memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
29 marca 2021, 11:25
jak pisać tak jak jest pokazane w trzecim od góry
Odpisz
21 marca 2021, 15:17
Ⓛ
20 marca 2021, 22:31
O co chodzi?
20 marca 2021, 22:35
@GryVader: Gościu na ostatnim panelu nazywa się Tumulec, na dowodzie podpisał L właśnie w ten sposób
21 marca 2021, 08:24
@KrosaK: dzięki
21 marca 2021, 00:00
Troche boje sie wzroku Puchatka Lawlieta
21 marca 2021, 07:37
@ArikaLightCrystal: przewróciłem przez przypadek ekran telefonu i jedyne z obrazków co zobaczyłem to on. Zawał
20 marca 2021, 21:58
No i jest jeszcze Slayer
20 marca 2021, 21:42
TUMUⓁEC
19 marca 2021, 12:03
Jak trzymać telefon?
19 marca 2021, 12:05
@Ignisus: Bierzesz rękę i trzymasz
19 marca 2021, 12:07
@AgnieszkaKielbasowska228: O tak?
19 marca 2021, 12:09
@Ignisus: tak
19 marca 2021, 12:12
@AgnieszkaKielbasowska228: "brać rękę"
19 marca 2021, 12:14
@Ignisus: idealnie
19 marca 2021, 13:14
@Ignisus: No a jak?
19 marca 2021, 12:53
Edytowano - 19 marca 2021, 12:06
Jak wstawiłem bez seby to każdy przyj...ł się o znak WRRRRR no ale BEMIK dobry
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież29 marca 2021, 11:25
jak pisać tak jak jest pokazane w trzecim od góry
Odpisz
21 marca 2021, 15:17
Ⓛ
Odpisz
20 marca 2021, 22:31
O co chodzi?
Odpisz
20 marca 2021, 22:35
@GryVader: Gościu na ostatnim panelu nazywa się Tumulec, na dowodzie podpisał L właśnie w ten sposób
Odpisz
21 marca 2021, 08:24
@KrosaK: dzięki
Odpisz
21 marca 2021, 00:00
Troche boje sie wzroku Puchatka Lawlieta
Odpisz
21 marca 2021, 07:37
@ArikaLightCrystal: przewróciłem przez przypadek ekran telefonu i jedyne z obrazków co zobaczyłem to on. Zawał
Odpisz
20 marca 2021, 21:58
No i jest jeszcze Slayer
Odpisz
20 marca 2021, 21:42
TUMUⓁEC
Odpisz
19 marca 2021, 12:03
Jak trzymać telefon?
Odpisz
19 marca 2021, 12:05
@Ignisus: Bierzesz rękę i trzymasz
Odpisz
19 marca 2021, 12:07
@AgnieszkaKielbasowska228: O tak?
Odpisz
19 marca 2021, 12:09
@Ignisus: tak
Odpisz
19 marca 2021, 12:12
@AgnieszkaKielbasowska228: "brać rękę"
Odpisz
19 marca 2021, 12:14
@Ignisus: idealnie
Odpisz
19 marca 2021, 13:14
@Ignisus: No a jak?
Odpisz
19 marca 2021, 12:53
Odpisz
Edytowano - 19 marca 2021, 12:06
Jak wstawiłem bez seby to każdy przyj...ł się o znak WRRRRR
no ale BEMIK dobry
Odpisz