Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nigdy na to nie wpadną
To musiało być męczące
Były nóżki, nie ma nóżek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 stycznia 2014, 22:26
Jak można tak plugawić historię ! Grecy mieli swoje powody by trzymać kobiety w kuchniach !
Odpisz
22 stycznia 2014, 13:55
@Mnich1: Tak, inaczej kobiety przeszkadzałyby im w kochaniu się z młodymi chłopcami.
Odpisz
22 stycznia 2014, 15:09
@SockPuppet: Bez przesady. Najpierw zrobią dziecko, a potem chłopcy ! Nie wszystko naraz !
Odpisz
22 stycznia 2014, 17:42
@Mnich1: Nie zaprzeczę. Ale jakiekolwiek obcowanie z kobietą jest jedynie przykrym obowiązkiem, gdyż jedyna prawdziwa, szczera i piękna jest miłość między dojrzałym mężczyzną a młodzieńcem...
Odpisz
18 stycznia 2014, 17:23
Mój podręcznik od historii xD
Odpisz
19 stycznia 2014, 20:07
mój też ;D
Odpisz
20 stycznia 2014, 09:05
@asdf0: Huehuehue :p
Odpisz
21 stycznia 2014, 16:34
Mój też o_o
Odpisz
21 stycznia 2014, 17:54
Mój też.
Odpisz
21 stycznia 2014, 19:21
mój też znalazłem to
Odpisz
21 stycznia 2014, 20:20
@jjaannuusszz: i mój z pierwszej klasy.
Odpisz
21 stycznia 2014, 23:10
@jjaannuusszz: Na jakiej bylo to stronie? Chce to znalezc ^^
Odpisz
22 stycznia 2014, 10:01
strona 97 :p
Odpisz
22 stycznia 2014, 10:36
Oraz mój XDD
Odpisz
22 stycznia 2014, 06:41
U mnie było napisane że przez rz
Odpisz
22 stycznia 2014, 06:20
Zauważyłem u siebie, czekam na Zombie apokalipsę z tej okazji
Odpisz
21 stycznia 2014, 16:48
Gender ;) (just kidding)
Odpisz
21 stycznia 2014, 16:21
też taki mam LOL
Odpisz
18 stycznia 2014, 22:30
podręcznik od historii dla 1 gimnazjum :)
Odpisz
21 stycznia 2014, 16:02
@bylejakbylegdzie: nie mam takiego
Odpisz
21 stycznia 2014, 16:05
@sectus: Nie w każdej szkole jest używany taki sam podręcznik.
Odpisz
21 stycznia 2014, 16:08
@gelo1238: wiem o tym... to mialo byc ze smutkiem... brak emotikonki ":("tak duzo zmienil...
Odpisz
21 stycznia 2014, 16:28
@bylejakbylegdzie: Szkoda że ja juz mam do 3 ._. są jakieś eggi dla 3 ? xD
Odpisz