Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Szybki jak błyskawica
To musiało być męczące
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 marca 2021, 16:36
Tak ogółem, to ktoś wie, co odj*bało tej dziewczynie?
Odpisz
11 marca 2021, 17:28
@Figarus: Policjant przebił jej miecz z baloniku i jej odje@ało jak dziecku któremu rodzice odmówili kupienia LEGO za 3 tysiące.
Odpisz
31 maja 2021, 11:21
@Figarus: On jej psiknął gazem pieprzowym po oczach. Widać, że ma w ręku puszkę
Odpisz
19 kwietnia 2021, 15:04
Czemu, powiedzcie mi czemu, musimy znosić feminazistki?
Odpisz
12 marca 2021, 19:03
ale aktorka
Odpisz
12 marca 2021, 16:10
Z jakich protestów to było?
Odpisz
12 marca 2021, 10:26
Było, ale i tak masz strzałeczkę i serducho
Odpisz
7 marca 2021, 21:16
"Dziwni są ci protestanci"
Odpisz
11 marca 2021, 16:21
@filiptuka2002: Sam filmik mnie rozbawił, ale ten komentarz chyba jeszcze bardziej.
Odpisz
11 marca 2021, 23:53
@filiptuka2002: ja to się dziwię tym protestantom
Odpisz
12 marca 2021, 00:36
@filiptuka2002: Na tej miniaturce od Ciebie przypomina Obelix'a
Odpisz
12 marca 2021, 07:02
@Mythe:
Odpisz
12 marca 2021, 08:46
@filiptuka2002: mocno śmiechłem
Odpisz
12 marca 2021, 00:35
Piłkarze i tak są lepszymi aktorami.
Odpisz
11 marca 2021, 17:54
Pterodaktyl
Odpisz
11 marca 2021, 19:23
@Rddxrete: wersja kobieca
Odpisz
7 marca 2021, 10:42
Przemoc policyjna!
Odpisz
11 marca 2021, 16:35
@rozwalgo: Policja mnie bije!
Odpisz
11 marca 2021, 18:17
@Figarus: To się wszystko nagrywa! Tylko ku**a strzel, a wszystko pójdzie na Youtube'a
Odpisz
7 marca 2021, 10:05
To jest tak satysfakcynujące, że nie da się tego obejrzeć, tylko raz
Odpisz
7 marca 2021, 10:11
Dokładnie.
Odpisz
7 marca 2021, 15:57
ten filmik ma kilka lat
Odpisz
Edytowano - 7 marca 2021, 16:02
@Sebzer: Wiem znam go, ale wciąż sprawia mi satysfakcje.
Odpisz
11 marca 2021, 16:55
tylko raz obejrzałeś?
Odpisz
11 marca 2021, 16:51
Tymczasem Neymar:
Odpisz
7 marca 2021, 11:24
Czy tylko dla mnie jej płacz brzmi jak wycie sępa?
Odpisz
11 marca 2021, 16:45
@pJoterrro: dla mnie jak pisk jakiegoś rannego zwierzęcia
Odpisz
7 marca 2021, 10:05
Żyjemy w społeczeństwie pełnym...
społeczeństwa
Odpisz
11 marca 2021, 16:21
@Wilhelm_II_Hohenzollern: Oh shit that deep
Odpisz
11 marca 2021, 16:05
A czego się babo spodziewałaś
Odpisz
7 marca 2021, 19:13
Gdyby po tym wyciągnął pistolet i zastrzelił ją na miejscu nie mógłbym go winić.
Odpisz
12 marca 2021, 00:30
@Aramil1993: wtf. Zastrzelił byś kogoś, bo cię uderzył balonikiem, a później zaatakował ci bębenki płaczem, czy co to tam miało być?
Odpisz
12 marca 2021, 20:11
@MinRyuuk: Tak, dokładnie.
Odpisz