Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kajba

25 marca 2021, 12:08

Zaiste

Avatar GigannPlus

25 marca 2021, 12:35

@kajba: zobaczyłeć mem o zaistości na górze?

Avatar kajba

25 marca 2021, 14:34

@GigannPlus: zobaczyłeć?

Avatar GigannPlus

25 marca 2021, 16:05

@kajba: zobaczyłeś*

I tak powinieneś się domyślić że to literówka

Avatar kajba

Edytowano - 25 marca 2021, 17:16

@GigannPlus: Kto ci dał w dół?

Avatar GigannPlus

25 marca 2021, 17:34

@kajba: nie wiem

To odpowiesz czy to napisałeś bo w tamtym memie ludzie co tak piszą są zajedwabiści

Avatar kajba

25 marca 2021, 17:43

@GigannPlus: Tak, ale nie do końca.

Avatar ty1an_yt

25 marca 2021, 12:38

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2021, 12:18

Rel

Avatar Daniello55

22 marca 2021, 14:38

Widzę na yt zdjęcie Brauna w autokarze jadącego na protest przeciwko lockdownowi i wszystko jest ok.
Patrzę na komentarze, gdzie ludzie piszą sobie na temat lockdownu i przewijam, aż tu nagle widzę komentarz: "Bardzo dobrze! POLSKA dla POLAKÓW!!!!" Pod tym komentarzem widzę: "Zgadzam się z tobą! POSKA DLA POLAKÓW 👍👍👍👍👍👍". Na szczęście poza skrajnymi poglądami widzę też komentarze w tym wątku, że to rasistowskie i że są poj...ni.

Najpierw widzę komentarz do zdjęcia Brauna na jakimś Gazeta.pl i się wk...iam, a później widzę komentarze ludzi o podobnych poglądach i też się wk...iam.

Avatar KufelMleka

22 marca 2021, 14:41

@Daniello55: I po co się denerwujesz? I po co za Braunem patrzysz? I po co poddajesz się negatywnym emocjom? I po co o tym w ogóle piszesz?

Avatar Daniello55

22 marca 2021, 14:44

@KufelMleka: Po co zwracasz mi uwagę? Po co odpowiadasz na mój komentarz? Po co egzystujesz?
Po co odczuwamy smutek, czy radość? Po co nam koszmary? Po co nam nauka, religia i filozofia?
Czy odpowiedzi na te pytania są możliwe? Czy masło Delma premium jest lepsze od zwykłego?

Avatar KufelMleka

Edytowano - 22 marca 2021, 14:47

@Daniello55: No to kolejno:
Bo interesuje mnie powód. Bo mam na to ochotę. By dostać się do nieba, a po drodze pociągnąć tam kogo się da.
By móc poprawnie wartościować bodźce fizyczne. Ku przestrodze oraz ku rozszerzaniu granic wyobraźni. Nauka by wiedzieć, filozofia by chcieć wiedzieć, a religia by mieć powód do wiedzy.
Są. Jest.

No to teraz odpowiedź na moje pytania albo skończy się tu kultura.

Avatar Daniello55

22 marca 2021, 15:35

@KufelMleka: Niech się dzieje wola Nieba...

Avatar AhmedMufasa

22 marca 2021, 17:47

@Daniello55: z nią się zawsze zgadzać trzeba

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

22 marca 2021, 15:11

To już jest gorsze od tego, kiedy się nie zgadza z tobą

Avatar JaJestemZWami

22 marca 2021, 14:29

Nie rel, bo op nie dał mi szablonu

Avatar Zacmiony

22 marca 2021, 14:35

@JaJestemZWami: co za brzydki skurczybyk z tego opa

Avatar KufelMleka

22 marca 2021, 14:36

Avatar Wilczy_Wladca

22 marca 2021, 14:48

@KufelMleka: złoto

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To będzie bolało

Nieuczciwa ocena

Jakby trochę nie fair

To się nie może nie udać

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Kiedy ktoś całkowicie zgadza się z twoim poglądami, ale podaje do nich debilne i prostackie argumenty