Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gruby170

4 listopada 2023, 18:52

Pająk to twój przyjaciel. Pod warunkem że nie mieszkasz w Austarlii

Avatar
asasinpio

24 marca 2021, 08:21

Chciałbym żeby był większy taki futrzasty i kolorowy

Avatar Liya11qwq

12 kwietnia 2021, 10:39

Jak C. Versicolour?

Avatar
asasinpio

12 kwietnia 2021, 17:12

@Liya11qwq: Ale one są wredne

Avatar Liya11qwq

13 kwietnia 2021, 08:54

nie są, sama mam nawet takiego tyle że młodego i agresywne nie są tylko są bardzo szybkie i skoczne

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2021, 11:32

profit

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2021, 11:29

true, tak całkowicie serio to mieszkam z pająkami od 3 lat, niczym nie przeszkadzają, a komarów w lato wgle nie ma.

Avatar MaslanyChleb

Edytowano - 24 marca 2021, 09:22

chyba że mieszkasz w Australia lub masz Arachnofobię

Avatar ArikaLightCrystal

23 marca 2021, 23:37

Mmm dałabym unlike, ale boje sie pająków do tego stopnia, że boje sie że to zobaczą

Avatar Memixgroszkowaty

24 marca 2021, 09:17

Avatar Jakut484

24 marca 2021, 09:13

Problem?

Avatar mozaj

23 marca 2021, 22:12

Minus
Próbuje czasem coś powiedzieć. Ale myślę że musi wejść do środka ucha byś go usłyszał...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar sebelek

24 marca 2021, 08:03

@BETA_5: papier śniadaniowy?

Avatar BETA_5

24 marca 2021, 08:49

@sebelek: zrobił sobie z niego norę i trochę boję się do tego podchodzić na bliżej niż 2 metry

Avatar Man111

24 marca 2021, 07:03

Minusy?
- jesteś arachnofobem

Avatar Onarchia

24 marca 2021, 08:34

@Man111: r e l

Avatar JuliuszCezar12_

23 marca 2021, 21:41

Minus zawał serca jak masz arachnofobie

Avatar JuliuszCezar12_

23 marca 2021, 21:41

@JuliuszCezar12_: dlatego robię eksterminację pająków

Avatar Tajdeus

23 marca 2021, 20:50

Jest pewien minus...
JAK NA NIEGO NADEPNIESZ TO GO ŁATWO ZABIJESZ - I NIE DOŚĆ ŻE BĘDZIE CI PRZYKRO, TO JESZCZE BĘDZIE PLAMA NA PODŁODZE.

Avatar astrofizyk

23 marca 2021, 21:01

@Tajdeus: to prawda

Avatar pjoterix

23 marca 2021, 20:39

Mój opis

Avatar KrosaK

23 marca 2021, 09:58

Ogólnie to lęk przed pająkami stwarza więcej problemów niż same pająki

Avatar Boberek00

23 marca 2021, 10:26

@KrosaK: Zgodzę się

Avatar Crezyik

23 marca 2021, 11:28

@KrosaK: Jak najbardziej

Avatar dawid51

23 marca 2021, 11:08

Minusy: -Jeśli żyjesz w australii to będzie 2 razy większy,
- Jeśli masz arachnofobię, to zejdziesz na zawał
- jest straszny dla niektórych

Avatar Skleroza

23 marca 2021, 11:04

Minusy: Zależą czy żyjesz w Australii…

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar YouYuu
Dodane przez: YouYuu

Niezniszczalne

Niegrzeczny Oskarek

Były nóżki, nie ma nóżek

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka