Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kawento

7 marca 2021, 21:20

Chyba nie dałbym rady zrobić tortu mając jedynie te składniki.

Avatar kajba

Edytowano - 7 marca 2021, 21:29

@Kawento: W czym problem?

Avatar Kawento

7 marca 2021, 21:32

@kajba: O ile biszkopt bym upiekł, to ze zrobieniem kremu mógłby być problem.

Avatar kajba

7 marca 2021, 21:35

@Kawento: Faktycznie, niema nic na krem.

Avatar BloodyEyes

8 marca 2021, 11:59

@Kawento: a na ...j ci krem?

Avatar lubiestarego

8 marca 2021, 12:54

@Kawento: nie ma części na piekarnik

Avatar lubiestarego

Edytowano - 8 marca 2021, 12:55

@lubiestarego: ani metalu na łyżkę

Avatar lubiestarego

8 marca 2021, 12:56

@lubiestarego: i zostaję nam zjeść masło

Avatar Kawento

8 marca 2021, 15:00

@BloodyEyes: Może lubisz tort składający się wyłącznie z biszkoptu, ale większość ludzi nie.

Avatar BloodyEyes

8 marca 2021, 15:02

@Kawento: ja nie mogę nawet takiego kremu więc ...j mi w dupę lekko mówiąc

Avatar SdeltaS

9 marca 2021, 17:08

@Kawento: MMMM biszkompt.

Avatar Lubie_AoT

14 marca 2021, 19:23

@Kawento: zawsze może ubić masło z cukrem lol

Avatar kapix500

15 marca 2021, 08:39

@Lubie_AoT: ale nie masz z czego zrobic tej pałki do ubijania

Avatar kajba

15 marca 2021, 08:43

@kapix500: Rękom

Avatar kapix500

15 marca 2021, 08:59

@kajba: ale nie masz z czego zrobic miski w ktorej byś to ubijał

Avatar kajba

15 marca 2021, 09:21

@kapix500: To masło leży na talerzu.

Avatar pJoterrro

7 marca 2021, 21:06

Ciekawe czy dali mu przepis po szwedzku

Avatar silvertape

Edytowano - 7 marca 2021, 21:53

@pJoterrro: Tak, a dokładniej to na Ciasto "Rejjzrőrőujowkdjz"

Avatar Koteczek_21

9 marca 2021, 10:04

@silvertape: Gratuluję przywołania demona.

Avatar ty1an_yt

9 marca 2021, 10:28

@Koteczek_21: Welcome ad infernum

komentarz obrazkowy

Avatar Po_Prostu_Ktos

8 marca 2021, 13:33

Nazwa tego tortu to agdbrjrhdu

Avatar maciejski

Edytowano - 8 marca 2021, 11:44

To jest zło!!!!

Avatar
Konto usunięte

8 marca 2021, 11:23

ten tort nazywa się: NifaZCuca2077

Avatar Dziwak

7 marca 2021, 20:55

Kurna rel
i jeszcze się śmieją że "złóż jeszcze ze dwa krzesła bo ma więcej osób przyjść"

Avatar Bartolinise

7 marca 2021, 20:07

złoto

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Płać pan

Rel

Przypałowo

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka