Pokażmy fackolca Microsoftowi piszcie na wszystkich forach komunikatorach #SaveDiscord żeby pokazać twórcom że zależy nam na ty discordzie co teraz jest!
@UberScooot: nie wiem co będzie następne ale to wszystko jest częścią wielkiego planu microsoftu by przejąć wszystko każdą stronę internetową następnie świat a po świecie przejmą galaktykę i tak dalej a na koniec ostatnią rzeczą bedzię jedyna rzecz na ziemi którą nie władają czyli sony
no ale discord wcale nie musi się zgodzić, sami discord bardzo dużo zarabią, więc microsoft będzie musiał wydać jakieś 100 miliardów dolarów, a nawet jak kupią, to gracze przestaną z tego korzystać i im się to nie zwróci
Discord powstaje: Upgrade.
Discord jest ulepszany i wprowadzany jest ciemny motyw: Upgrade
Discord jest znowu ulepszany i zostaje wprowadzone mnóstwo nowych funkcji: Upgrade
Microsoft chce kupić Discorda: Go back. Go back! I SAID GO BACK!
@Magmund: Nope. Jest to hunter z gry Identity V. Jest uznawany za jednego z najsilniejszych hunterów w grze, jednak jest on jednym z najtrudniejszych do opanowania,
Komentarze
Odśwież31 marca 2021, 01:12
Pokażmy fackolca Microsoftowi piszcie na wszystkich forach komunikatorach #SaveDiscord żeby pokazać twórcom że zależy nam na ty discordzie co teraz jest!
Odpisz
21 grudnia 2022, 21:48
@Kamehameha_Pw: bruh
Odpisz
31 marca 2021, 01:08
Wcale nie TS3 to taka ostateczność jest jeszcze taka zrzyna dsc GUILDED
Odpisz
30 marca 2021, 10:06
gównoburza?
Odpisz
25 marca 2021, 17:49
A jest chociaż wiadome jakie zmiany mają zamiar wprowadzić?
Odpisz
29 marca 2021, 11:14
@PolishBox: dodać na xbox
Odpisz
24 marca 2021, 12:32
TeamSpeak też jest Microsoftu
Odpisz
24 marca 2021, 12:51
jesteśmy zgubieni
No może, jak się cuś innego znajdzie...
Odpisz
24 marca 2021, 13:29
czaty w grach i grupy na Steamie itp.
Odpisz
24 marca 2021, 13:31
@Szmeterling: to nie to samo, ale zawsze jakaś opcja
Odpisz
24 marca 2021, 13:32
racja, racja jak inaczej gadać z ziomkami z gier jak nie na discordzie
Odpisz
24 marca 2021, 13:34
można wrócić do gadu gadu też
Odpisz
24 marca 2021, 13:35
reject future
return to gadu-gadu
Odpisz
24 marca 2021, 13:35
yes
Odpisz
24 marca 2021, 14:31
@Szmeterling: telegram używam polecam
Odpisz
24 marca 2021, 16:04
na Naszej Klasie będziemy chatować teraz
Odpisz
26 marca 2021, 13:06
XD
Odpisz
26 marca 2021, 15:49
@Redclawface: jest taka podróbka dsc "guilded"
Odpisz
24 marca 2021, 08:40
MIcrosoft zaraz wykupi w sumie wszystko, wykupił Minecrafta, teraz ma zamiar wykupić Discorda, co będzie następne?
Odpisz
24 marca 2021, 08:41
@UberScooot: Twitch.
Odpisz
24 marca 2021, 08:43
@UberScooot: Jeja
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2021, 08:43
@UberScooot: nie wiem co będzie następne ale to wszystko jest częścią wielkiego planu microsoftu by przejąć wszystko każdą stronę internetową następnie świat a po świecie przejmą galaktykę i tak dalej a na koniec ostatnią rzeczą bedzię jedyna rzecz na ziemi którą nie władają czyli sony
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2021, 08:44
@KufelMleka: Twitch należy do Amazonu to tak średnio może Microsoft to wykupić
Odpisz
24 marca 2021, 08:45
@UberScooot: mleko
Odpisz
24 marca 2021, 08:45
na szczęście chyba nie kupi Jeja bo to Polska strona, a nie taka z której cały świat korzysta jak np. Discord czy Twitch.
Odpisz
24 marca 2021, 08:51
@UberScooot:
Odpisz
24 marca 2021, 08:54
@UberScooot:
Odpisz
24 marca 2021, 09:05
@UberScooot: Jeja już należy do microsoftu. Bożydar to polski Bill.
Odpisz
24 marca 2021, 12:07
@Szczepan_Rzonsa: Microsoft wykupi Amazona
Odpisz
25 marca 2021, 21:31
@UberScooot: THQ Nordic
Odpisz
25 marca 2021, 08:26
J...Ć MICROSOFT
ONI CHCOM ZMIENIĆ DISCORD NA
CH....Y TEAMS GAMERS
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2021, 18:08
Nieeeeeeeeee. Nie daj się diskord. Trzym się
Odpisz
24 marca 2021, 17:03
> Discord na PC
> Discord na urządzenia mobilne
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2021, 17:17
@Przemek572: a co nie ma obecnie?
Odpisz
24 marca 2021, 08:45
Oby ta transakcja nie doszła do skutku
Odpisz
24 marca 2021, 08:48
Jak tam życie, kameleonie łuczniczy?
Odpisz
24 marca 2021, 16:30
@KufelMleka: nie najgorzej, ale nie jest też idealnie
Odpisz
24 marca 2021, 16:39
No i pięknie. Idealność osiągnięta zwykle jest fałszywą.
Odpisz
24 marca 2021, 10:18
Patrząc po nagłówku który na jeja ostatnio się pojawił, to ta informacja to najpewniej fake news
Odpisz
24 marca 2021, 12:01
@Kapichu: Jeśli kilkadziesiąt stron z newsami o tym pisało to coś jest na rzeczy.
Odpisz
24 marca 2021, 13:37
@Koteczek_21: to że wiele ludzi tak mówi to nie znaczy że to prawda
Odpisz
24 marca 2021, 13:38
@Kapichu: tylko, że to może być w PiSdu prawdopodobne. MS chce kupić wszystko
Odpisz
24 marca 2021, 13:38
@Kapichu: Nawet jeśli zagraniczne media o tym mówią?
Odpisz
24 marca 2021, 13:40
@Koteczek_21: każde media lubią
kłamać. Ale jest duża szansa, że i tak MS kupi discorda
Odpisz
24 marca 2021, 15:44
no ale discord wcale nie musi się zgodzić, sami discord bardzo dużo zarabią, więc microsoft będzie musiał wydać jakieś 100 miliardów dolarów, a nawet jak kupią, to gracze przestaną z tego korzystać i im się to nie zwróci
Odpisz
24 marca 2021, 15:43
coś mnie ominęło?
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2021, 14:44
Discord powstaje: Upgrade.
Discord jest ulepszany i wprowadzany jest ciemny motyw: Upgrade
Discord jest znowu ulepszany i zostaje wprowadzone mnóstwo nowych funkcji: Upgrade
Microsoft chce kupić Discorda: Go back. Go back! I SAID GO BACK!
Odpisz
24 marca 2021, 08:40
Tymczasem mongolska aplikacja do chatu na stronie obok:
Odpisz
24 marca 2021, 09:06
@KufelMleka: Tymczasem Polacy na niej
Odpisz
24 marca 2021, 09:28
@seba27113: Tymczasem SCP-173
Odpisz
24 marca 2021, 12:05
@ANGUSEK: tymczasem 106:
Odpisz
24 marca 2021, 12:28
@KufelMleka: Tymczasem ten dziwny dzieciak:
Odpisz
24 marca 2021, 12:36
@KubaPatykPL: Tymczasem SCP-999
Odpisz
24 marca 2021, 12:45
@KufelMleka: Tymczasem vocaloid:
Odpisz
24 marca 2021, 12:47
@KufelMleka: Tymczasem Bill Cyferka:
Odpisz
24 marca 2021, 13:29
@Gryficowa: Tymczasem Burke Lapadura znany jako Mad Eyes:
Odpisz
24 marca 2021, 13:59
@Koteczek_21: czy to jakiś nowy skin dla fidlesticka z lola?
Odpisz
24 marca 2021, 14:15
@Magmund: Nope. Jest to hunter z gry Identity V. Jest uznawany za jednego z najsilniejszych hunterów w grze, jednak jest on jednym z najtrudniejszych do opanowania,
Odpisz
24 marca 2021, 13:42
Wina kapitalizmu
Odpisz
27 marca 2021, 14:21
@zwykly_socjaldemokrata: przynajmniej mamy co jeść lmao
Odpisz
29 marca 2021, 13:34
@ptasznik5: W razie glodu zawsze mozna bedzie pozywic sie burzuazja 😋
Odpisz