Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

25 maja 2021, 08:50

Avatar ArikaLightCrystal

21 marca 2021, 00:32

😆

Avatar trupmenz

21 marca 2021, 00:08

👃

Avatar Miszke

20 marca 2021, 12:50

Ja używam bardziej tych literowo-znaczkowych typu :> :p (◕ᴗ◕✿) niż tego 🥰💜

Avatar Reda_Pl

20 marca 2021, 22:40

@Miszke: Sorka bo w zieloną nie trafiłem :(

Avatar Miszke

20 marca 2021, 23:31

@Reda_Pl: spoko

Avatar Godylos5

20 marca 2021, 18:48

Nie wiem czy każdy zrozumiał. Chodziło mi o to, że na jeja użytkownicy niezbyt lubią kiedy ktoś używa emotek i chodziło mi o to, że dziewczyny w rozmowie ze mną ich nie używają.

Avatar TheGamer97

20 marca 2021, 18:04

🤣

Avatar DRAGON_POLSKA

18 marca 2021, 15:47

skąd op ma ciemną wersję jeja?

Avatar Aarix

18 marca 2021, 16:10

@DRAGON_POLSKA: jeja premium

Avatar KrosaK

20 marca 2021, 12:27

@DRAGON_POLSKA: Ja mam wymuszony ciemny tryb na kompie, qle kiedy robię screena to jest białe

Avatar Foxelo

20 marca 2021, 15:45

@KrosaK: czyżby opera gx?

Avatar KrosaK

20 marca 2021, 16:46

@Foxelo: Opera gx

Avatar Figarus

20 marca 2021, 14:10

Nie rel. Mam kumpelę, która używa mnóstwa emotek, kiedy pisze do mnie, ale kilka razy powiedziała: ,,Nie. Stary, nie."

Avatar Rimea

20 marca 2021, 13:41

Prawie w ogóle nie używam emotek.

Avatar Loqan

20 marca 2021, 13:00

Tymczasem ja, która pisze emotki do wszystkich psiapsi, ale żadnej do chłopaków, bo boję się, że uznają to za głupie...

Avatar Milek_402

20 marca 2021, 12:13

Myślicie jejaki że taka ilość emotek to dużo?

Avatar Polalak

20 marca 2021, 18:47

Avatar
Konto usunięte

20 marca 2021, 12:06

nie chciałem tego wiedzieć, stop z KOBIETA, niech żyje Polski Lwów

Avatar Godylos5

20 marca 2021, 12:02

Admin czemuś tytuł mi zmienił

Avatar Szczur00

18 marca 2021, 18:50

😂😂

Avatar Aarix

18 marca 2021, 15:21

nie rel, nigdy nie piszę emotek

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Aarix

18 marca 2021, 16:07

@Landark: ok
ale on już jest mój

Avatar Landark

18 marca 2021, 16:09

@Aarix: No to jak mu napiszesz wiadomość z emotkami będzie jeszcze bardziej twój. Sama zobaczysz

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Ładne rzeczy

Ostry ten sędzia

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Trzykrotny T

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka