Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Traktor_is_back

9 września 2025, 15:37

Rel, ale nie siedzę do 24

Avatar Dante312

26 marca 2021, 15:10

Rel
Komputer to nie to samo co telewizja

Avatar OstatniSith2005

26 marca 2021, 12:10

Jak można mieć szlaban na cokolwiek do odwołania skoro lepiej w ogóle nie mieć żadnych, ale i to absolutnie żadnych szlabanów?

Avatar Sniegstopnialy6

26 marca 2021, 13:53

@OstatniSith2005: ja nie mam szlabanów xd

Avatar OstatniSith2005

26 marca 2021, 14:30

@Sniegstopnialy6: To bardzo dobrze, że nie masz żadnych szlabanów.

Avatar Sniegstopnialy6

26 marca 2021, 14:44

@OstatniSith2005: dziękuję miłego dnia

Avatar Chenderella

Edytowano - 26 marca 2021, 14:38

Mój tata to przebił.
Zaraz po powrocie z pracy siada do komputera i włącza telewizor, w tle puszcza jakiś podcast/muzykę, włącza grę a w telewizorze Starożytnych kosmitów. W przerwie na reklamy idzie nakrzyczeć na mojego brata, by wyłączył komputer i wyniósł śmieci

Avatar AbleSinger73687

26 marca 2021, 13:05

Podłącz komputer do telewizora

Avatar Szczur00

26 marca 2021, 12:50

"Ale ja jestem dorosła i mogę robić co mi się podoba"

Avatar Nieprzeszkadzaj

25 marca 2021, 11:20

komputer ma mniejszy ekran, bardziej psuje oczy

Avatar LOKO30

25 marca 2021, 11:21

@Nieprzeszkadzaj: kup większy ekran

Avatar Nieprzeszkadzaj

25 marca 2021, 11:23

@LOKO30: ale ja nie narzekam tylko odpowiadam na pytanie co to za różnica

Avatar AmiArmi

25 marca 2021, 15:04

@Nieprzeszkadzaj: Ekran to ekran!

Avatar Nieprzeszkadzaj

25 marca 2021, 17:57

@AmiArmi: podczas patrzenia na mniejsze rzeczy bardziej wysila się wzrok niż przy większych

Avatar AmiArmi

25 marca 2021, 18:12

@Nieprzeszkadzaj: Ale tak czy siak się wysila

Avatar Nieprzeszkadzaj

25 marca 2021, 22:11

@AmiArmi: No ale jednak się męczy. Tak samo ludzie szukają promocji, chociaż tak czy siak wydadzą pieniądze.

Avatar Bobiepl

26 marca 2021, 12:07

@Nieprzeszkadzaj: to się gra na telewizorze albo bliżej ekranu.

Avatar Nieprzeszkadzaj

26 marca 2021, 12:09

@Bobiepl: Ale w memie nic o tym nie ma.

Avatar Bobiepl

26 marca 2021, 13:30

@Nieprzeszkadzaj: to nie wyklucza że tak nie jest.

Avatar Nieprzeszkadzaj

26 marca 2021, 13:33

@Bobiepl: ale ja tylko odpowiadam na pytanie z mema, nie mam zamiaru uczestniczyć w żadnej dyskusji na temat "W jaki sposób najlepiej oślepnąć?".

Avatar Sebzer

25 marca 2021, 16:55

lepsze by było na sam koniec nie dawać tekstu albo skończyć na ,,aha"

Avatar Terno86_

25 marca 2021, 13:08

Potężne rel

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar LOKO30
Dodane przez: LOKO30

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Totalnie

Mało znany szczegół

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jakby trochę nie fair

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka