
Du Du hast Du hast mich
Odpisz
9 marca 2021, 19:39
@Patichan: Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt und ich hab' nichts gesagt
Odpisz
10 marca 2021, 11:16
Willst du bis der Tod euch scheidet Treu ihr sein für alle Tage
Nein Nein
Odpisz
10 marca 2021, 11:17
@Patichan: Willst du bis der Tod euch scheidet
Treu ihr sein für alle Tage
Nein
Nein
Odpisz
10 marca 2021, 12:40
Du Du hast Du hast mich
Odpisz
10 marca 2021, 12:42
@Patichan: Du
Du hast
Du hast mich
Odpisz
9 marca 2021, 07:19
Ktoś: Gdyby miał by cię opisać obrazek jak by wyglądał?
Ja:
Odpisz
8 marca 2021, 22:19
Dzięki, Zack Snyder, za ten piękny kontrast
Odpisz
8 marca 2021, 22:12
Fajna płyta, niedawno kupiłem
Odpisz
6 marca 2021, 20:39
Mój katecheta nie zrozumiałby gdzie tu kontrast xD
Odpisz
6 marca 2021, 14:31
idealne połączenie nie ist...
Odpisz