Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Niegrzeczny Oskarek
Były nóżki, nie ma nóżek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 listopada 2023, 18:52
Pająk to twój przyjaciel. Pod warunkem że nie mieszkasz w Austarlii
Odpisz
24 marca 2021, 08:21
Chciałbym żeby był większy taki futrzasty i kolorowy
Odpisz
12 kwietnia 2021, 10:39
Jak C. Versicolour?
Odpisz
12 kwietnia 2021, 17:12
@Liya11qwq: Ale one są wredne
Odpisz
13 kwietnia 2021, 08:54
nie są, sama mam nawet takiego tyle że młodego i agresywne nie są tylko są bardzo szybkie i skoczne
Odpisz
24 marca 2021, 11:32
profit
Odpisz
24 marca 2021, 11:29
true, tak całkowicie serio to mieszkam z pająkami od 3 lat, niczym nie przeszkadzają, a komarów w lato wgle nie ma.
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2021, 09:22
chyba że mieszkasz w Australia lub masz Arachnofobię
Odpisz
23 marca 2021, 23:37
Mmm dałabym unlike, ale boje sie pająków do tego stopnia, że boje sie że to zobaczą
Odpisz
24 marca 2021, 09:17
@ArikaLightCrystal: b r u h
Odpisz
24 marca 2021, 09:13
Problem?
Odpisz
23 marca 2021, 22:12
Minus
Próbuje czasem coś powiedzieć. Ale myślę że musi wejść do środka ucha byś go usłyszał...
Odpisz
23 marca 2021, 22:21
@mozaj: tylko mam takie pytanie. Czy tą kanapkę z plecaka, którą zapomniałem wyciągnąć można nazwać pająkiem? Też ma 8 nóg i chodzi po ścianach a jest dość niebezpieczna bo gryzie jadem kiełbasianym.
Odpisz
24 marca 2021, 00:54
@BETA_5: Coś ty chłopie tam wychodował?
Odpisz
24 marca 2021, 07:55
@PlayerName_XaXa: prawdopodobnie nowy gatunek zwierzęcia tylko nie wiem co lubi jeść, masz jakieś pomysły?
Odpisz
24 marca 2021, 08:03
@BETA_5: papier śniadaniowy?
Odpisz
24 marca 2021, 08:49
@sebelek: zrobił sobie z niego norę i trochę boję się do tego podchodzić na bliżej niż 2 metry
Odpisz
24 marca 2021, 07:03
Minusy?
- jesteś arachnofobem
Odpisz
24 marca 2021, 08:34
@Man111: r e l
Odpisz
23 marca 2021, 21:41
Minus zawał serca jak masz arachnofobie
Odpisz
23 marca 2021, 21:41
@JuliuszCezar12_: dlatego robię eksterminację pająków
Odpisz
23 marca 2021, 20:50
Jest pewien minus...
JAK NA NIEGO NADEPNIESZ TO GO ŁATWO ZABIJESZ - I NIE DOŚĆ ŻE BĘDZIE CI PRZYKRO, TO JESZCZE BĘDZIE PLAMA NA PODŁODZE.
Odpisz
23 marca 2021, 21:01
@Tajdeus: to prawda
Odpisz
23 marca 2021, 20:39
Mój opis
Odpisz
23 marca 2021, 09:58
Ogólnie to lęk przed pająkami stwarza więcej problemów niż same pająki
Odpisz
23 marca 2021, 10:26
@KrosaK: Zgodzę się
Odpisz
23 marca 2021, 11:28
@KrosaK: Jak najbardziej
Odpisz
23 marca 2021, 11:08
Minusy: -Jeśli żyjesz w australii to będzie 2 razy większy,
- Jeśli masz arachnofobię, to zejdziesz na zawał
- jest straszny dla niektórych
Odpisz
23 marca 2021, 11:04
Minusy: Zależą czy żyjesz w Australii…
Odpisz