Kiedy wspominam gry sprzed lat...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Nie idź!
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 września 2015, 20:21
Top Rattatę miał Joey, nie Billy :c
Odpisz
19 stycznia 2014, 12:25
"***y Togepi"? Przecież Togepi to jeden z największych kozaków w Pokemonach. Tylko w anime zrobili z niego kompletnego cieniasa.
Odpisz
19 stycznia 2014, 15:12
@pmb1998: mimo to to jednak pokemon dziecko.Tak samo dyskryminuje się np.pichu
Odpisz
19 stycznia 2014, 15:30
@pmb1998: na począku jest go bardzo trudno trenować, przydatny jest dopiero po ewolucji
Odpisz
19 stycznia 2014, 16:02
@pmb1998: W anime Togepi Misty był niedoceniany. Chociaż znał metronom, który słabym atakiem nie jest. Problem w tym, że używał go nie do końca zgodnie z wolą.
Odpisz
4 marca 2014, 18:10
@pmb1998: W anime jest super.Może nie on,ale właścicielka na pewno :D
Odpisz
12 maja 2014, 17:35
no , uczy się safeguard i double-edge np.
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2014, 12:13
no. miltank to niezly s***iel tylko czemu oni sie cofneli w rozwoju? byli kolorowi a potem stali sie czaqrno biali?
Odpisz
19 stycznia 2014, 15:13
miltank rzeczywiście jest straszny w goldenrod
Odpisz
19 stycznia 2014, 15:31
@emotikon2001: Tak średnio, ja w silver za pierwszym razem go pokonałam bez problemu :)
Odpisz
19 stycznia 2014, 10:31
Nie da się grać w pokemon gold na ds ;__;
Co najwyżej w heartgold
Odpisz
19 stycznia 2014, 14:00
Da się. Co prawda konsola posiada dodatkowy, odpowiedni czytnik tylko do gier przeznaczonych do GBA, jednakże powszechnie znane emulatory pozwalają bezproblemowo odtworzyć gry wcześniejszych generacji na właśnie tej konsoli, w tym też i Pokemon Gold.
Odpisz
19 stycznia 2014, 15:30
@Ririsu: Nie wiem nie zanm się na tyle. Ale z tego co wiem to nintendo uznało że nie będzie portu między gb/gbc na nowsze konsole. Był co prawda kabel, żeby z gb na gba przesyłać, ale zupełnie się nie sprzedawał i został wycofany
Odpisz