Pistacje - kosztują 40 zł za kilogram
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Frustrujące
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Chciał tylko pomóc
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2014, 15:28
Dlatego jedyne orzechy jakie jem to ziemne, przynajmniej tam są już łuskane.
Odpisz
22 stycznia 2014, 15:35
@FD_God: ziemne mniam
Odpisz
22 stycznia 2014, 17:43
@FD_God: orzechy laskowe i włoskie też są dobre i można je kupić obrane
Odpisz
22 stycznia 2014, 17:49
@Timix: Włoskie czasem jem, a laskowych wcale.
Odpisz
22 stycznia 2014, 18:21
@wiktor34: Polecam Ziemne i Nerkowce to dwa najlepsze rodzaje orzechów według mnie
Odpisz
23 stycznia 2014, 12:33
ja też lubie nerkowce... ewentualnie migdały :P
Odpisz
23 stycznia 2014, 13:19
@FD_God: Nerkowce.
Odpisz
24 kwietnia 2015, 18:21
@FD_God: z Felixa orzeszki nerkowce w miodzie są bardzo ale to bardzo dobre
Odpisz
23 stycznia 2014, 14:53
Ja widziałam 118 zł za kilogram ;-; czemu są takie dobre i tak cholernie drogie?!
Odpisz
23 stycznia 2014, 13:09
kocham pistacje.
* *
]
]
-
--------------------------
\ /
\ /
\ /
\ /
\ /
\ /
\ /
\ /
\ /
------------
Odpisz
22 stycznia 2014, 15:50
A hurtownia kupuje je za grosze i za grosze sprzedaje do marketów.
Odpisz
18 stycznia 2014, 18:01
O dziwo łuskane kosztują jeszcze więcej. Nawet do 3 razy więcej
Odpisz