Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Totalnie
Mało znany szczegół
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jakby trochę nie fair
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 września 2025, 15:37
Rel, ale nie siedzę do 24
Odpisz
26 marca 2021, 15:10
Rel
Komputer to nie to samo co telewizja
Odpisz
26 marca 2021, 12:10
Jak można mieć szlaban na cokolwiek do odwołania skoro lepiej w ogóle nie mieć żadnych, ale i to absolutnie żadnych szlabanów?
Odpisz
26 marca 2021, 13:53
@OstatniSith2005: ja nie mam szlabanów xd
Odpisz
26 marca 2021, 14:30
@Sniegstopnialy6: To bardzo dobrze, że nie masz żadnych szlabanów.
Odpisz
26 marca 2021, 14:44
@OstatniSith2005: dziękuję miłego dnia
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2021, 14:38
Mój tata to przebił.
Zaraz po powrocie z pracy siada do komputera i włącza telewizor, w tle puszcza jakiś podcast/muzykę, włącza grę a w telewizorze Starożytnych kosmitów. W przerwie na reklamy idzie nakrzyczeć na mojego brata, by wyłączył komputer i wyniósł śmieci
Odpisz
26 marca 2021, 13:05
Podłącz komputer do telewizora
Odpisz
26 marca 2021, 12:50
"Ale ja jestem dorosła i mogę robić co mi się podoba"
Odpisz
25 marca 2021, 11:20
komputer ma mniejszy ekran, bardziej psuje oczy
Odpisz
25 marca 2021, 11:21
@Nieprzeszkadzaj: kup większy ekran
Odpisz
25 marca 2021, 11:23
@LOKO30: ale ja nie narzekam tylko odpowiadam na pytanie co to za różnica
Odpisz
25 marca 2021, 15:04
@Nieprzeszkadzaj: Ekran to ekran!
Odpisz
25 marca 2021, 17:57
@AmiArmi: podczas patrzenia na mniejsze rzeczy bardziej wysila się wzrok niż przy większych
Odpisz
25 marca 2021, 18:12
@Nieprzeszkadzaj: Ale tak czy siak się wysila
Odpisz
25 marca 2021, 22:11
@AmiArmi: No ale jednak się męczy. Tak samo ludzie szukają promocji, chociaż tak czy siak wydadzą pieniądze.
Odpisz
26 marca 2021, 12:07
@Nieprzeszkadzaj: to się gra na telewizorze albo bliżej ekranu.
Odpisz
26 marca 2021, 12:09
@Bobiepl: Ale w memie nic o tym nie ma.
Odpisz
26 marca 2021, 13:30
@Nieprzeszkadzaj: to nie wyklucza że tak nie jest.
Odpisz
26 marca 2021, 13:33
@Bobiepl: ale ja tylko odpowiadam na pytanie z mema, nie mam zamiaru uczestniczyć w żadnej dyskusji na temat "W jaki sposób najlepiej oślepnąć?".
Odpisz
25 marca 2021, 16:55
lepsze by było na sam koniec nie dawać tekstu albo skończyć na ,,aha"
Odpisz
25 marca 2021, 13:08
Potężne rel
Odpisz