Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Dobrze czasem się oderwać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie idź!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 marca 2021, 08:12
J...Ć MICROSOFT
ONI CHCOM ZMIENIĆ DISCORD NA
CH....Y TEAMS GAMERS
Odpisz
29 marca 2021, 23:10
@PanSellerek: to nie jest fałszywa informacja przypadkiem?
Odpisz
25 marca 2021, 07:40
Co się tutaj stało?
Odpisz
24 marca 2021, 20:50
Jeszcze ostatni legion czyli teamspeak
Odpisz
24 marca 2021, 20:39
z tym discordem nitro to ich już chyba serio poyebao
Odpisz
24 marca 2021, 20:43
@Bearner: tylko że discord to freeware, a nitro to tak jakby "donation" od ciebie do nich
Odpisz
24 marca 2021, 10:04
Juz o tym pomyślał
Odpisz
24 marca 2021, 10:07
o hoi
Odpisz
24 marca 2021, 20:22
O, to ja
Odpisz
24 marca 2021, 14:53
xD
Odpisz
24 marca 2021, 10:47
Odsprzedaj im go za 9mld dolarów
Odpisz
24 marca 2021, 10:16
ale oni chcą Nitro kupić. Czemu za 10 mld, to nie wiem, ale może się coś w cenie zmieniło
Odpisz
24 marca 2021, 10:07
Odpisz