Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To będzie bolało
Nieuczciwa ocena
Jakby trochę nie fair
To się nie może nie udać
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Kiedy ktoś całkowicie zgadza się z twoim poglądami, ale podaje do nich debilne i prostackie argumenty
Komentarze
Odśwież25 marca 2021, 12:08
Zaiste
Odpisz
25 marca 2021, 12:35
@kajba: zobaczyłeć mem o zaistości na górze?
Odpisz
25 marca 2021, 14:34
@GigannPlus: zobaczyłeć?
Odpisz
25 marca 2021, 16:05
@kajba: zobaczyłeś*
I tak powinieneś się domyślić że to literówka
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2021, 17:16
@GigannPlus: Kto ci dał w dół?
Odpisz
25 marca 2021, 17:34
@kajba: nie wiem
To odpowiesz czy to napisałeś bo w tamtym memie ludzie co tak piszą są zajedwabiści
Odpisz
25 marca 2021, 17:43
@GigannPlus: Tak, ale nie do końca.
Odpisz
25 marca 2021, 12:38
Odpisz
25 marca 2021, 12:18
Rel
Odpisz
22 marca 2021, 14:38
Widzę na yt zdjęcie Brauna w autokarze jadącego na protest przeciwko lockdownowi i wszystko jest ok.
Patrzę na komentarze, gdzie ludzie piszą sobie na temat lockdownu i przewijam, aż tu nagle widzę komentarz: "Bardzo dobrze! POLSKA dla POLAKÓW!!!!" Pod tym komentarzem widzę: "Zgadzam się z tobą! POSKA DLA POLAKÓW 👍👍👍👍👍👍". Na szczęście poza skrajnymi poglądami widzę też komentarze w tym wątku, że to rasistowskie i że są poj...ni.
Najpierw widzę komentarz do zdjęcia Brauna na jakimś Gazeta.pl i się wk...iam, a później widzę komentarze ludzi o podobnych poglądach i też się wk...iam.
Odpisz
22 marca 2021, 14:41
@Daniello55: I po co się denerwujesz? I po co za Braunem patrzysz? I po co poddajesz się negatywnym emocjom? I po co o tym w ogóle piszesz?
Odpisz
22 marca 2021, 14:44
@KufelMleka: Po co zwracasz mi uwagę? Po co odpowiadasz na mój komentarz? Po co egzystujesz?
Po co odczuwamy smutek, czy radość? Po co nam koszmary? Po co nam nauka, religia i filozofia?
Czy odpowiedzi na te pytania są możliwe? Czy masło Delma premium jest lepsze od zwykłego?
Odpisz
Edytowano - 22 marca 2021, 14:47
@Daniello55: No to kolejno:
Bo interesuje mnie powód. Bo mam na to ochotę. By dostać się do nieba, a po drodze pociągnąć tam kogo się da.
By móc poprawnie wartościować bodźce fizyczne. Ku przestrodze oraz ku rozszerzaniu granic wyobraźni. Nauka by wiedzieć, filozofia by chcieć wiedzieć, a religia by mieć powód do wiedzy.
Są. Jest.
No to teraz odpowiedź na moje pytania albo skończy się tu kultura.
Odpisz
22 marca 2021, 15:35
@KufelMleka: Niech się dzieje wola Nieba...
Odpisz
22 marca 2021, 17:47
@Daniello55: z nią się zawsze zgadzać trzeba
Odpisz
22 marca 2021, 15:11
To już jest gorsze od tego, kiedy się nie zgadza z tobą
Odpisz
22 marca 2021, 14:29
Nie rel, bo op nie dał mi szablonu
Odpisz
22 marca 2021, 14:35
@JaJestemZWami: co za brzydki skurczybyk z tego opa
Odpisz
22 marca 2021, 14:36
@JaJestemZWami:
Odpisz
22 marca 2021, 14:48
@KufelMleka: złoto
Odpisz